Mio MiVue 792 Wifi

15× Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj

Uhlopriečka: 2.7 ", Wi-Fi: Áno, GPS: Áno, Dotyková obrazovka: Nie, Zabudovaný mikrofón: Áno, Max.rozlíš.videa: 1920x1080, Rozlíšenie: 2 mpx, Uhol záberu hl.kamery: 140 °, Fotorežim: Áno, Parkovací režim: Áno Viac info


Cena 119,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

15×

92% Kvalita
Výborná

96% Hodnota za peniaze
Výborná

14 + nakupů

Zobraziť 15 recenzií

Popis produktu

Autokamera Mio MiVue 792 Wifi v elegantnom čiernom prevedení sa stane vaším obľúbeným spoločníkom na cestách. Vysokokvalitný svetelný objektív F1,8 so snímačom SONY Starvis zachytí detailný záznam za každej situácie aj pri slabom svetle. Autokamera má možnosť pripojenia zadnej kamery MiVue A20 + (voliteľné príslušenstvo) pre duálne nahrávanie diania za vozidlom. Je vybavená rýchlostným alarmom, ktorý vás upozorní na prekročenú povolenú rýchlosť a nemusíte sa obávať ani rýchlostných radarov. V prípade nehody budete mať k dispozícií videozáznam, čo môžete použiť ako dôkaz o tom, čo sa dialo na ceste pred nehodou, počas nehody, ale aj po nej.

Váš očitý svedok pri cestovaní

Kamera MiVue 792 W IFI je ideálny spolujazdec pre každého vodiča. Veľký displej a jednoduché ovládanie vám doprajú nerušený zážitok z ciest. Intuitívny senzor nečakaných udalostí a vysoká kvalita nahrávania vám potom pomôžu pri riešení kolízií, dopravných kontrol a ďalších zásadných momentov na ceste. Vstavané GPS navyše poskytne profesionálnym i rekreačným cestovateľom jasný prehľad o prejdených trasách. Všetky nahrávky nečakaných situácií aj pekných spomienok na cestu je možné jednoducho triediť, analyzovať a archivovať v programe MiVue Manager na počítači v pohodlí domova. Okrem programu pre správu záznamov a aktualizácií zadarmo získate pri nákupe kamery MiVue 792 WIFI tiež flexibilný otočný držiak a nabíjačku do auta.

Vysoko kvalitný objektív Sony Starvis ™ zachytí každý detail za každej situácie

Kamera MiVue má vysokú svetelnosť 1.8F, a preto vie zaznamenať detaily z ciest aj pri horších svetelných podmienkach. Širokouhlý objektív s rozsahom 140 ° dokáže zaobstarať nahrávky v kvalite Full HD s rozlíšením 1080p. Veľký displej kamery navyše umožňuje okamžité prehranie videa i fotografií, čo urýchľuje riešenie dopravných situácií priamo na ceste.

Integrovaná WIFI

Jednoducho pošlite video do Vášho smartphonu alebo tabletu, alebo zdieľajte svoje zážitky z ciest na Facebooku s využitím MiVue aplikácie.

ADAS (Advanced Driver Assistance System)

Inteligentný systému ADAS pri jazde zabezpečí dve bezpečnostné funkcie: varovanie pri opustení jazdného pruhu LDWS (Lane Departure Warning System) a varovanie pred čelným stretom FCWS (Forward Collision Warning System). Tieto dve funkcie pridávajú do zariadenia vysokú hodnotu z hľadiska bezpečnosti, pretože LDWS vás upozorní v prípade, že vychádzate vozidlom z jazdného pruhu, čím potenciálne zabráni priamemu stretu. A ak sa zmenší vzdialenosť medzi vaším vozidlom a vozidlom pred vami, napríklad keď vodič pred vami prudko šliapne na brzdy, funkcia FCWS vás tiež upozorní.

Ostražitý spolujazdec postráži automobil bez dozoru a pomôže s riešením nehôd

Kamera MiVue 792 WIFI je vybavená G senzorom, ktorý rýchlo reaguje na náhlu zmenu smeru jazdy a preťaženia. Integrovaný snímač zaznamenáva smer jazdy v troch osiach. Vďaka tomu možno zistiť, odkiaľ prišiel náraz a ako k nemu došlo. V momente, keď G senzor zaznamená razantnú zmenu pohybu, kamera automaticky uloží záznamy o udalosti.

GPS prijímač zaznamená trasy vašich ciest

Vstavaný GPS umožnuje zaznamenať všetky absolvované cesty do mapových podkladov. Po synchronizácii kamery a programu MiVue Manager tak vodič získa podrobný prehľad o všetkých jazdách vo forme videa, smeru jazdy, rýchlosti i grafického znázornenia ciest na Google mapách.

Aktuálna databáza radarov zaistí pohodovú jazdu bez pokút

Prístroj je vybavený GPS lokátorom, ktorý priebežne sleduje súradnice automobilu. Vďaka tomu dokáže kamera odhadnúť rýchlosť jazdy aj jej smer. MiVue 792 WIFI tiež vie porovnať dáta o polohe a smere jazdy vozidla s vstavanou databázou radarov. Počas ciest vás tak prístroj upozorní zvukovým signálom na predpokladaný výskyt radaru a vždy budete vedieť, kde ísť zvlášť opatrne a zložiť nohu z plynu. Databáza pre model 792 WIFI je navyše po dobu životnosti zariadenia bezplatne aktualizovaná.

MiVue Manager - ideálny nástroj pre sledovanie, zdieľanie a archiváciu ciest

MiVue Manager je počítačový program pre správu, analýzu a archiváciu nahraných dát. Program je kompatibilný s operačnými systémami Windows i Mac. Vďaka G senzoru v kamere dokáže MiVue Manager analyzovať udalosti počas jazdy aj pred nehodou a pomôcť tak aj s určením smeru jazdy vinníkov kolízie. Za pomoci dát z integrovanej GPS dokáže program zobraziť aj grafické znázornenie prejdených trás v Google mapách. 


Displej

Záznamová kamera MIO MiVue 792 Wifi  je vybavená obrazovkou s uhlopriečkou 2,7", ktorej ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Autokamera s technológiou záznamu videa v kodeku H.264 vám zaručí kvalitné video vo vysokej kvalie a to je aj pri menších veľkostiach súborov. O zvuk vo videách sa postará zabudovaný mikrofón.

 

Aj ako fotoaparát

MIO MiVue 792 Wifi so širokouhlým objektívom, ktorý má rozsah 140°, zaznamená všetky vaše nahrávky vo Full HD kvalite s rozlíšením 1080p. Autokamera disponuje Foto režimom, vďaka čomu môžete vašu autokameru využiť aj ako fotoaparát s podporou obrazových formátov jpeg v rozlíšení 1600 x 1200 px. Všetky vaše videá a fotodokumentácie si môžete ukladať na ukladacie médium Micro SDHC. Zabudovaný AV výstup umožní jednoduché prehrávanie nahrávok  na TV.

 

Obsah balenia

  • Kamera
  • Otočný držiak
  • Nabíjačka do auta
  • SW

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 2.7 "
Wi-Fi Áno
GPS Áno
Dotyková obrazovka Nie
Zabudovaný mikrofón Áno
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlíšenie 2 mpx
Uhol záberu hl.kamery 140 °
Fotorežim Áno
Parkovací režim Áno

Hodnotenie

4,8 / 5

15 recenzií Mio MiVue 792 Wifi

92% Kvalita
Výborná

96% Hodnota za peniaze
Výborná

Viktória

17. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaRudolf

4. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • držiak kamery

za tu cenu slušna kvalita


Martin

4. 5. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • skvelý pomer cena a výkon

Kassai

11. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Všetko sedí čo píše v parametroch
  • Nikde nepíše že parkovací režim funguje až pri ďalšej investície čiže treba dokupit Kitza cca 40e škoda a pritom kamera má vlastnú baterku!kúpiť niečo

Super obraz full hd 60s/s za takú cenu super funkcie za super cenu! 119e!