Mio autokamera MiVue 846 čierna

Zobraziť


Uhlopriečka: 2.7 ", Wi-Fi: Áno, GPS: Áno, Dotyková obrazovka: Nie, Zabudovaný mikrofón: Áno, Max.rozlíš.videa: 1920x1080, Uhol záberu hl.kamery: 150 °, Fotorežim: Áno, Parkovací režim: Áno Viac info


Cena 139,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Autokamera Mio MiVue 846 v elegantnom čiernom prevedení sa stane vaším obľúbeným spoločníkom na cestách. Vysokokvalitný svetelný objektív Starvis Sony vyhotovuje záznam vo rozlíšení Full HD 1920 x 1080 pixelov rýchlosťou 60 snímok za sekundu. Objektív so svetelnosťou f/1.8 poskytuje jasnejšie a čistejšie video aj za zhoršených svetelných podmienok. Uhol záberu je 150 °. Kamera je vybavená Night Vision technológiou, zaznamenávaním údajov o jazde (rýchlosť, smer, nadmorská výška) alebo parkovací režim. Samozrejmosťou je veľká a prehľadná 2,7 " obrazovka. Ďalej je vybavená 3 osím G- senzorom pre automatickú detekciu a analýzu nehody. Okrem všetkého tu nájdete aj Wifi a pc softvér Mio MiVue ™ Manager .

Krištáľovo čisté video a Night Vision


Autokamera MiVue ™ 846 poskytuje záznam vo vysokom rozlíšení Full HD 1920 x 1080 pri 60 snímkach/s so širokým zobrazovacím uhlom 150 °. Kamera má tak dvojitú hustotu dát a mimoriadne detailný a plynulý obraz aj pri vysokej rýchlosti auta. Kamera disponuje aj špičkovou technológiou Mio ™ Night Vision. Funkcia zaisťuje vďaka objektívu s vysokou svetelnosťou f/1.8 a zostave sklenených šošoviek, dosiahnutie plynulého a jasného záznamu, aj za zhoršených svetelných podmienok. The MiVue ™ 846 je vybavená špičkovým senzorom STARVIS ™ od spoločnosti Sony

 

Dokovacia stanica QuickClick a GPS polohovanie

Kompaktnú a širokouhlú autokameru možno nenápadne umiestniť za spätné zrkadlo jednoduchým kliknutím. Tak isto si vďaka aktívnemu držiaku môžete vziať autokameru so sebou pri každom opustení vozidla. Kamera má tak veľmi lahkú inštaláciu a dobre drží na svojom mieste. Určite oceníte aj nastaviteľný uhol kamery. Vďaka integrovanému GPS polohovanie zaznamenáva MiVue ™ 846 rýchlosť jazdy, presnú polohu a čas. Taktiež zabezpečuje automatickú kalibráciu času a polohy, a to aj po dlhšej dobe mimo prevádzky.

 

 

GPS upozornenie na radary a funkcia Mio Smart Alert

 

Vďaka upozorneniam na radary budete v dostatočnej vzdialenosti vždy pripravený v čas zareagovať. Funkcia Smart Alert bude vždy vedieť, ako rýchlo môžete ísť. Autokamera disponuje bezplatnou aktualizáciou databáz radarov po celú dobu životnosti zariadenia.

Režim parkovanie a ďalšie

 

Pri 48-hodinovom pohotovostnom režime parkovania bude automaticky spustený záznam, keď budú detekované vibrácie. Okrem toho kamera disponuje WiFi vďaka čomu môžete okamžite zálohovať svoje videá do telefónu alebo ich zdieľať prostredníctvom aplikácie MiVue ™ Pro.

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 2.7 "
Wi-Fi Áno
GPS Áno
Dotyková obrazovka Nie
Zabudovaný mikrofón Áno
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Uhol záberu hl.kamery 150 °
Fotorežim Áno
Parkovací režim Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Mio autokamera MiVue 846 čierna

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Vladimír

7. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • male sikovne zariadenie
  • po prvotnom nastaveni uz bezi vsetko automaticky
  • sikovna aplikacia v mobile ku kamere
  • pomalsie stahovanie videa do mobilu

Pomerne jednoduche nalepenie na celne sklo, prvotne nastavenie zariadnia bez problemov. Teraz uz vsetko bezi automaticky.<br /> Jedina drobna vytka je dost pomale stahovanie videa cez apku do mobilu.<br /> Zariadenie mam zatial len kratko, jeho prava hodnota sa ukaze ked bude treba pomoct s vyhodnotenim nejakeho problemu na ceste.