Miele teplovzdušné rúry

Vstavané rúry Miele ponúkajú množstvo špičkových funkcií, ktoré zaručia nielen šťavnaté mäso, ale aj chrumkavú kôrku. Vyskúšajte klimatické pečenie, s funkciou zvýšenia vlhkosti, alebo špeciálne programy na kysnutie cesta alebo sušenie ovocia. Fantázii sa pri pečení v tomto prípade medze nekladú.

Hlavné prednosti vstavaných rúr Miele

Bezpečnosť

Postarajte sa aktívne o dodatočnú bezpečnosť – stlačením tlačidla sa rúra dá zablokovať a je tak chránená pred neželaným zapnutím, napr. deťmi. Alebo profitujte v prípade núdze z funkcie bezpečnostného vypnutia: Pri prekročení maximálnej doby prevádzky sa rúra na pečenie Miele automaticky vypne. To znamená spoľahlivú bezpečnosť aj v prípade, že rúru na pečenie zabudnete vypnúť.

Energetická účinnosť

Zvlášť nízka spotreba elektrickej energie: Naše rúry na pečenie sa vyznačujú triedou energetickej účinnosti A+. S ňou ušetríte veľa energie – a šetríte nielen životné prostredie, ale aj svoju peňaženku.

Plnovýsuv

Podlievanie a obracanie jedla pohodlne a v bezpečnej vzdialenosti od horúceho ohrevného priestoru: S plnovýsuvnými pojazdmi FlexiClip môžete plechy na pečenie alebo opekacie rošty bez námahy vytiahnuť z rúry bez nebezpečenstva, že sa popálite. Tento špeciálne pre nás patentovaný systém vám umožňuje plnovýsuvné pojazdy použiť flexibilne v rôznych rovinách, presne podľa vašej potreby.

SoftOpen a SoftClose

Vždy upútajú pozornosť: Vďaka rafinovanému tlmiacemu mechanizmu sa dvierka ladne zatvárajú a otvárajú. A to až do 90° – čo umožňuje pohodlný a maximálne voľný prístup k pokrmom umiestneným vo varnom priestore.

TimeManagement

Takto zvládnete všetky práce v požadovanom čase a bez stresu: Jednoducho nastavte čas zapnutia, čas ukončenia alebo dobu trvania varenia. Varenie sa automaticky ukončí po uplynutí naprogramovanej doby. Užitočným pomocníkom v mnohých situáciách je aj integrovaný kuchynský budík. A ešte niečo: Pri výpadku prúdu sa nastavený čas uchová v pamäti cca 150 hodín.

PerfectClean

Čistenie hravo a jednoducho: Množstvo súčastí vašej rúry na pečenie Miele, napr. ohrevný priestor, plechy na pečenie a rošty na pečenie a vyprážanie majú patentovanú povrchovú úpravu s jedinečnými antiadhéznymi vlastnosťami. Odolné nečistoty sa dajú bez námahy odstrániť umývacím roztokom a špongiou.

Klimatické pečenie

Takto dosiahnete bez námahy najlepšie výsledky: V rôznych prevádzkových režimoch môžete privádzať vlhkosť. Tak bude mäso zvnútra jemné a šťavnaté a zvonka bude mať chutnú kôrku, chlieb a žemle budú kypré a zároveň optimálne zhnednú. Pre ďalšie zvýšenie komfortu môžete dávky pary časovo naprogramovať. Klimatické pečenie sa využíva aj v rôznych automatických programoch.

Špeciálne automatické programy

Vaše varenie bude vždy úspešné: Elektronicky riadené programy vám umožnia pohodlne automaticky pripraviť množstvo rôznych jedál. Či chcete upiecť koláč alebo udusiť hydinu – nemusíte voliť ani teplotu, ani dobu trvania. Stupeň prípravy napríklad pre mäso, sa dá nastaviť individuálne. A pri využití dodatočnej kombinovateľnej mikrovlnnej funkcie budú pokrmy hotové ešte skôr.

TasteControl

Zastaví proces tepelnej úpravy pri najlepšom výsledku: Aby sa jedlá v rúre na pečenie zbytočne ďalej nepiekli, môže sa ohrevný priestor po ukončení pečenia kompletne schladiť. Alebo môžete pripravené jedlo komfortne udržiavať na servírovacej teplote. Slúži na to motorické otváranie a zatváranie dverí. A čo je najlepšie: Stupeň prípravy vašich jedál sa zachová podľa potreby – aj keď tam nie ste, aby ste hotové jedlo mohli okamžite vybrať z rúry.

FoodView

Majte pripravované jedlo v rúre plne pod kontrolou – aj keď ste práve niekde inde: Kamera integrovaná v hornej stene ohrevného priestoru vám na smartfóne alebo tablete ukáže, ako pripravovaný pokrm vyzerá. V prípade potreby môžete rovnako pohodlne na diaľku prostredníctvom svojho mobilného koncového zariadenia upraviť nastavenia sieťovo prepojenej rúry na pečenie. Viac kontroly vám tak poskytne viac voľnosti – a neporovnateľný komfort.

Potrebujete pomôcť s výberom?

Filtrovať

Cenové rozpätie

iSmart (ovládanie mobilom)

iBezkáblový pokrmový teplomer

iDirectWater

iAutomatické programy

iTrieda energ.účinnosti

Vstavaný displej

Celkový výkon rúry

Celk.vnútor.kapacita rúry

Počet funkcií

Jednoduché čistenie

Teleskopický výsuv

Teplovzdušná funkcia

Vymazať všetky filtre