Miele teplovzdušné rúry

Vstavané rúry Miele ponúkajú množstvo špičkových funkcií, ktoré zaručia nielen šťavnaté mäso, ale aj chrumkavú kôrku. Vyskúšajte klimatické pečenie, s funkciou zvýšenia vlhkosti, alebo špeciálne programy na kysnutie cesta alebo sušenie ovocia. Fantázii sa pri pečení v tomto prípade medze nekladú.

Hlavné prednosti vstavaných rúr Miele

Bezpečnosť

Postarajte sa aktívne o dodatočnú bezpečnosť – stlačením tlačidla sa rúra dá zablokovať a je tak chránená pred neželaným zapnutím, napr. deťmi. Alebo profitujte v prípade núdze z funkcie bezpečnostného vypnutia: Pri prekročení maximálnej doby prevádzky sa rúra na pečenie Miele automaticky vypne. To znamená spoľahlivú bezpečnosť aj v prípade, že rúru na pečenie zabudnete vypnúť.

Energetická účinnosť

Zvlášť nízka spotreba elektrickej energie: Naše rúry na pečenie sa vyznačujú triedou energetickej účinnosti A+. S ňou ušetríte veľa energie – a šetríte nielen životné prostredie, ale aj svoju peňaženku.

Plnovýsuv

Podlievanie a obracanie jedla pohodlne a v bezpečnej vzdialenosti od horúceho ohrevného priestoru: S plnovýsuvnými pojazdmi FlexiClip môžete plechy na pečenie alebo opekacie rošty bez námahy vytiahnuť z rúry bez nebezpečenstva, že sa popálite. Tento špeciálne pre nás patentovaný systém vám umožňuje plnovýsuvné pojazdy použiť flexibilne v rôznych rovinách, presne podľa vašej potreby.

SoftOpen a SoftClose

Vždy upútajú pozornosť: Vďaka rafinovanému tlmiacemu mechanizmu sa dvierka ladne zatvárajú a otvárajú. A to až do 90° – čo umožňuje pohodlný a maximálne voľný prístup k pokrmom umiestneným vo varnom priestore.

TimeManagement

Takto zvládnete všetky práce v požadovanom čase a bez stresu: Jednoducho nastavte čas zapnutia, čas ukončenia alebo dobu trvania varenia. Varenie sa automaticky ukončí po uplynutí naprogramovanej doby. Užitočným pomocníkom v mnohých situáciách je aj integrovaný kuchynský budík. A ešte niečo: Pri výpadku prúdu sa nastavený čas uchová v pamäti cca 150 hodín.

PerfectClean

Čistenie hravo a jednoducho: Množstvo súčastí vašej rúry na pečenie Miele, napr. ohrevný priestor, plechy na pečenie a rošty na pečenie a vyprážanie majú patentovanú povrchovú úpravu s jedinečnými antiadhéznymi vlastnosťami. Odolné nečistoty sa dajú bez námahy odstrániť umývacím roztokom a špongiou.

Klimatické pečenie

Takto dosiahnete bez námahy najlepšie výsledky: V rôznych prevádzkových režimoch môžete privádzať vlhkosť. Tak bude mäso zvnútra jemné a šťavnaté a zvonka bude mať chutnú kôrku, chlieb a žemle budú kypré a zároveň optimálne zhnednú. Pre ďalšie zvýšenie komfortu môžete dávky pary časovo naprogramovať. Klimatické pečenie sa využíva aj v rôznych automatických programoch.

Špeciálne automatické programy

Vaše varenie bude vždy úspešné: Elektronicky riadené programy vám umožnia pohodlne automaticky pripraviť množstvo rôznych jedál. Či chcete upiecť koláč alebo udusiť hydinu – nemusíte voliť ani teplotu, ani dobu trvania. Stupeň prípravy napríklad pre mäso, sa dá nastaviť individuálne. A pri využití dodatočnej kombinovateľnej mikrovlnnej funkcie budú pokrmy hotové ešte skôr.

TasteControl

Zastaví proces tepelnej úpravy pri najlepšom výsledku: Aby sa jedlá v rúre na pečenie zbytočne ďalej nepiekli, môže sa ohrevný priestor po ukončení pečenia kompletne schladiť. Alebo môžete pripravené jedlo komfortne udržiavať na servírovacej teplote. Slúži na to motorické otváranie a zatváranie dverí. A čo je najlepšie: Stupeň prípravy vašich jedál sa zachová podľa potreby – aj keď tam nie ste, aby ste hotové jedlo mohli okamžite vybrať z rúry.

FoodView

Majte pripravované jedlo v rúre plne pod kontrolou – aj keď ste práve niekde inde: Kamera integrovaná v hornej stene ohrevného priestoru vám na smartfóne alebo tablete ukáže, ako pripravovaný pokrm vyzerá. V prípade potreby môžete rovnako pohodlne na diaľku prostredníctvom svojho mobilného koncového zariadenia upraviť nastavenia sieťovo prepojenej rúry na pečenie. Viac kontroly vám tak poskytne viac voľnosti – a neporovnateľný komfort.

Potrebujete pomôcť s výberom?

Filtrovať

Cenové rozpätieiSmart (ovládanie mobilom)

iBezkáblový pokrmový teplomer

iDirectWater

iAutomatické programy

iTrieda energ.účinnosti

Vstavaný displej

Celk.vnútor.kapacita rúry

Jednoduché čistenie

Teplovzdušná funkcia

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 10 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené