Miele umývačky riadu

Umývačky riadu Miele ovplývajú najnižšou spotrebou vody na cyklus - iba 6,5 litra. Sú vyrobené z materiálov dlhej životnosti, aby spĺňali vysoké nároky, ktoré kladie Miele na svoje výrobky. Ovládanie je jednoduché intuitívne a medzi funkciami nájdete nájdete rýchly program, automatický štart alebo program špeciálne na sklo, pre dosiahnutie brilantného lesku. A to je len začiatok.

Hlavné prednosti umývačiek riadu Miele

autoDos

Užite si vynikajúce výsledky čistenia s našou inováciou: Prvé automatické dávkovanie s integrovaným PowerDiskom sa volá AutoDos – vyvinuté značkou Miele. Umývačku riadu a práškový granulát sme vyvinuli ako precízne zusúladený systém. Práškový granulát sa dávkuje automaticky podľa programu – v presne potrebnom množstve a v optimálnom čase. Dokonca aj opakované dávkovanie v rámci programu je možné týmto spôsobom. V programe Automatika meria senzor stupeň znečistenia a dávkovanie sa vhodne prispôsobí.

Sloboda obsluhy

Umývačky riadu novej generácie ponúkajú maximálnu voľnosť v obsluhe. Môžete použiť automatické dávkovanie AutoDos s integrovaným PowerDiskom alebo dávkovať štandardne cez dávkovač tabliet a prášku. Aký čistiaci prostriedok použijete, rozhodnete individuálne a kedykoľvek. Na čistiaci prostriedok nemusíte myslieť pri každom umývaní, ale až po približne jednom mesiaci – pretože inovatívna dávkovacia technológia s PowerDiskom má práškový granulát pripravený na priemerne 20 umývacích cyklov1. Tak si užijete novú slobodu. Takisto pomocou funkcie AutoStart1: Stačí ju raz naprogramovať, potom už prvá autonómna umývačka riadu na svete pracuje automaticky v požadovanom čase vo vybranom dni. Toto zjednoduší váš každodenný život a poskytne vám jedinečný komfort.

Rozmanité veľkosti

Štandardné umývačky riadu: (81 cm výška, 60 cm šírka), Pre štandardnú veľkosť výklenku vo väčšine domácností, s podstavnou výškou od 81 cm. Umývačky XXL (85 cm výška, 60 cm šírka) Podstavné, zabudovateľné a plne integrované umývačky riadu Miele sú dostupné tiež v prevedení XXL. Prevedenie XXL je vhodné pre kuchyne s podstavnou výškou od 85 cm. Ideálne pre nové kuchyne s vyššou pracovnou doskou. Umývačky riadu v prevedení XXL ponúkajú až o 25 % väčší objem naplnenia v hornom koši pre väčšiu flexibilitu a lepšie možnosti nastavenia, napr. pre poháre s dlhou stopkou, veľké šálky na kávu a riad s priemerom do 23 cm. Extra úzke (81 cm výška, 45 cm šírka) Ideálne pre domácnosti s nedostatkom miesta a malým počtom osôb, ktoré sa aj napriek tomu nechcú vzdať komfortu umývačky riadu Miele. Naše umývačky riadu so šírkou 45 cm nezaostávajú v ničom za svojimi veľkými bratmi: príborová zásuvka, nízka spotreba energie a maximálne komfortné košové vybavenie nájdete aj pri úzkych umývačkách riadu Miele so šírkou 45 cm.

Prevedenie

Voľne inštalovateľné, samostatne stojace prístroje s robustnou krycou doskou, ktorú môžete využiť ako pracovnú plochu. Pretože prístroj nie je pevne zabudovaný, dá sa pri sťahovaní jednoducho preniesť a umiestniť v novej kuchyni. Podstavné umývačky riadu: Ideálne riešenie na výmenu prístroja v už zostavených kuchyniach. Prístroj je možné zabudovať pod pracovnú dosku. Podstavné umývačky riadu sú dostupné v briliantovej bielej, obsidián čiernej farbe a v prevedení nerez CleanSteel.

Košové vybavenie generácie 7000

Držiak na šálky FlexCare: Ochranné silikónové prvky a nová povrchová štruktúra pre perfektné uloženie. Držiak na poháre FlexCare: Výnimočne bezpečné a šetrné umiestnenie: Integrované silikónové výplne a nopková štruktúra. Sklopný držiak na fľaše: Absolútna bezpečnosť bez možnosti prevrátenia: Vďaka držiaku na fľaše sa dôkladne vyčistia aj nádoby, ako napr. vázy. Zásuvka 3D-MultiFle: Všetky kusy príboru sú uložené samostatne, nečistoty sa odstránia bez zvyšku a príbor sa perfektne vysuší. Označenie FlexAssist: Optimálna vizuálna podpora: Farebné označenie flexibilných prvkov pre individuálne košové usporiadanie. Výškovo nastaviteľný horný kôš: Mnoho variantov: Pri všetkých umývačkách riadu môžete v hornom koši jednoducho a variabilne nastavovať výšku. Dvojdielny sklápací hrebeňový držiak: Perfektné sušenie a umiestnenie mís. Nopková štruktúra pre perfektné držanie. Ergonomické rukoväti koša: Zjednodušenie všedného dňa: Rukoväti koša uľahčujú manipuláciu pri každom nakladaní a vykladaní. MultiClip: Bezpečné uchopenie a perfektné čistenie malých častí

Potrebujete pomôcť s výberom?

Podkategórie

Filtrovať

V kategórii aktuálne zobrazujeme 44 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené