Miele zabudovateľné kávovary

Vychutnajte si nezabudnuteľné momenty a zrelaxujte so zabudovanými kávovarmi Miele, ktoré Vám prinesú pocit luxusu. Oceníte tiché a dokonalé mletie kávových zŕn, ktoré uvoľní pôžitkársku arómu a sýtu chuť kávy. Kávovary sú vyrobené z kvalitných materiálov s dlhou životnosťou a ovplývajú všetkými funkciami, ktoré môže spotrebiteľ od espressa požadovať.

Hlavné prednosti zabudovateľných kávovarov Miele

Eco mód

Na udržanie spotreby energie na čo najnižšej úrovni sa kávovar v Eco móde zahrieva až priamo pred prvou prípravou nápoja. Eco mód je voliteľná funkcia a na želanie sa dá prostredníctvom základných nastavení zvoliť alebo zrušiť.

Jednoduchá obsluha

Intuitívna a komfortná obsluha: jeden dotyk na prípravu perfektnej kávovej či čajovej špeciality. Inteligentné funkcie ako CupSensor, OneTouch for Two alebo funkcia časovača vám umožnia zvlášť pohodlné ovládanie kávovarov Miele.

OneTouch for Two

Všetky kávovary na zrnkovú kávu sú vybavené okrem už známej prípravy One Touch novou funkciou One Touch for Two. Táto funkcia umožňuje súčasnú prípravu dvoch chutných kávových špecialít jedným stlačením tlačidla. Príslušný program sa spustí plne automaticky. Vďaka skrátenej príprave zostáva viac času na pôžitok z kávy vo dvojici.

Mletá káva

Okrem zásobníka na zrnkovú kávu sú kávovary Miele vybavené aj komorou na mletú kávu. Tú môžete využiť na prípravu ďalšieho druhu už namletej kávy, napríklad na prípravu kávy bez kofeínu.

CupSensor

Jedinečný snímač šálky CupSensor vám uľahčí prípravu vašej obľúbenej šálky kávy. Tento inovačný prvok rozpozná výšku šálky a uvedie centrálny vývod do správnej polohy. Vďaka ideálnej vzdialenosti sa dosiahne perfektná teplota kávy a optimálna créma. Po výdaji mlieka sa centrálny vývod posunie o 1 cm vyššie, aby sa zabránilo znečisteniu.

Časovač

Kedykoľvek budete chcieť: Vďaka časovaču si zapnutie a vypnutie kávovaru Miele môžete individuálne naprogramovať. Tak sa zapne napríklad presne v čase, keď raňajkujete a večer sa zasa automaticky vypne. Individuálne sa dá nastaviť aj čas automatického čistenia a odvápnenia – pre viac flexibility. Kvôli úspore energie sa prístroj po dlhšom nepoužívaní môže automaticky vypnúť.

Pohodlné čistenie

Čistota bez námahy: pomocou praktických funkcií vyčistíte kávovar Miele úplne jednoducho. Hadičky na prívod mlieka a naparovacia jednotka sa vďaka funkcii AutoClean čistia automaticky – čo šetrí čas a poskytuje väčšiu voľnosť. Manuálne odvápňovanie odpadá takmer kompletne, pretože o odvápnenie sa postará funkcia AutoDescale. Rôzne komponenty sa vďaka funkcii Comfort Clean dajú v prevažnej miere umyť celkom pohodlne v umývačke riadu.

Automatické čistiace funkcie

Bez námahy proti nečistote a vodnému kameňu: Aby ste svoj čas mohli využiť zmysluplne, Miele sa postará o čistenie a odvápnenie vášho kávovaru. Vďaka funkcii AutoClean sa hadičky na prívod mlieka a naparovacia jednotka čistia a odmasťujú automaticky – aby bol kávovar vždy čistý. Takmer kompletne odpadá aj namáhavé odvápnenie: Patentované odvápňovanie AutoDescale sa postará o automatické odvápnenie vášho prístroja. S ComfortClean sa vám teraz čistenie podarí úplne jednoducho: Pretože takmer všetky komponenty vášho kávovaru sa dajú komfortne umývať v umývačke riadu. Patrí medzi ne okrem iného zásobník na vodu, odkvapkávacia miska a nádoba na usadeninu/odpadová nádoba. Zaručuje to optimálnu hygienu a prispieva v značnej miere k zachovaniu hodnoty vášho prístroja. Technická inovácia, ktorá vám príde vhod. Pohodlné čistiace programy v spojení s automatickou funkciou prepláchnutia prinášajú najlepšie výsledky v oblasti obsluhy a hygieny. Znečisteniu sa zabráni skôr ako môže vzniknúť. Zaručí to dlhú životnosť vášho kávovaru a podstatnou mierou to prispeje k udržaniu jeho hodnoty.Po príprave kávových špecialít s mliekom sa automaticky spustí prepláchnutie všetkých prvkov, ktoré rozvádzajú mlieko, vodou zo zásobníka na vodu. Zaručene najvyšší komfort v oblasti hygieny.

AromaticSystem Fresh

Vychutnajte si rozdiel: Náš inovatívny kužeľový mlynček zomelie pre každú šálku vždy čerstvé kávové zrnká so zachovaním arómy. Je to možné vďaka novému umiestneniu mlynčeka priamo nad sparovacou jednotkou. Výhoda: po zomletí nezostáva v mlynčeku zomletá káva, čo garantuje nefalšovanú chuť. Nový kužeľový mlynček je mimoriadne tichý, takže si svoju kávu môžete vychutnať bez akéhokoľvek rušenia.

Užívateľské profily

Pre individuálny pôžitok z kávy: Aby ste nemuseli neustále opakovať všetky nastavenia pre svoj obľúbený nápoj, môžete si ich uložiť do vlastného používateľského profilu. K dispozícii je až desať rôznych profilov. V používateľskom profile sú uložené všetky parametre pre vaše obľúbené nápoje: druh kávových zŕn, namleté množstvo, teplota a množstvo vody, a príp. množstvo mlieka a mliečnej peny.

Miele@home

Niektoré prístroje Miele pre domácnosť sú pripravené na prepojenie s WiFi. Tieto spotrebiče sú označené symbolom Miele@home.

Potrebujete pomôcť s výberom?

Filtrovať

Cenové rozpätieiSmart (ovládanie mobilom)

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 4 produkty
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené