Miele varné dosky

Varné dosky Miele Vás zaručene ohromia svojimi funkciami. Oceníte napríklad varné dosky bez preddefinovaných varných zón, čím môžete využiť celú varnú plochu a položiť až 6 rôznych typov kuchynského riadu. Najlepšia a najefektívnejšia pozícia Vám bude oznámená akusticky aj opticky. Posúvanie riadu je naviac bez neželaných, nepríjemných zvukov. Ovládanie je maximálne jednoduché a veľmi intuitívne.

Hlavné prednosti varných dosiek Miele

Žiadne preddefinované varné zóny

Využite maximálnu slobodu: Na varenie môžete využiť celú plochu varnej dosky – bez preddefinovaných varných zón, a teda dokonale flexibilne. Takto môžete v každej situácii umiestniť kuchynský riad optimálne. Individuálne môžete umiestniť až šesť hrncov, panvíc a pekáčov. Naše celoplošné varné dosky sú dostupné v rôznych veľkostiach.

Inteligentné rozpoznávanie hrncov

Flexibilná varná doska, flexibilná obsluha: Ovládacie prvky sa zobrazia s inteligentným rozpoznávaním hrncov vždy na správnej pozícii – nezáleží na tom, kde kuchynský riad umiestnite. A to veľmi elegantne, pretože obsluha je viditeľná len pri umiestňovaní hrnca alebo panvice. Priradenie ovládania je vždy jednoznačné – a sleduje riad, aj keď dôjde k jeho posunutiu.

Pomoc pri polohovaní

Najlepšia štartová pozícia pre vaše hrnce: S touto podporou umiestnite kuchynský riad na ideálne miesto. A optimalizujete tým varný proces, pretože sa vylúči neželané nastavenie výkonu v dôsledku nevhodného polohovania. Optimálna poloha vám bude zreteľne indikovaná akusticky aj opticky – posunutím kuchynského riadu ju môžete sledovať.

SilentMove

Vďaka špeciálnej potlači sklokeramickej dosky nevzniká pri posúvaní riadu nepríjemný zvuk. Dolná potlač vytvára nielen elegantný dizajn, ale aj extrémne hladký povrch, ktorý sa dá zároveň veľmi jednoducho čistiť.

SmartSelect

Stupne výkonu a časy nastavíte pomocou funkcie SmartSelect mimoriadne jednoducho a rýchlo. Každá varná zóna sa ovláda pomocou podsvieteného číselného radu, dokonale čitateľného z každého uhla. Časovač môžete nastaviť pomocou funkcie SmartSelect výrazne pohodlnejšie, pretože kuchynský budík a automatické vypnutie si môžete navoliť samostatne.

ComfortSelect

Vaše riadiace centrum varenia: Pomocou centrálneho číselného radu ovládate všetky varné zóny a stupne výkonu. Pohodlne sa dajú využívať aj dodatočné funkcie, pretože sú zoradené priamo nad číselným radom. Mimoriadne jednoducho a rýchlo tu nastavíte aj hodiny časovača.

EasySelect

Zamerajte svoju pozornosť na to, čo je dôležité: EasySelect ovláda všetky varné zóny a stupne výkonu prostredníctvom centrálneho číselného radu. Obsluha sa pritom zameriava na základné funkcie.

Otočné voliče

Pomocou ovládania otočnými voličmi nastavíte stupne výkonu a časy rýchlo a intuitívne. Pre každú varnú zónu je k dispozícii osobitný otočný volič, prostredníctvom ktorého je možné priamo nastaviť voľbu.

Potrebujete pomôcť s výberom?

Podkategórie

Filtrovať

V kategórii aktuálne zobrazujeme 19 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené