Miele voľne stojace kávovary

Kávovar Miele Vám prinesie momenty na vychutnávanie dokonalej šálky kávy. Automatické kávovary Miele poskytujú možnosť prípravy rozličných kávových špecialít vďaka perfektne zosúladenému systému. Presvedčte sa sami zrakom, čuchom, dotykom, sluchom a samozrejme dokonalou chuťou.

Hlavné prednosti kávovarov Miele

OneTouch for Two

Všetky kávovary na zrnkovú kávu sú vybavené okrem už známej prípravy One Touch novou funkciou One Touch for Two. Táto funkcia umožňuje súčasnú prípravu dvoch chutných kávových špecialít jedným stlačením tlačidla. Príslušný program sa spustí plne automaticky. Vďaka skrátenej príprave zostáva viac času na pôžitok z kávy vo dvojici.

Mletá káva

Okrem zásobníka na zrnkovú kávu sú kávovary Miele vybavené aj ďalším zásobníkom na mletú kávu. Ten môžete využiť na ďalší druh už namletej kávy.

Funkcia kanvička alebo čaj

Máte návštevu? Stlačením jedného tlačidla vám zariadenie pripraví do kanvice až 8 šálok kávy za sebou. Zariadenie CM7 vám navyše ponúka možnosť pripraviť vodu na čaj, pre jednu šálku aj celú kanvicu.

CupSensor

Táto inovácia rozpozná výšku šálky a uvedie centrálny vývod do správnej polohy vo výške medzi 8 a 16 cm. Vďaka ideálnej vzdialenosti sa nielenže zabráni rozstreknutiu kávy, ale dosiahne sa aj perfektná teplota kávy a optimálna kréma. Po výdaji mlieka sa centrálny vývod posunie o 1 cm vyššie, aby sa zabránilo znečisteniu.

Expert mód

Parametre prípravy nápoja si individuálne nastavíte podľa Vašich preferencií: Množstvo namletia a vody sa dá v expertnom režime nastaviť ešte aj v prebiehajúcom procese prípravy nápoja. Takto pripravíte aj vašim hosťom perfektný kávový nápoj podľa ich prianí.

Automatické čistiace programy

Technická inovácia, ktorá vám príde vhod. Pohodlné čistiace programy v spojení s automatickou funkciou prepláchnutia prinášajú najlepšie výsledky v údržbe prístroja a hygieny. Zabráni sa znečisteniam skôr ako môžu vzniknúť. Zaručí to dlhú životnosť vášho kávovaru a značne prispieva k zachovaniu jeho kvality. Po príprave kávových špecialít s mliekom sa automaticky spustí prepláchnutie všetkých prvkov, ktoré rozvádzajú mlieko, vodou zo zásobníka na vodu. Zaručuje to najvyšší komfort z hygienického hľadiska. Systém ComfortClean robí hygienu mimoriadne jednoduchou. Mnohé súčiastky kávovarov, ako napríklad zásobník na vodu a odpadová nádoba sa dajú jednoducho vyčistiť v umývačke riadu.

Cappuccinatore

S Cappuccinatore si pripravíte mlieko alebo mliečnu penu za okamih. Len za niekoľko sekúnd zohreje alebo napení mlieko priamo do šálky alebo pohára. Následne sa dá pohodlne umyť v umývačke riadu.

Užívateľské profily

Uložte si svoje obľúbené nápoje do jedného z 10 užívateľských profilov a nechajte sa od vášho kávovaru Miele osobne pozdraviť. V užívateľskom profile sú uložené všetky parametre pre váš obľúbený nápoj: Namleté množstvo, teplota a množstvo vody, príp. príprava mlieka.

Miele@mobile

Obsluhujte pohodlne z diaľky: takmer všetky prístroje CM 7 sa dajú pripojiť k WiFi a ovládať pomocou mobilného koncového zariadenia. So smartfónom alebo tabletom vykonajte pohodlne nastavenia alebo si pomocou MobileStart pripravte svoju kávovú špecialitu – hoci aj z gauča. Alebo si objednajte zrnkovú kávu a čistiaci prostriedok niekoľkými kliknutiami cez smartfón: Aplikácia Miele@mobile vás presmeruje priamo na online obchod Miele.

Potrebujete pomôcť s výberom?

Filtrovať

V kategórii aktuálne zobrazujeme 14 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené