Miele umývačky riadu

Umývačky riadu Miele ovplývajú najnižšou spotrebou vody na cyklus - iba 6,5 litra. Sú vyrobené z materiálov dlhej životnosti, aby spĺňali vysoké nároky, ktoré kladie Miele na svoje výrobky. Ovládanie je jednoduché intuitívne a medzi funkciami nájdete nájdete rýchly program, automatický štart alebo program špeciálne na sklo, pre dosiahnutie brilantného lesku. A to je len začiatok.

Hlavné prednosti umývačiek riadu Miele

autoDos

Užite si vynikajúce výsledky čistenia s našou inováciou: Prvé automatické dávkovanie s integrovaným PowerDiskom sa volá AutoDos – vyvinuté značkou Miele. Umývačku riadu a práškový granulát sme vyvinuli ako precízne zusúladený systém. Práškový granulát sa dávkuje automaticky podľa programu – v presne potrebnom množstve a v optimálnom čase. Dokonca aj opakované dávkovanie v rámci programu je možné týmto spôsobom. V programe Automatika meria senzor stupeň znečistenia a dávkovanie sa vhodne prispôsobí.

Sloboda obsluhy

Umývačky riadu novej generácie ponúkajú maximálnu voľnosť v obsluhe. Môžete použiť automatické dávkovanie AutoDos s integrovaným PowerDiskom alebo dávkovať štandardne cez dávkovač tabliet a prášku. Aký čistiaci prostriedok použijete, rozhodnete individuálne a kedykoľvek. Na čistiaci prostriedok nemusíte myslieť pri každom umývaní, ale až po približne jednom mesiaci – pretože inovatívna dávkovacia technológia s PowerDiskom má práškový granulát pripravený na priemerne 20 umývacích cyklov1. Tak si užijete novú slobodu. Takisto pomocou funkcie AutoStart1: Stačí ju raz naprogramovať, potom už prvá autonómna umývačka riadu na svete pracuje automaticky v požadovanom čase vo vybranom dni. Toto zjednoduší váš každodenný život a poskytne vám jedinečný komfort.

Rozmanité veľkosti

Štandardné umývačky riadu: (81 cm výška, 60 cm šírka), Pre štandardnú veľkosť výklenku vo väčšine domácností, s podstavnou výškou od 81 cm. Umývačky XXL (85 cm výška, 60 cm šírka) Podstavné, zabudovateľné a plne integrované umývačky riadu Miele sú dostupné tiež v prevedení XXL. Prevedenie XXL je vhodné pre kuchyne s podstavnou výškou od 85 cm. Ideálne pre nové kuchyne s vyššou pracovnou doskou. Umývačky riadu v prevedení XXL ponúkajú až o 25 % väčší objem naplnenia v hornom koši pre väčšiu flexibilitu a lepšie možnosti nastavenia, napr. pre poháre s dlhou stopkou, veľké šálky na kávu a riad s priemerom do 23 cm. Extra úzke (81 cm výška, 45 cm šírka) Ideálne pre domácnosti s nedostatkom miesta a malým počtom osôb, ktoré sa aj napriek tomu nechcú vzdať komfortu umývačky riadu Miele. Naše umývačky riadu so šírkou 45 cm nezaostávajú v ničom za svojimi veľkými bratmi: príborová zásuvka, nízka spotreba energie a maximálne komfortné košové vybavenie nájdete aj pri úzkych umývačkách riadu Miele so šírkou 45 cm.

Prevedenie

Voľne inštalovateľné, samostatne stojace prístroje s robustnou krycou doskou, ktorú môžete využiť ako pracovnú plochu. Pretože prístroj nie je pevne zabudovaný, dá sa pri sťahovaní jednoducho preniesť a umiestniť v novej kuchyni. Podstavné umývačky riadu: Ideálne riešenie na výmenu prístroja v už zostavených kuchyniach. Prístroj je možné zabudovať pod pracovnú dosku. Podstavné umývačky riadu sú dostupné v briliantovej bielej, obsidián čiernej farbe a v prevedení nerez CleanSteel.

Košové vybavenie generácie 7000

Držiak na šálky FlexCare: Ochranné silikónové prvky a nová povrchová štruktúra pre perfektné uloženie. Držiak na poháre FlexCare: Výnimočne bezpečné a šetrné umiestnenie: Integrované silikónové výplne a nopková štruktúra. Sklopný držiak na fľaše: Absolútna bezpečnosť bez možnosti prevrátenia: Vďaka držiaku na fľaše sa dôkladne vyčistia aj nádoby, ako napr. vázy. Zásuvka 3D-MultiFle: Všetky kusy príboru sú uložené samostatne, nečistoty sa odstránia bez zvyšku a príbor sa perfektne vysuší. Označenie FlexAssist: Optimálna vizuálna podpora: Farebné označenie flexibilných prvkov pre individuálne košové usporiadanie. Výškovo nastaviteľný horný kôš: Mnoho variantov: Pri všetkých umývačkách riadu môžete v hornom koši jednoducho a variabilne nastavovať výšku. Dvojdielny sklápací hrebeňový držiak: Perfektné sušenie a umiestnenie mís. Nopková štruktúra pre perfektné držanie. Ergonomické rukoväti koša: Zjednodušenie všedného dňa: Rukoväti koša uľahčujú manipuláciu pri každom nakladaní a vykladaní. MultiClip: Bezpečné uchopenie a perfektné čistenie malých častí

Potrebujete pomôcť s výberom?

Podkategórie

Filtrovať

Hodnotenie

iTrieda energetickej účinnosti 2021

iSmart (ovládanie mobilom)

iPatentovaná 3D príborová zásuvka

iQuickPowerWash

iSušenie AutoOpen

iAutoClose

iKnock2open

iOsvetlenie BrilliantLight

iAutomatické dávkovanie AutoDos

Výška

HĺbkaiDetská poistka

iOdložený štart

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 44 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené