Miele robotické vysávače

Robotické vysávače Miele Scout so smart systémom navigácie, dokonale povysávajú vašu domácnosť, do posledného rohu. Problém im nerobia ani koberce alebo prahy a svojou kompaktnou veľkosťou sa zmestí aj pod posteľ alebo sedačku. Ovplývajú funkciami, ktoré presne požadujete od robotických vysávačov - či už je to efektivita vysávania, dokonalá filtrácia alebo dlhá doba prevádzky.

Hlavné prednosti robotických vysávačov Miele

Rozpoznanie nábytku

7 optických senzorov na prednej strane prístroja Scout rozpoznáva nábytok a iné prekážky v jazdnej dráhe robotického vysávača. K týmto objektom sa Scout opatrne približuje, aby vyčistil podlahu tesne pred nimi. Tak spoľahlivo zabraňuje kolíziám. Ďalšie 3 senzory na spodnej strane prístroja včasne rozpoznávajú stupňovitosť podlahy a zabraňujú pádu vysávača zo schodov.

Časovač

Scout RX2 môžete ovládať pohodlne aj na cestách prostredníctvom aplikácie na svojom smartfóne alebo tablete. K dispozícii sú rôzne komfortné funkcie. Pomocou časovača môžete napríklad na každý deň vysávaču Scout naprogramovať iný čas "začatia práce". Pomocou zobrazenia mapy môžete proces čistenia kedykoľvek skontrolovať.

3x dlhšia životnosť batérie

Vďaka výkonnému lítium-iónovému akumulátoru pracuje vysávač RX1 až 120 minút na jedno nabitie. Počas tejto doby povysáva cca. 150 m2 – to zatiaľ nezvládne žiadny iný robotický vysávač so systematickou navigáciou. Aj životnosť akumulátora je jedinečná - ešte po 300 nabitiach má akumulátor rovnaký výkon ako na začiatku. A vydrží 3-krát dlhšie ako akumulátory iných výrobcov.

Individuálne nastavenie

V prípade vysávača Scout môžete čas začatia čistenia podlahy naprogramovať individuálne. Takto ho môžete nechať pracovať napríklad aj vtedy, keď nie ste doma. Scout spoľahlivo začne s vysávaním presne v stanovenom čase. Následne prístroj automaticky prejde späť do dobíjacej stanice, aby sa nabil. Zatiaľ čo bude Scout vysávať váš byt, vy sa môžete venovať príjemnejším činnostiam.

Quattro Cleaning Power

Sací systém so svojimi štyrmi mimoriadnymi charakteristikami zaručuje prvotriedny výkon pri čistení. 1. Otočné bočné kefky posúvajú hrubé nečistoty pod prístroj. 2. Kefový valec ich spoľahlivo zachytí a prepraví do predného nasávacieho otvoru. 3. Zadný nasávací otvor sa postará o dôkladné zachytenie jemných nečistôt. 4. Pôsobením silného ventilátora prechádza nečistota bezpečne do prachového boxu v prístroji.

Filter AirClean Plus

Filter AirClean Plus sa stará o to, aby nasatý prach zostal tam, kde patrí: v prachovom boxe. Efektívna filtrácia zabezpečí mimoriadne čistý vzduch v miestnosti.

Potrebujete pomôcť s výberom?

Filtrovať

Cenové rozpätieHodnotenie

iSmart (ovládanie mobilom)

Vymazať všetky filtre