Mio MiVue J85 WiFi

Zobraziť

 • Doprava zadarmo

Wi-Fi: Áno, GPS: Áno, Zabudovaný mikrofón: Áno, Max.rozlíš.videa: 2560x1440, Rozlíšenie: 4.5 mpx, Uhol záberu hl.kamery: 150 °, Fotorežim: Áno, Parkovací režim: Áno Viac info


Cena 139,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,5 / 5

80% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

6 + nakupů

Zobraziť 6 recenzií

Popis produktu

Autokamera Mio MiVue J60 WiFi vďaka svojím kompaktným rozmerom skvelo zapadne do akéhokoľvek automobilu. Zaznamená jazdu v QHD rozlíšení 2560 x 1600 pixelov, 150° uhol záberu a clona f/1.8. Disponuje funkciou, ktorá vás upozorní na radary, pokročilým asistenčným systémom pre vodičov (ADAS) a Wi-Fi. Vďaka GPS sa uložia údaje o súradniciach a rýchlosti. Nechýba 3-osový G-Senzor, detekcia pohybu, automatické zapínanie, parkovací režím a informácie o situáciach na ceste. Disponuje tiež slotom pre MicroSD kartu až do kapacity 128 GB.

Kvalitný videozáznam

Nenápadná autokamera Mio MiVue J85 WiFi zachytí každý detail. So snímačom CMOS od Sony, ktorý zaznamená zábery vo vysokom QHD rozlíšení 2560 x 1600 bodov, uhlom záberu 150° a clonou f/1.8 bude vaším očitým svedkom pri cestovaní. Neskôr vám pomôže pri riešení kolízií, dopravných nechôd a ďalších momentov na ceste. Pomocou otočného držiaka môžete nastaviť vašu kameru do akéhokoľvek uhla. 

Technológia Wi-Fi

Prostredníctvom bezdrôtovej technológie Wi-Fi môžete všetky vaše súbory prenášať do aplikácie MiVue Pro, čo znamená, že vždy budete mať k dispozícií kópiu vášho záznamu. Zábery z ciest je možné ukladať na pamäťové karty MicroSD s kapacitou až do 128 GB

Hlasové upozornenie

Kamera MiVue J85 ponúka vopred nainštalované bezpečnostné funkcie, ktoré zvýšia vašu bezpečnosť na cestách pokročilými asistenčnými systémami pre vodiča, vrátane systému varovania pred čelným nárazom, systému výstrahy pred vybočením z jazdného pruhu a systému varovania pred mikrospánkom vodiča

GPS prijímač 

Vstavaná GPS umožňuje zaznamenať všetky absolvované cesty do mapových podkladov. Po synchronizácii kamery a programu MiVue Manager tak vodič získa podrobný prehľad o všetkých jazdách vo forme videa, smeru jazdy, rýchlosti i grafického znázornenia ciest na Google mapách.

Upozornenie na radary

Aktuálna databáza radarov zaistí pohodovú jazdu bez pokút. Kamera je vybavená GPS lokátorom, ktorý priebežne sleduje súradnice automobilu. Vďaka tomu dokáže kamera odhadnúť rýchlosť jazdy aj jej smer. Kamera tiež vie porovnať dáta s polohou a smerom jazdy vozidla so vstavanou databázou radarov. Počas ciest vás tak prístroj upozorní zvukovým signálom na výskyt radaru a vždy budete vedieť, kde ísť zvlášť opatrne a zložiť nohu z plynu. 

Sledovanie pohybu s G-Senzorom

Vybavená je tiež G-Senzorom, ktorý rýchlo reaguje na náhlu zmenu smeru jazdy a preťaženia. Integrovaný snímač zaznamenáva smer jazdy v troch osiach. Vďaka tomu možno zistiť, odkiaľ prišiel náraz a ako k nemu došlo. V momente, keď G-Senzor zaznamená razantnú zmenu pohybu, kamera automaticky uloží záznamy o udalosti. Ostražitý spolujazdec postráži automobil aj bez dozoru.

Obsah balenia: kamera, nabíjačka do auta, držiak na sklo, návod na obsluhu

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
GPS Áno
Zabudovaný mikrofón Áno
Max.rozlíš.videa 2560x1440
Rozlíšenie 4.5 mpx
Uhol záberu hl.kamery 150 °
Fotorežim Áno
Parkovací režim Áno

Hodnotenie

4,5 / 5

6 recenzií Mio MiVue J85 WiFi

80% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Jaroslav

20. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Výborná


 • Použiteľná kvalita záznamu
 • Wifi konektivita
 • GPS
 • Pomalá - nepoužiteľná wifi. Na núdzové stiahnutie jedného minútového videá to ide ale na zálohovanie celej karty ani omylom.
 • Mini USB konektor

Je to ďalšia kamera MiVue s úplne rovnakými funkciami. Rovnako zastaralé prevedenie ako 5 rokov starý model. Mini USB. Vnútorná batéria je len na ozdobu. Cca 5 minút života. Aplikácia v mobile je podpriemerná. Sledovanie LIVE náhľadu je sekané, často sa prerušuje. Stiahnutie videa do mobilu je zúfalo pomalé. Nevyhnete sa nutnosti videá sťahovať z SD karty do počítača. Myšlienka síce pekná, ale to prevedenie je slabučké. Mohla to byť dobrá kamera keby… ale za tie peniaze asi dobré ????


Patrik

21. 11. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Perfektná kamera do auta, širokouhlý a kvalitný záber so stabilizáciou obrazu


Marián

16. 9. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Rýchly štart
 • Kompaktný výrobok... ani neviem, že ho mám
 • Občas stráca GPS signál

Oplatí sa


Zoltán

9. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • Ovládanie cez Wi-fi
 • Zatiaľ nič.

Odporúčam