Miele tyčové vysávače

Aj pri tyčových vysávačoch si dalo Miele naozaj záležať, aby spĺňali všetky možné požiadavky od spotrebiteľov. Vysávače majú ergonomický dizajn rukoväte (pre pohodlný úchop a jednoduché ovládanie), dokonalý tvar (na jednoduchosť prevádzky a uskladnenie), ako aj možnosť mať príslušenstvo stále po ruke (na tyči). Doplnené sú funkciami ako pozvolný beh motora a ochrana proti prehriatiu.

Hlavné prednosti tyčových vysávačov Miele

Ochrana proti prehriatiu

Všetky tyčové vysávače Miele sú chránené pred prehriatím obmedzovačom teploty. Keď sa vzduchová cesta upchá, napr. nasatím rozmerných predmetov, motor sa z bezpečnostných dôvodov automaticky vypne. Po odstránení poruchy a vychladnutí je prístroj opäť pripravený na prevádzku.

Jednoduchá manipulácia

Tyčové vysávače Miele majú úzke telo a extra nízko položené ťažisko. Vďaka tomu sú ľahké a obratné. Na kovovej ploche kefy ľahko manévrujú aj v malých a úzkych bytových priestoroch.

Nastaviteľná teleskopická trubica

Dĺžka teleskopickej trubice Miele sa dá stlačením tlačidla ľahko prispôsobiť individuálnej pracovnej výške. Je to pohodlné a šetrné voči vášmu chrbtu a ideálne pre vysávanie pod nábytkom. Praktické: Teleskopická trubica sa dá pripojiť aj k spodnej časti vysávača.

Príslušenstvo vždy po ruke

Príslušenstvo sa dá prakticky pripevniť na prístroj pomocou držiaku umiestneného na sacej trubici. Vďaka tomu sú hubice na čalúnený nábytok a na vysávanie škár vždy po ruke.

Potrebujete pomôcť s výberom?

Filtrovať

V kategórii aktuálne zobrazujeme 11 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené