Miele vstavané umývačky riadu

Zabudovateľné umývačky riadu patria medzi najúspornejšie na trhu. Na cyklus spotrebujú iba 6,5 litra vody a minimálne množstvo energie. K vyššiemu komfortu prispievajú dvierka, ktoré sa automaticky otvoria na dvojité zaklopanie. Dvierka sa taktiež samostatne otvoria po skončení umývacieho cyklu, čo zaistí dokonale suchý riad. Pri výrobe sú použité len tie najkvalitnejšie materiály, ktoré zaručujú naozaj dlhú životnosť.

Hlavné prednosti vstavaných umývačiek riadu Miele

AutoDos

Systém AutoDos je prvý systém automatického dávkovania na svete s PowerDiskom. Umývačka riadu a práškový granulát tak tvoria precízne zladený systém – dávkuje sa podľa programu a v optimálnom čase. Užite si slobodu: PowerDisk vydrží priemerne 20 umývacích cyklov. Stačí raz naprogramovať – potom už prvá autonómna umývačka riadu pracuje automaticky, vďaka funkcii AutoStart.

Najúspornejšie umývačky riadu

Umývačky riadu Miele umývajú výlučne s čerstvou vodou a v programe Automatika so spotrebou vody už od 6,5 litra - je to výrazne menej ako jedno naplnené umývadlo. Spoločnosť Miele znížila spotrebu vody za posledných 30 rokov o 85 %. Aj spotreba elektrickej energie klesla na najlepšie hodnoty: V programe ECO dosahujú umývačky riadu Miele hodnotu spotreby len 0,83 kWh.

Umývanie čerstvou vodou

Umývačky riadu Miele umývajú výhradne čerstvou vodou a v programe Automatic so spotrebou vody od 6 litrov – to je výrazne menej ako jeden naplnený drez. Spoločnosť Miele tak za posledných 30 rokov znížila spotrebu vody o 85 %. Klesla aj spotreba elektrickej energie: V programe ECO dosahujú umývačky riadu Miele hodnotu spotreby elektrického prúdu len 0,67 kWh.

Prípojka na teplú vodu

Každá umývačka riadu Miele je vybavená pripojením na teplú vodu až do 65 °C. Tak je možné znížiť spotrebu energie v programe Jemný až o 50 % a dĺžku programu až o 10 %. V programe ECO klesne spotreba energie umývačky riadu až na hodnotu 0,45 kWh.

AutoOpen

Na konci umývacieho programu sa dvierka umývačky automaticky pootvoria. Tak môže prenikať k riadu čistý vzduch a riad sa dokonale usuší. Vďaka špeciálnemu vedeniu vzduchu je vaša pracovná doska chránená pred vlhkosťou.

Najlepšie hodnoty hlučnosti

Užite si pokoj: umývačky riadu Miele pracujú vďaka nízkym hodnotám hlučnosti od 41 dB (A) mimoriadne ticho – a tak sú podstatne tichšie ako bežný rozhovor.

Dokonalá hygiena

Hygienicky bezchybný: Detské fľaše, dosky na krájanie a podobne, budú zbavené všetkých baktérií a budú mimoriadne čisté. Certifikované inštitútom pre aplikovaný výskum (Institut für Angewandte Forschung GmbH).

AutoStart

Vďaka funkcii AutoStart môžete umývačku riadu naprogramovať prostredníctvom aplikácie tak, aby sa samostatne spustila v prednastavenom čase. Funkcie AutoDos a PowerDisk zabezpečia, že bude vždy k dispozícii dosť čistiaceho prostriedku, a tak bude môcť prístroj pracovať samostatne. Vďaka tomu nebude prístroj nevyhnutné spúšťať manuálne alebo cez aplikáciu. Zabudnuté spustenie programu, a teda aj nedostatočne čistý riad sú už preto minulosťou.

Potrebujete pomôcť s výberom?

Filtrovať

Hodnotenie

iTrieda energetickej účinnosti 2021

Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov

iSmart (ovládanie mobilom)

iPatentovaná 3D príborová zásuvka

iQuickPowerWash

iSušenie AutoOpen

iAutoClose

iKnock2open

iOsvetlenie BrilliantLight

VýškaŠírkaiOdložený štart

iAquaStop funkcia

AquaSensor funkcia

Počet súprav riadu

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 28 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené