Miele sušičky bielizne

Sušičky bielizne Miele prinášajú sviežosť bielizne pre všetky zmysly. Vaše prádlo bude príjemné hebké a voňavé na dlhé dni. Aj jemné tkaniny ostanú bez poškodení. Medzi funkciami nájdete okrem sušenia pri nízkej teplote aj funkciu, ktorá prispôsobí sušenie podľa obsahu vápnika vo vode (tvrdosti vody). Pri výrobe sú použité len tie najkvalitnejšie materiály, ktoré zaručia dlhodobý bezproblémový chod.

Hlavné prednosti sušičiek Miele

Minimálna strata vlhkosti

Dôležité kritérium kvality pre sušičky bielizne je tesnosť. Čím menej vlhkého teplého sušiaceho vzduchu z prístroja unikne, tým vyšší je kondenzačný účinok. Navyše vysoká strata vlhkosti v uzatvorených priestoroch je veľmi nepríjemná: Kondenzovanie na stenách môže vyvolať tvorbu plesní a ohroziť stavebný fond. Sušičky Miele dosahujú najlepšie hodnoty tesnosti - a tým najvyššiu triedu efektívnosti kondenzácie.

EcoFeedback

Funkcia EcoFeedback vám pomáha sušiť čo možno najúspornejšie. Pred spustením zistíte prognózu spotreby energie zvoleného programu. Počas a po skončení sušenia sa zobrazí skutočná spotreba, ktorá sa môže líšiť od množstva naplnenia. Na základe konkrétnych údajov môžete šetriť životné prostredie a vaše financie. Zobrazí sa aj znečistenie filtra. Pretože: Čistý filter na zachytávanie vlákien šetrí energiu!

EcoDry

Funkcia Miele EcoDry vám zaručuje trvalo nízku spotrebu energie a krátke sušenie. Vďaka účinnej súhre patentovaného filtračného systému Miele s bezúdržbovým tepelným výmenníkom nemajú žmolky šancu upchať tepelný výmenník a negatívne tak ovplyvniť výkon prístroja.

Inteligentný filter vlákien

Vďaka inteligentnému filtru na zachytávanie vlákien sa konečne môžete zbaviť nepríjemných žmolkov. Okrem toho je filter na zachytávanie vlákien komfortný: Ak sa objaví textová informácia „Vyčistiť vzduchové kanály", filter na zachytávanie vlákien jednoducho vyberiete smerom dopredu. Vďaka mimoriadne hladkému povrchu filtra je čistenie naozaj jednoduché. Filter na zachytávanie vlákien a bielizeň zostanú vždy vzájomne oddelené – bielizeň bude zaručene bez žmolkov.

Časová predvoľba

S časovou predvoľbou si môžete ľubovoľne určiť, kedy má začať najbližší sušiaci program. Oceníte to, ak chcete využívať tarify nočného prúdu alebo keď sa má program čerstvo ukončiť, napr. keď sa vrátite z práce domov. Spustenie programu môžete naprogramovať až do 24 hodín vopred. Navyše sa cez displej dozviete, kedy sa aktuálny program ukončí.

Najvyššia životnosť

K splneniu najvyšších požiadaviek na kvalitu kontroluje Miele svoje prístroje počas vývoja v prísnych záťažových testoch. V teste musia zariadenia sušiť 7 500 hodín. Pritom sa použije približne 5 000 rôznych programov. Pri každodennom bežnom množstve bielizne to zodpovedá približne 5 programom týždenne, s priemernou dĺžkou 1,5 hodiny – viac ako 20 rokov.

WiFiConn@ct

Pomocou WiFiConn@ct pripojíte svoj spotrebič Miele k internetu pohodlne cez WiFi. Prostredníctvom smartfónu alebo tabletu využijete mnoho výhod: Doma alebo na cestách zistíte stav spotrebiča, napr. upovedomenie o tom, že sa prací prostriedok už míňa, priame objednanie v online obchode Miele. Na to potrebujete aplikáciu Miele@mobile, ktorú získate bezplatne prostredníctvom Google Play alebo App Store.

Potrebujete pomôcť s výberom?

V kategórii aktuálne zobrazujeme 16 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené