Miele voľne stojace umývačky riadu

Umývačky riadu Miele patria medzi najúspornejšie na trhu, so spotrebou 6,5 litra na umývací cyklus. Ku komfortu prispievajú dvierka, ktoré sa po skončení cyklu automaticky otvora, čo zaručí dokonale suchý riad. Okrem toho zostanú dvierka pri manipulácii stáť v akejkoľvek požadovanej polohe. Dokonale rozvrhnutý ukladací priestor a použité materiály najvyššej kvality splnia aj tie najvyššie nároky.

Hlavné prednosti stojacich umývačiek riadu Miele

AutoDos

Systém AutoDos je prvý systém automatického dávkovania na svete s PowerDiskom. Umývačka riadu a práškový granulát tak tvoria precízne zladený systém – dávkuje sa podľa programu a v optimálnom čase. Užite si slobodu: PowerDisk vydrží priemerne 20 umývacích cyklov. Stačí ju raz naprogramovať – potom už prvá autonómna umývačka riadu pracuje automaticky vďaka funkcii AutoStart.

Prídavné pripojenie na vodu

Každá umývačka riadu Miele je vybavená pripojením na teplú vodu až do 65 °C. Tak je možné znížiť spotrebu energie v programe Jemný až o 50 % a dĺžku programu až o 10 %. V programe ECO klesne spotreba energie až na hodnotu 0,45 kWh.

Umývanie čerstvou vodou

Umývačky riadu Miele umývajú výlučne s čerstvou vodou a v programe Automatika so spotrebou vody už od 6,5 litra - je to výrazne menej ako jedno naplnené umývadlo. Spoločnosť Miele znížila spotrebu vody za posledných 30 rokov o 85 %. Aj spotreba elektrickej energie klesla na najlepšie hodnoty: V programe ECO dosahujú umývačky riadu Miele hodnotu spotreby len 0,83 kWh.

EcoFeedback

Chcete umývať ekologicky? Miele umývačky riadu vám to uľahčia: Predpokladaná spotreba vody a energie sa zobrazí na displeji, hneď ako zvolíte program. Funkcia EcoFeedback vám umožní rozhodnúť sa pre ekologicky optimálny variant. Po ukončení programu si môžete zobraziť skutočné hodnoty spotreby.

AutoOpen

Na konci umývacieho programu sa dvierka umývačky automaticky pootvoria. Tak môže prenikať k riadu čistý vzduch a riad sa tak dokonale usuší. Vďaka špeciálnemu vedeniu vzduchu je vaša pracovná doska chránená pred vlhkosťou.

Najlepšie hodnoty hlučnosti

Užite si pokoj: umývačky riadu Miele pracujú vďaka nízkym hodnotám hlučnosti od 41 dB (A)1 mimoriadne ticho – a tak sú podstatne tichšie ako bežný rozhovor.

Absolútna hygiena

Hygienicky bezchybné: Detské fľaše, dosky na krájanie a podobne, budú zbavené všetkých baktérií a budú mimoriadne čisté. Certifikované inštitútom pre aplikovaný výskum (Institut für Angewandte Forschung GmbH).

Solárne úsporné

Značka Miele – jednoducho neporaziteľná v otázkach trvalej udržateľnosti. Program umývania Solárny úsporný je optimálny program pre domácnosti, ktoré sú vybavené solárnymi panelmi, tepelným čerpadlom alebo plynovo-olejovým vykurovaním, pretože tento program využíva výlučne teplotu už predhriatej privádzanej vody. Vďaka inteligentnému priebehu programu dosiahnete úžasne nízku spotrebu energie.

Programovateľný štart

Vďaka funkcii AutoStart* môžete umývačku riadu naprogramovať prostredníctvom aplikácie tak, aby sa samostatne spustila v prednastavenom čase. Funkcie AutoDos a PowerDisk zabezpečia, že bude vždy k dispozícii dosť čistiaceho prostriedku, a tak bude môcť umývačka pracovať takmer samostatne. Vďaka tomu nebude prístroj nevyhnutné spúšťať manuálne alebo cez aplikáciu. Zabudnuté spustenie programu, a teda aj nedostatočne umytý riad budú už minulosťou.

Potrebujete pomôcť s výberom?

Filtrovať

Cenové rozpätieiTrieda energetickej účinnosti 2021

iPatentovaná 3D príborová zásuvka

iQuickPowerWash

iSušenie AutoOpen

iOsvetlenie BrilliantLight

iAutomatické dávkovanie AutoDos

iDetská poistka

iOdložený štart

iAquaStop funkcia

Spotreba vody na cyklus

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 7 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené