Miele sklokeramické varné dosky

Varné dosky Miele disponujú zobrazením zostatkového tepla pre každú varnú zónu, čím sa zabráni nechceným nehodám a zároveň vám umožní využívať výhody zostatkového tepla. Výhodou je aj automatika predvarenia, ktorá reguluje počiatočný vysoký výkon na regulovanú teplotu počas varenia. Ku komfortu prispieva aj funkcia udržiavania teploty.

Hlavné prednosti elektrických varných dosiek Miele

Bezpečnosť

Varné dosky Miele majú indikátor zostatkového tepla pre každú varnú zónu. Upozorní na to, aby ste sa nedotýkali varnej zóny, ktorá je po varení ešte teplá, alebo aby ste na ňu nepoložili predmet citlivý na teplo. Na druhej strane vám umožní cielene využívať zostatkové teplo, čím ušetríte energiu.

Ochrana

Každá varná zóna je vybavená ochranou proti prehriatiu. Táto ochrana automaticky vypne ohrev varnej zóny pri extrémnom zaťažení ešte predtým, ako dôjde k prehriatiu sklokeramiky alebo iných konštrukčných častí. Ak je na ovládacej ploche nejaký predmet alebo tekutina, varná doska sa tiež automaticky vypne. Vždy ste tak chránení pred neželaným nastavením výkonu.

Automatika

Automatika Miele reguluje vysoký počiatočný výkon (k rýchlemu predvareniu) na redukovanú teplotu k ďalšiemu vareniu. Už nezmeškáte správny okamih zníženia výkonu a pokrmy sa vám už nikdy nepripália. Naviac šetríte energiu.

Udržiavanie teploty

S touto funkciou môžete ideálnym spôsobom udržiavať jedlá teplé, nezávisle od ich množstva. Vďaka inteligentnej kontrole teploty dna hrnca sú pokrmy ohrievané na teplotu, ktorá je vhodná na servírovanie bez toho, aby sa pripálili. Môžete sa plne venovať príprave ostatného menu.

Potrebujete pomôcť s výberom?

Filtrovať

Cenové rozpätieSkladová dostupnosť

iSmart (ovládanie mobilom)

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 2 produkty
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené