Miele podlahové vysávače

Vysávače značky Miele spĺňajú aj tie najvyššie požiadavky od spotrebiteľov - počnúc hygienickou čistotou (ktorú ocenia najmä alergici), cez najvyšší sací výkon, až po jednoduchý výber vreciek do vysávačov (na základe farby). Dlhá životnosť spotrebičov je samozrejmosť a ruka v ruke s nízkou spotrebou energie, sa niet prečo diviť, že vyhrávajú spotrebiteľské testy po celom svete.

Hlavné prednosti podlahových vysávačov Miele

Všestranné podlahové vysávače

Podlahový vysávač má klasický tvar a nasleduje vás vďaka svojim ľahko pohyblivým kolieskam pohodlne po miestnosti. Hmotnosť prístroja spočíva takmer úplne na podlahe. Vďaka tomu môžete pohodlne vysávať aj veľké plochy.

Ľahké a obratné tyčové vysávače

Vďaka kompaktnej konštrukcii sú tieto prístroje ideálne pre úzke plochy. Tyčové vysávače Miele sa ľahko prenášajú a vyžadujú si len malý odkladací priestor. Pri vysávaní vediete celý prístroj pred sebou.

Efektívne a dôkladné robotické vysávače

Akumulátorové robotické vysávače pracujú úplne samostatne – aj vtedy, keď nie je nikto doma. Pomocou kamier a senzorov rozpoznáva Scout RX2 značky Miele izbové priestory aj všetky prekážky. Vďaka systematickému navigačnému systému pracuje dôkladne a efektívne aj medzi veľkým množstvom nábytku.

Vhodné vrecko na prach? Úplne jednoduché!

Nájsť správne vrecko na prach pre konkrétny vysávač často vôbec nie je jednoduché. V Miele to však neplatí - vhodné originálne vrecko na prach HyClean spoznáte podľa rôznych farieb na princípe kľúča a zámku

Sacia sila

Vďaka presne odstupňovaným filtračným vrstvám zostáva vrecko na prach Miele HyClean aj pri zvyšovaní naplnenia stále priedušné. Prístroj vám ukáže, kedy je vrecko na prach plné alebo kedy je vzduchový filter už zanesený. Vďaka tomu si po výmene môžete vychutnať rovnaku vysokú saciu silu, čistiaci výkon a hygienu ako v prvý deň.

Dlhšie vysávanie o 25%

Vďaka špeciálnej textílii zachytia originálne vrecká na prach Miele mimoriadne veľké množstvo jemného prachu. Difúzory prachu rozdeľujú nasatý prach rovnomerne v rámci vrecka, aby sa jeho objem maximálne využil. Vďaka tomu potrebujete o 1/4 menej objemu, keď použijete originálne vrecko na prach Miele!

Hygienická výmena vrecka

Pri otvorení vysávača sa originálne vrecko na prach Miele HyClean automaticky uzavrie a zadrží tak povysávaný prach spoľahlivo vo vnútri. Sieť Protector-Netting navyše zabráni prasknutiu alebo pretrhnutiu vrecka dokonca aj po nasatí ostrých predmetov, napr. črepín. Takže raz nasatý (jemný) prach sa už nikdy nemôže dostať von

Dokonalé tesnenie

Pre osoby alergické na prach odporúčame vysávač vybavený HEPA filtrom. Niektoré podlahové vysávače Miele s filtrom HEPA AirClean odporúča aj inštitút TÜV Nord. Vďaka špeciálnemu tesneniu opláštenia spĺňa každoročne kontrolované požiadavky TÜV Nord nielen vzduchový filter, ale celý prístroj. Odfiltrovaný, vyfúknutý vzduch je čistejší ako normálny vzduch v miestnosti. Okrem toho zostanú baktérie, alergény a spóry plesní bezpečne vo vrecku na prach.

Úspora energie

V medzinárodných testoch mimoriadne úspešné: Podlahové vysávače Miele EcoLine. S týmito inovatívnymi prístrojmi spoločnosť Miele dokazuje, že pre dobrý čistiaci výkon nie je nevyhnutne potrebný vysoký výkon motora. Modely EcoLine od Miele spájajú najlepší čistiaci výkon s najvyššou energetickou účinnosťou – dlhodobo tak šetria energiu a peniaze.

Víťazstvá v testoch

len v Európe je to viac ako 50 víťazstiev značky Miele v testoch vysávačov od roku 2005. K tomu treba pripočítať úspechy v testoch za hranicami Európy, napr. v Austrálii, na Novom Zélande, v Hong Kongu a v Kanade. Značka Miele presviedča o svojej kvalite odborníkov a používateľov na celom svete.

Testy kvality

Najvyššia kvalita Miele je zárukou dlhej životnosti: Žiadna bežná situácia nie je taká náročná ako produktový test Miele: Skôr ako sa vysávače Miele dostanú do sériovej výroby, musia sa v skúšobnom laboratóriu podrobiť testu trvalého zaťaženia. Test hadice: Taká nosnosť!: Sacie hadice Miele sú v laboratóriách napínané a ohýbané až 120 000-krát. Môžete váš vysávač Miele bez problémov ťahať za sebou. Test životnosti motora: Taký vytrvalý! Od vysávačov Miele sa vyžadujú najvyššie výkony od prvého do posledného dňa svojej životnosti: V intenzívnom dlhodobom teste s neustálym zapínaním a vypínaním sa musia motory Miele podrobiť kondičnej skúške. Prahový test: Taký silný!: V bežnom živote čelí vysávač Miele značnému množstvu nárazov a musí prekonávať rôzne prekážky, ako napr. prahy dvier – v tomto teste sa jedná o 16 500 nárazov. Opláštenie a pojazdové kolieska tu musia dokázať svoju odolnosť. Test navíjania kábla: Taký spoľahlivý! V tomto teste sú káble Miele viac než 10 000x odmotané a znovu navinuté. Až potom sme spokojní – a máme istotu, že aj u vás doma bude všetko fungovať bez najmenších ťažkostí. Test podlahovej hubice: Taká pevná! Jedna podlahová hubica Miele musí zvládnuť 2 000 km na rôznych podlahových krytinách – to je rovnaká vzdialenosť ako z Berlína do Paríža a späť. Pritom 60 000-krát prekoná kobercom prekrytý prah dverí. Test rukoväte: Taká odolná! Rukoväte vysávačov Miele sú zaťažené 5 kg závažím a 120 000-krát zdvihnuté a zase spustené nadol. Túto permanentnú záťaž musí rukoväť vydržať bez poškodenia.

Podkategórie

V kategórii aktuálne zobrazujeme 38 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené