Miele vinotéky

Vinotéky Miele predstavujú oku ľahodiacu funkčnosť pre vínových pôžitkárov. Svojimi funkciami a vybavením splnia aj tie najvyššie nároky profesionálnych someliérov.

Hlavné prednosti vinoték Miele

SommelierSet

Vytvorte si zo svojej vinotéky zónu výnimočného pôžitku: vďaka jedinečnému SommelierSetu exkluzívne od Miele. Profesionálne pripravte vzácne vína na dekantáciu. Vychutnajte si šampanské či biele víno z vychladených pohárov. Fľaše s vínom udržiavajte vždy perfektne vychladené, aj po otvorení. A majte všetko vždy poruke.

Filter Active AirClean

Potraviny by sa mali skladovať nielen v chlade, ale aj v pachovo neutrálnom prostredí. Platí to aj pre uskladnenie vína. Riešenie: filter Miele Active AirClean. Inovačná kombinácia účinných látok – aktívne uhlie plus prírodný chitosan, nedovolia takmer žiadnym pachom vznikať vo vnútri vinotéky. Filter sa dá jednoducho a rýchlo vložiť a je okamžite pripravený na použitie.

Uloženie s minimom vibrácií

Pre mimoriadne šetrné skladovanie vašich vín sa vo vinotékach Miele nachádzajú špeciálne, optimalizované prvky: Kompresor s optimalizovaným chodom bez vibrácií je mechanicky oddelený od samotného telesa vinotéky. Vďaka tomu môžete svoje víno skladovať v dokonale stabilnej polohe.

Individuálne regulovateľné zóny

Vinotéky Miele sú vybavené až tromi individuálne regulovateľnými teplotnými zónami. Vďaka tomu môžete skladovať pri ideálnej teplote až tri druhy vína, napr. červené víno, biele víno, šampanské alebo sekt.

Miele@mobile

Pomocou aplikácie Miele@mobile sa bez problémov spojíte so svojou vinotékou Miele odkiaľkoľvek, bude Vám stačiť Váš telefón alebo tablet. Cez Plug&Play prístroj zaregistrujete v aplikácii a ihneď budete mať všade prehľad o aktuálnom stave. Okrem toho môžete prostredníctvom aplikácie riadiť jednotlivé funkcie zariadenia a budete spoľahlivo informovaní o všetkých chybách a poruchách.

Potrebujete pomôcť s výberom?

Filtrovať

Cenové rozpätieSkladová dostupnosť

iTrieda energetickej účinnosti 2021

Vymazať všetky filtre