Mio Cyclo 210 Cyklonavigácia

Cena:
179,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,58 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Profesionálny cyklopočítač Mio Cycle 210 v kompaktnom prevedení, disponujúci GPS navigáciou je ideálnym partnerom na vašu jazdu bicyklom. Vybavený 3,5" dotykovým displejom, s intuitívnou štruktúrou ovládania pomocou tlačítiek, s ochranou IPX5 do každého počasia a 10 h výdržou batérie posunie vaše limity aj v najťažšom teréne. Predinštalovaná cyklomapa OpenStreetMaps s možnosťami navigačných, zvukových pokynov, funkciou Kde som a POI dôležitými miestami pre cyklistov zaistia, že sa už nikdy nestratíte. Meranie vzdialenosti, rýchlosti, času, nadmorskej výšky, spálených kalórií a ďalších, vám dodajú motiváciu priamo počas vašej jazdy. Funkciou Surprise Me a aplikáciou pre počítače dostanete zo svojo cyklopočítača Mio Cycle 210 maximum.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Vysoký výkon za každého počasia 

Nezáleží na tom či sa vyberiete na krátku jazdu alebo náročnú cyklotúru, vďaka cyklopočítaču Mio Cyclo 210, so vstavanou navigáciou krok za krokom a predinštalovanými mapami OpenStreetMaps, sa môžete na jazdu vydať kedykoľvek a kdekoľvek. Výdrž 10 hodín, kvalitná 3,5" dotyková obrazovka s rozlíšením 480x320, hmotnosť 146 g a intuitívne ovládanie s prehľadnými tlačítka zaručia najlepší zážitok z monitorovania vašich zážitkov na bicykli. S ochranným obalom má zariadenie vodotesnosť IPX5, čo znamená že môžete vyraziť v akomkoľvek počasí. Ak si počas jazdy potrebujete odpočinúť, alebo dostanete defekt, pomocou predinštalovanej funkcie POI (dôležité miesta) vám cyklopočítač Mio Cyclo 210 ukáže najbližšiu predajňu cyklistického vybavenia, reštauráciu, alebo pohotovostnú službu, takže už nikdy neostanete bez možností. 

Funkcie ktoré vás posunú ďalej  

Aby ste dostali zo svojho cyklopočítača čo najviac využite možnosti funkcií, ktoré vám uľahčia a spríjemnia vašu jazdu. Pomocou funkcie ´´Kde som´´ si v prípade núdze môžete jednoducho skontrolovať aktuálnu polohu ako aj zemepisnú dĺžku a šírku. Pri funkcii Typ bicykla si vyberiete aký bicykel so zariadením práve používate a tým si prispôsobite nastavenia. Zaujímavá funkcia Surprise me™ je vhodná pre tých ktorých už nebaví jazdiť vždy rovnakou trasou a chceli by experimentovať s niečim novým. Stačí vám nastaviť čas alebo vzdialenosť podľa preferencie a Mio Cyclo 210 vám dá na výber z 3 prekvapivých trás. V neposlednom rade Informácie o trase sprostredkujú všetko dôležité pre vašu informovanosť, ako sú čas, rýchlosť, vzdialenosť, nadmorská výška, spálené kalórie a zaznamenáva trasu, ktorú si môžete prostredníctvom aplikácie uložiť. Aplikácia taktiež ponúka spravovanie vášho zariadenia, sťahovanie nových trás a zdieľanie s ostatnými pre inšpiráciu.  

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 3,5 "
iRozlíšenie displeja (px): 480x320
Typ batérie: Li-Ion
Výdrž batérie: 10 hod.
Akcelerometer: Áno
Automat.synchronizácia s PC: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Mio
Vodeodolný: Áno
Automat.synchronizácia s PC: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 3,5 "
iRozlíšenie displeja (px): 480x320

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 68 mm
Výška: 114 mm
Hmotnosť: 146 g
Hĺbka: 18 mm

Funkcie

iGPS: Áno
Akcelerometer: Áno
Barom.výškomer/barometer: Nie
Snímač rýchlosti: Áno
Snímač výkonu: Nie
Alarm na búrku: Nie

Obsah balenia

Obsah balenia: držiak na bicykel

Batérie

Typ batérie: Li-Ion
Výdrž batérie: 10 hod.

Dátové úložisko

Interná pamäť: Áno

Konektivita

Bezdrôtové: Nie

Navigácia

Automat.prerátanie trasy: Áno
Pridať body záujmu: Áno
Kompas: Áno
Trasové body: Áno

Ostatné

Kód produktu: 5,42003E+12

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore