Miele práčky so sušičkou

Práčky so sušičkou značky Miele ponúkajú najdokonalejší systém prania s tekutými pracími prostriedkami. Voštinový bubon zaručí naozaj hebkú bielizeň, bez poškodení vláken. Znížte potrebu žehlenia bielizne až o 50%. Kvalitné materiály, spracovanie a dokonalý dizajn sa snúbi v prevedení, ktoré zaistí dlhotrvajúcu životnosť, akú inde nenájdete.

Hlavné prednosti práčok so sušičkou Miele

Maximálna ochrana

Snímačom stavu vody a plavákovým spínačom ponúka WPM najvyššiu ochranu proti poškodeniu vodou. Naviac prítoková hadica je opletená kovom a tým chránená proti poškodeniam zvonku. Tento miesto šetriaci systém ochrany proti poškodeniu vodou je mimoriadne praktický pre práčky so sušičkou alebo práčky s horným plnením, ktoré sú často nainštalované v stiesnených priestoroch.

Energetická účinnosť

Práčky so sušičkou Miele sú ekologické a používajú len toľko vody a elektrickej energie, koľko je skutočne potrebné. Práčky so sušičkou dosahujú triedu energetickej účinnosti A rovnako ako vynikajúcu triedu účinnosti prania A.

Odstraňovanie škvŕn

Práčka so sušičkou bielizne Miele vyperie až 23 druhov škvŕn - až 3 druhy škvŕn súčasne. Jednoducho navoľte príslušnú voľbu programu – a program prania sa optimálne prispôsobí znečisteniam. Integrovaný poradca pre škvrny vám na displeji zobrazí odkazy pre efektívne odstránenie príslušných škvŕn. To ponúka len Miele.

Indikátor naplnenia

Táto inteligentná funkcia vám pomôže, aby ste práčku so sušičkou nepreťažili a tiež optimálne dávkovali prací prostriedok. Pri plnení prístroj meria aktuálne množstvo bielizne a indikuje vám, koľko bielizne ešte môžete priložiť. Navyše sa vám na displeji zobrazí odporúčanie pre optimálne dávkovanie pracieho prostriedku. Tak vždy periete ohľaduplne voči životnému prostrediu a s najlepšími výsledkami.

Najvyššia kvalita

Aby boli splnené najvyššie štandardy kvality, podrobuje spoločnosť Miele svoje prístroje počas vývoja náročnému testovaniu životnosti. V týchto testoch musia prístroje 19 000 hodín prať a sušiť. Pritom sa vykoná približne 5000 rôznych programov. Vo vzťahu ku každodennému množstvu bielizne zodpovedá týchto približne 5 programov za týždeň, s priemernou dobou chodu 3,5 hodiny, času viac ako 20 rokov.

Vypláchnutie vlákien

Časti vlákien, ktoré po poslednom sušení zostali v prístroji, sa týmto programom bezo zvyšku vyplavia. Kanál pre kondenzát, pracia vaňa a prací bubon sú po niekoľkých minútach absolútne zbavené vlákien. Tak sa bezpečne zabráni nechcenému zafarbeniu bielizne od zavlečených vlákien.

WiFiConn@ct

Pomocou WiFiConn@ct pripojíte svoj spotrebič Miele k internetu pohodlne cez WiFi. Prostredníctvom smartfónu alebo tabletu využijete mnoho výhod: Doma alebo na cestách zistíte stav spotrebiča, napr. upovedomenie o tom, že sa prací prostriedok už míňa a jeho následné priame objednanie v online obchode Miele. Na to potrebujete aplikáciu Miele@mobile, ktorú získate bezplatne prostredníctvom Google Play alebo App Store.

Potrebujete pomôcť s výberom?

Filtrovať

Cenové rozpätieiTrieda energetickej účinnosti 2021

iKapacita bubna

iSmart (ovládanie mobilom)

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 3 produkty
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené