Miele vstavané mikrovlnné rúry

Zabudovateľné mikrovlnné rúry Miele disponujú rafinovanou funkciou jemného otvárania dvierok a viacnásobnou konštrukciou skla, ktorá efektívne izoluje teplotu na vonkajšej strane dvierok. Nastavovanie programov je komfortné a bez stresu, vďaka automatickým programom. Príprava jedál tak prebehne vždy dokonale.

Hlavné prednosti vstavaných mikrovlnných rúr Miele

Veľký XL priestor

So 46-litrovým využiteľným objemom ohrevného priestoru vám naše prístroje s ovládaním TopControl ponúkajú veľa miesta pre kreatívnu kuchyňu, ktorý môžete flexibilne využiť.

Automatické programy

Komfortne a bez stresu: Automatické programy preberajú varenie za vás. Vy si len zvolíte požadovaný program a nastavíte napr. hmotnosť pripravovaného pokrmu. Zodpovedajúci výkon a dobu prípravy stanoví prístroj automaticky. Pre vás to znamená: Žiadna ďalšia obsluha ani kontrola. S automatickými programami na rozmrazovanie a následnú tepelnú úpravu, ako aj na prípravu čerstvých potravín sa podarí všetko dokonale.

Dusenie a pečenie

Spojte dva kroky do jedného: Dusenie a opečenie môžete teraz robiť v tom istom procese. Chutné nákypy, pizza alebo chrumkavé kuracie stehienka takto pripravíte v kombinovanom režime, bez toho, aby ste medzičasom museli vykonať ďalšie nastavenia alebo aby ste museli kontrolovať proces tepelnej prípravy.

Rýchlosť

Plný výkon na jeden dotyk: S touto funkciou máte rýchly prístup k najvyššiemu výkonu mikrovlnky. Jedno, dve alebo tri stlačenia tlačidla zapnú prístroj na 30, 60 alebo 120 sekúnd. Potom sa automaticky vypne. Definované časy môžete jednoducho preprogramovať tak, aby zodpovedali vašim osobným návykom – napríklad na zohriatie pravidelnej večernej šálky čaju alebo na rýchle zohriatie dojčenskej fľaše.

Funkčnosť použitých materiálov

Profitujte z premyslenej funkčnosti: Vnútorný priestor mikrovlnných rúr Miele je kompletne zhotovený z nerezu. Vďaka tomu sa mikrovlny veľmi efektívne rozdelia. A výhodou pre vás je aj zvlášť ľahké čistenie a údržba.

Potrebujete pomôcť s výberom?

Podkategórie

Filtrovať