Mio autokamera MiVue 866 čierna

  • Doprava zadarmo

Uhlopriečka: 2.7 ", Wi-Fi: Áno, GPS: Áno, Dotyková obrazovka: Nie, Zabudovaný mikrofón: Áno, Max.rozlíš.videa: 1920x1080, Uhol záberu hl.kamery: 150 °, Fotorežim: Áno, Parkovací režim: Áno Viac info


Cena 179,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Autokamera Mio MiVue 866 v elegantnom čiernom prevedení sa stane vaším obľúbeným spoločníkom na cestách. Vysokokvalitný svetelný objektív vyhotovuje záznam v rozlíšení Full HD 1920 x 1080 pixelov rýchlosťou 60 snímok za sekundu. Objektív so svetelnosťou f/2.0 poskytuje jasnejšie, čistejšie a svetlejšie video aj za zhoršených svetelných podmienok. Uhol záberu je 150 °. Kamera je vybavená Night Vision Ultra technológiou, zaznamenávaním údajov o jazde (rýchlosť, smer, nadmorská výška) alebo parkovací režim. Samozrejmosťou je veľká a prehľadná 2,7 " obrazovka. Ďalej je vybavená 3 osím G- senzorom pre automatickú detekciu a analýzu nehody. Okrem všetkého tu nájdete aj Wifi a pc softvér Mio MiVue ™ Manager.

Krištáľovo čisté video a Night Vision Ultra


Autokamera MiVue ™ 866 poskytuje záznam vo vysokom rozlíšení Full HD 1920 x 1080 pri 60 snímkach/s so širokým zobrazovacím uhlom 150 °. Kamera má tak dvojitú hustotu dát a mimoriadne detailný a plynulý obraz aj pri vysokej rýchlosti auta. Kamera disponuje aj špičkovou technológiou Mio ™ Night Vision Ultra. Funkcia zaisťuje vďaka objektívu s vysokou svetelnosťou f/2.0 a zostave sklenených šošoviek, dosiahnutie plynulého a jasného záznamu, aj za zhoršených svetelných podmienok.

 

Mio Senzor Ultra a GPS polohovanie

MiVue ™ 866 produkuje úžasnú kvalitu obrazu s Mio Ultra senzorom (2/3 "), ktorý je 1,5-krát väčší ako normálny senzor. V porovnaní s menšími obrazovými senzormi, pokytuje Mio Ultra senzor vynikajúcu čistotu obrazu, extrémne živé farby a jasnejší obraz. Vďaka integrovanému GPS polohovanie zaznamenáva MiVue ™ 866 rýchlosť jazdy, presnú polohu a čas. Taktiež zabezpečuje automatickú kalibráciu času a polohy, a to aj po dlhšej dobe mimo prevádzky.

 

 

GPS upozornenie na radary a funkcia Mio Smart Alert

 

Vďaka upozorneniam na radary budete v dostatočnej vzdialenosti vždy pripravený v čas zareagovať. Funkcia Smart Alert bude vždy vedieť, ako rýchlo môžete ísť. Autokamera disponuje bezplatnou aktualizáciou databáz radarov po celú dobu životnosti zariadenia.

 

Inteligentný režim parkovanie a ďalšie

 

Pri 48-hodinovom pohotovostnom režime parkovania bude automaticky spustený záznam, keď budú detekované vibrácie. Okrem toho kamera disponuje WiFi vďaka čomu môžete okamžite zálohovať svoje videá do telefónu alebo ich zdieľať prostredníctvom aplikácie MiVue ™ Pro.

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 2.7 "
Wi-Fi Áno
GPS Áno
Dotyková obrazovka Nie
Zabudovaný mikrofón Áno
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Uhol záberu hl.kamery 150 °
Fotorežim Áno
Parkovací režim Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mio autokamera MiVue 866 čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené