Mio MiVue 818

  • Doprava zadarmo
  • Akcia

Uhlopriečka: 2.7 ", Wi-Fi: Áno, GPS: Áno, Dotyková obrazovka: Nie, Zabudovaný mikrofón: Áno, Max.rozlíš.videa: 2560x1440, Uhol záberu hl.kamery: 140 °, Fotorežim: Áno, Parkovací režim: Áno Viac info


Cena 139,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kamera do auta Mio MiVUe 818, 2K WQHD rozlíšenie, 2560 x 1440 pixelov, 60 sn/s pri Full HD, optický snímač, uhol záberu 140°, 2,7" displej, Micro SDHC, max. veľkosť karty 128 GB, podporované video formáty H.264, 3-osý G-senzor, parkovací režim s detektorom pohybu, GPS, technológia Night Vision, automatické nahrávanie, v balení polohovateľný lepiaci držiak, nabíjačka do auta, návod

Technológia Mio™ Night Vision a uhol záberu 140°

Mio MiVue 818 vám umožňuje nahrávať krištáľovo čisté videá s rýchlosťou 60 sn/s pri Full HD rozlíšení. Disponuje širokým uhlom záberu až 140°, čo vám umožňuje zachytiť detailné zábery aj v kritických situáciách. Čo nepochybne oceníte je moderná technológia Mio™ Night Vision, ktorá vám vďaka objektívu so svetelnosťou f/1.8 a zostave sklenených šošoviek zaručí jasnejšie videá aj v zhoršených svetelných podmienkach. 


Upozornenie na radary a úsekové meranie

Na 2,7" displeji s rozlíšením 2560 x 1440 pixelov môžete sledovať vzdialenosť a čas (sekundy) k rýchlostnej kamere a taktiež informáciu o obmedzení rýchlosti a priemernú rýchlosť intervalu. Samozrejmosťou sú bezplatné aktualizácie databáz radarov počas celej životnosti zariadenia. 

 


Funkcia, ktorá nájde váš zaparkovaný automobil

Praktickou vychytávkou kamery je inovatívna funkcia "Nájsť môj zaparkovaný automobil", ktorá po zaparkovaní automobilu uloží GPS súradnice pri jednoduchšie nájdenie vozidla. 


Vstavané pripojenie Wi-Fi a kniha jázd

Vo výbave nájdete integrované Wi-Fi pripojenie, ktoré synchronizuje videá v reálnom čase s vašim telefónom pomocou technológie OTA (Over-the-air). V aplikácií MiVue™ Pro si môžete stiahnuť report najazdených kilometrov s informáciami o dátume, čase, mieste a vzdialenosti vašej cesty. 

 

G-senzor a automatická kalibrácia času a polohy

Prostredníctvom integrovanému GPS polohovaniu dokáže autokamera zaznamenávať rýchlosť jazdy, presnú polohu a čas. Na automatickú kalibráciu času a polohy sa môžete spoľahnúť aj po dlhšej dobe mimo prevádzky. V prípade nehody alebo nepredvídanej zmeny pohybu sa môžete spoľahnúť na integrovaný G-senzor, ktorý ihneď zachytí pohyby vozidla a už nahrané dáta uzamkne. 

 

Odoslané pri náraze, videné na mobile

Keď dôjde k nehode, kamera automaticky uloží súbor do priečinka udalosti a odošle zábery do MiVue™ Pro app cez WIFI v reálnom čase. Kliknutím na "Živé zobrazenie" upravíte vodorovnú úroveň kamery pred inštaláciou. Videá budú usporiadané podľa dátumu a typu (zložky Normálne, Udalosť alebo Parkovací režim). Zmeňte nastavenie a naformátujte pamäťovú kartu palubnej kamery priamo prostredníctvom telefónu. 

Obsah balenia: polohovateľný lepiaci držiak, nabíjačka do auta, návod.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 2.7 "
Wi-Fi Áno
GPS Áno
Dotyková obrazovka Nie
Zabudovaný mikrofón Áno
Max.rozlíš.videa 2560x1440
Uhol záberu hl.kamery 140 °
Fotorežim Áno
Parkovací režim Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mio MiVue 818

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené