Miele vreckové vysávače

Podlahové vreckové vysávače Miele sa vyznačujú skvelým pohybom po podlahách, ktoré je tiché a obratné. Pogumované kolieska sú odolné, zároveň šetria povrchy pred poškriabaním. Ku kvalitám prispieva aj bohaté príslušenstvo, obojstranný parkovací systém a zvýšenie výkonu na maximum, podľa potreby.

Hlavné prednosti vreckových vysávačov Miele

Pohodlná rukoväť

Pohyblivé upevnenie sacej hadice umožňuje ergonomickú, pohodlnú manipuláciu. Vďaka princípu páky sa dá s podlahovou hubicou jednoducho manévrovať a vaše zápästie bude uvoľnené.

Na jedno kliknutie

Podlahová hubica, sacia trubica a rukoväť do seba pevne počuteľne zapadnú. Pri vysávaní je spojenie jednotlivých dielov bezpečné, a zároveň stlačením tlačidla jednotlivé diely ľahko odoberiete, napr. pri výmene príslušenstva.

Silence / Silence Plus

Vďaka motoru vysávača optimalizovaného z hľadiska hlučnosti a integrovanému tlmeniu hluku sú vysávače Miele obzvlášť tiché.

Kompaktnosť

Vďaka prepracovanému kompaktnému systému, ktorý pozostáva z parkovacieho systému a XXL rukoväte s parkovacou funkciou, sa dajú podlahové vysávače Miele mimoriadne ľahko a úsporne odložiť.

Kolieska s tlmičmi

Jedinečné pojazdové kolieska DynamicDrive na oceľových osiach sa otáčajú o 360° a sú vybavené tlmičmi. Pogumované kolieska sú odolné a zvlášť šetrné k vašej podlahe a majú dlhú životnosť. Výhoda: extrémne obratný vysávač, ktorý sa po podlahách pohybuje veľmi ticho a šetrne.

Premyslený parkovací systém

Saciu trubicu a hadicu môžete upevniť po oboch stranách vysávača. Vysávač sa tak dá ľahko prenášať, úsporne uložiť a pohodlne ovládať pravákmi aj ľavákmi.

Teleskopická trubica Comfort

Teleskopická sacia trubica Comfort s exkluzívnym dizajnom Miele sa dá intuitívne nastaviť a zaistiť v požadovanej obslužnej výške. Zväčšený priemer zvyšuje objem prúdu vzduchu a tým sa dosahujú vynikajúce výsledky umývania. Drobné detaily ako gumovanie na hornom konci sa osvedčili ako praktické. Ak sa rúra opiera o stenu, neskĺzne.

Maximálny sací výkon

Funkcia Boost vám vďaka možnosti krátkodobého zvýšenia sacej sily ponúka vyššiu mieru komfortu pri čistení. Celkom podľa svojej potreby môžete funkciou Boost zvýšiť výkon svojho modelu EcoLine počas max. 1 minúty na hodnotu 900 W. Vďaka voliteľnému použitiu sacieho stupňa Boost zostáva váš vysávač súčasne veľmi úsporný a silný, a to na odolné jemné či hrubé nečistoty.

Potrebujete pomôcť s výberom?

Filtrovať

Cenové rozpätieHodnotenie

Hygienické požiadavky

Komfortná rukoväť

Operačný rádius

Teleskopická trubica

Indikátor plného vrecka

Regulácia výkonu

HmotnosťVymazať všetky filtre