Miele Scout RX2 SLQL0 30 Home Vision

Cena:
899,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 17,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Inteligentný robotický vysávač Miele Scout RX2 SLQL0 30 Home Vision sa postará o vašu domácnosť. Môžete byť kdekoľvek - a vaša podlaha bude vždy perfektne čistá. Je poháňaný Li-Ion akumulátorom s celkovou kapacitou 4 400 mAh s výdržou až 120 minút. Zvládne obslúžiť priestor až do 150 m2. O skvelé výsledky vysávania na všetkých povrchoch a inteligentnú navigáciu sa postarajú systémy Quattro Cleaning Power a 3D Smart Navigation. Navyše pomocou dvoch predných kamier môžete sledovať priebeh vysávania so živým obrazovým prenosom - Home Vision. Robotický vysávač vyniká aj svojím plochým vyhotovením (výška 85 mm) a radom inteligentných senzorov, ktoré mu pomáhajú v pohybe. A ani pri najvyššom možnom výkone robotický vysávač neprekročí hranicu 64 dB.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
Popis produktu

Miele Scout RX2 Home Vision - SLQL0 30 

 • inteligentný robotický vysávač
 • Prvotriedne zachytávanie prachu vďaka Quattro Cleaning Power
 • Komfortná obsluha pomocou MobileControl
 • Home Vision: živý obrazový prenos
 • Dôkladné čistenie v rohoch vďaka Corner Brush
 • Menovitá kapacita akumulátora:  4400 mAh  
 • Doba prevádzky: 120 min
 • Doba nabíjania. 180 min
 • 4 režimy čistenia
 • Typ akumulátora: Li-Ion
 • Hlučnosť: 64 dB

Viditeľne čistá domácnosť

Vďaka svojmu kompaktnému plochému telu sa robotický vysávač Miele Scout RX2 Home Vision - SLQL0 30 po byte pohybuje veľmi obratne. Bez námahy sa dostane aj pod plochý nábytok a do iných ťažko prístupných miest. Vysávanie pod posteľami, kuchynskými linkami a gaučmi nebolo nikdy také jednoduché.

Dokonca aj prechod z hladkej podlahy na koberec zvláda Scout vďaka svojmu silnému pohonu a drsným kolieskam bez akejkoľvek námahy. Ani dverové prahy ho nevyvedú z rovnováhy. Môžete si byť istí, že robotické vysávače značky Miele budú vždy spoľahlivo sledovať svoju dráhu – pre efektívnu čistotu v domácnosti. 

Quattro Cleaning Power

Sací systém so svojimi štyrmi mimoriadnymi charakteristikami zaručuje prvotriedny výkon pri čistení.

1. Otočné bočné kefky posúvajú hrubé nečistoty pod prístroj.

2. Kefový valec ich spoľahlivo zachytí a prepraví do predného nasávacieho otvoru.

3. Zadný nasávací otvor sa postará o dôkladné zachytenie jemných nečistôt.

4. Pôsobením silného ventilátora prechádza nečistota bezpečne do prachového boxu v prístroji.

3D smart navigácia

Dve predné kamery umožňujú prístroju Scout RX2 najvyššiu trojrozmernú presnosť rozpoznávania objektov. Automaticky sprostredkováva vzdialenosti od možných prekážok a bezpečne naviguje. Nábytok a predmety zostávajú preto chránené pred kolíziami. Ani komplexné priestorové štruktúry nepredstavujú s navigáciu 3D Smart pre Scout žiaden problém.

4 režimy vysávania:

 • Režim vysávania Turbo: na rýchle povysávanie medzi veľkými upratovaniami vám Scout ponúka režim Turbo: V ňom robotický vysávač značky Miele prechádza po svojich systematických líniách vo väčšom odstupe, čím šetrí čas. Super vec, keď potrebujete mať rýchlo povysávané.
 • Režim Silent - tichý: vtomto programovom režime čistí Scout RX2 s mimoriadne nízkou hlučnosťou. Je to zvlášť príjemné, ak si potrebujete oddýchnuť a chcete, aby obytné priestory napriek tomu žiarili čistotou.
 • Automatický režim vysávania: v automatickom režime čistí Scout celkom samostatne všetky dostupné miestnosti: Opustí svoju dobíjaciu stanicu, vyčistí požadované plochy a následne sa vráti späť do dobíjacej stanice. Ak by nabitie akumulátora nepostačovalo na vyčistenie všetkých plôch, Scout čistenie preruší, aby sa dobil v dobíjacej stanici. Po dobití bude pokračovať v čistení presne tam, kde predtým prerušil svoju prácu.
 • Režim vysávania Spot: mrvinky z raňajok pod stolom? Psia srsť pred gaučom? Scout za vás odstráni aj tieto malé nepríjemnosti: Jednoducho aktivujte režim Spot a Scout cielene vyčistí oblasť s rozmermi 180 x 180 cm.

Manuálne riadenie

Chcete Scout použiť odlišne od jeho automatického programu? Žiadny problém – vďaka dodanému diaľkovému ovládaniu môžete robotický vysávač ovládať aj individuálne. Jednoduchými pokynmi sa dá Scout cielene zamerať na konkrétne plochy, ktoré potom spoľahlivo zbaví nečistôt.

Technológia rozpoznania nábytku

7 optických senzorov na prednej strane prístroja Scout rozpoznáva nábytok a iné prekážky v jazdnej dráhe robotického vysávača. K týmto objektom sa Scout opatrne približuje, aby vyčistil podlahu tesne pred nimi. Tak spoľahlivo zabraňuje kolíziám. Ďalšie 3 senzory na spodnej strane prístroja včasne rozpoznávajú stupňovitosť podlahy a zabraňujú pádu vysávača zo schodov.

Corner Brush - otočné bočné kefy

Vďaka svojim vyklápateľným bočným ramenám, ktoré presahujú cez prístroj, sa Scout RX2 dostane aj do najzadnejších rohov. Kefy dôkladne vyčistia každú okrajovú oblasť a z rohov odstránia neželané chumáče prachu. Keď Scout RX2 narazí na prekážku, postranné ramená sa jednoducho zasunú naspäť a on bude v práci pokračovať bez toho, aby niekde uviazol

Doba prevádzky - 120 min.

Vďaka výkonnému lítiovo-iónovému akumulátoru dosahuje Scout na jedno nabitie veľmi dlhú dobu chodu. Ak by však výkon batérie napriek tomu nestačil, vráti sa Scout späť do dobíjacej stanice a opäť sa nabije. Potom bude automaticky pokračovať v čistení tam, kde predtým prestal..

Prachový box

Odoberanie prachového boxu je pri robotickom vysávači Scout RX2 mimoriadne pohodlné. Po vyklopení veka na prístroji sa dá box vybrať úplne jednoducho uchopením za žltú rukoväť.

Filter AirClean Plus filter

Filter AirClean Plus sa stará o to, aby nasatý prach zostal tam, kde patrí: v prachovom boxe. Efektívna filtrácia zabezpečí mimoriadne čistý vzduch v miestnosti.

Ovládanie pomocou aplikácie

Scout RX2 môžete ovládať pohodlne aj na cestách prostredníctvom aplikácie na svojom smartfóne alebo tablete. K dispozícii sú rôzne komfortné funkcie. Pomocou časovača môžete napríklad na každý deň vysávaču Scout naprogramovať iný čas "začatia práce". Pomocou zobrazenia mapy môžete proces čistenia kedykoľvek skontrolovať.

Home Mapping - virtuálna mapa

Scout RX2 sa pohybuje systematicky po miestnostiach a vytvorí si pritom virtuálnu mapu. Týmto spôsobom nájde ideálnu líniu na dokonalé a efektívne čistenie. Vďaka aplikácii je možné pomocou mapy ihneď vidieť, na akej pozícii sa robotický vysávač nachádza a ktoré plochy už povysával.

Home Vision

Pomocou dvoch predných kamier môžete na svojich cestách kedykoľvek nahliadnuť, či je u vás doma všetko v poriadku a či je Scout RX2 usilovný. Priebeh vysávania pritom môžete kedykoľvek sledovať v reálnom čase z perspektívy prístroja. Takto vždy viete, na akom mieste sa Scout práve nachádza. Pomocou tlačidiel so šípkami ho môžete dokonca pohodlne navigovať. Prenos živého kamerového obrazu, samozrejme, prebieha v šifrovanom tvare. (kvalita prenosu závisí od rýchlosti vášho domáceho internetového pripojenia, ako aj vášho koncového mobilného zariadenia).

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Prevádzková doba: 120 min.
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Automatické dobíjanie: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Miele
iSmart: Áno
Umývateľný filter: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 35,4 cm
Hmotnosť: 3200 g
Výška: 8,5 cm
Hĺbka: 35,4 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 64 dB

Batérie

Typ batérie: Li-Ion
Doba nabíjania: 3 hod.

Funkcie manažmentu

Diaľkové ovládanie: Áno

Energetické údaje

Prevádzková doba: 120 min.

Ďalšie parametre

Senzor proti nárazu: Áno
Automatické vysypanie: Nie
Prekonanie prekážky do výšky: 18 mm
Mopovanie: Nie
Časový rozvrh: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Určenie bodu vysávania: Áno
Technológia: Wifi
Automatické dobíjanie: Nie
Senzor proti pádu zo schodov: Áno

Ostatné

Kód produktu: 85081100

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore