Miele podskrinkové a vstavané digestory

Odsávače pár Miele sú nielen v peknom dizajne, ale spĺňajú aj vyššie požiadavky na funkčnosť. Vybavené sú 10 vrstvovým nerezovo kovovým tukovým filtrom, ktorý možno čistiť aj v umývačke riadu. Odsávače pár sú mimoriadne výkonné a zároveň príjemné tiché.

Hlavné prednosti podskrinkových a vstavaných digestorov Miele

Pekný vzhľad a funkčnosť

Odsávače pár Miele sú vybavené 10-vrstvovým nerezovým kovovým tukovým filtrom. Krycia vrstva a rám pozostávajú z kvalitnej nerezovej ocele. Pri komfortnom čistení tukového filtra v umývačke riadu nevznikajú žiadne viditeľné sfarbenia. Tukové filtre Miele si tak zachovajú po dlhý čas perfektný vzhľad.

Filter NoSmell

V odsávačoch pár Miele pre cirkulačnú prevádzku sa okrem tukového filtra vždy používa aj aktívny uhlíkový filter NoSmell. Tento filter dokáže účinne a dlhodobo viazať pachy.

Kvalita

Odsávače pár Miele majú kvalitné zvárané a brúsené telo a komín z nerezovej ocele. Kvalita odsávača Miele je viditeľná už zvonku: precízne kontúry a presné spoje sú typickými znakmi odsávačov Miele. Potešte sa z dokonalosti spracovania!

Automatický dobeh

Automatický dobeh ventilátora sa postará o dôkladné odsatie pár a pachov, ktoré sa po varení ešte nachádzajú v miestnosti. Podľa voľby sa odsávač automaticky vypne po 5 alebo 15 minútach.

Eco motor

Srdcom každého odsávača pár je jeho motor. Spoločnosť Miele používa čiastočne motory ECO, ktoré sú v porovnaní s bežnými motormi až o 70 % úspornejšie. Okrem toho sú mimoriadne tiché, avšak rovnako výkonné ako motory v iných odsávačoch pár Miele.

Automatické vypnutie

Po 10 hodinách prevádzky sa odsávač automaticky vypne. Tak je aj v prípade nesprávnej obsluhy zaistená maximálna bezpečnosť.

Potrebujete pomôcť s výberom?

Filtrovať