Mio MiVue M760D

  • Zľava
  • Doprava zadarmo

Wi-Fi: Áno, GPS: Áno, Dotyková obrazovka: Nie, Zabudovaný mikrofón: Áno, Max.rozlíš.videa: 1920x1080, Uhol záberu hl.kamery: 130, Fotorežim: Nie, Parkovací režim: Nie,


Cena 389,00 €

Zľava 3 % z pôvodnej ceny: 399,00 € Zobraziť nápoveď

7,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Mio MiVue M760D duálna kamera určená pre inštaláciu na motocykel. Umožní nahrávať dianie pred vami aj za vami v rozlíšení FullHD pri 30 snímkach za sekundu. Obe kamery disponujú snímačom Sony STARVIS™. Vynikajú veľkou clonou a svetelnosťou f/1,6, takže aj nočný záznam bude kvalitný. Vo výbave sa nachádza aj GPS modul, vďaka ktorému bude v zázname zanesená presná lokalizácia, rýchlosť, dátum a presný čas. Disponuje diaľkovým káblovým ovládačom, vďaka ktorému budete môcť zamykať zábery proti prepísaniu. Nechýba ani podpora WiFi, pre možnosť zálohy záznamu do telefónu. Podporuje karty microSD s kapacitou 128 GB. Výhodou je vodeodolnosť podľa certifikácie IP67.

Kvalitný snímač Sony STARVIS™

Mio MiVue M760D prichádza s kvalitným vybavením, ktoré zaistí záznam krásneho a detailného obrazu. Obe kamery disponujú kvalitnou optikou, veľkou clonou a hlavne vynikajúcou svetelnosťou f/1,6, čo zaisťuje možnosť robení pekných záberov aj v horších svetelných podmienkach. Ďalej sú obe kamery vybavené citlivými snímačmi od renomovaného výrobcu Sony. Konkrétne sa jedná o snímače Sony STARVIS™. Ich citlivosť je tak vysoká, že sa blíži až k infračervenému spektru, takže sa obe kamery blíži svojimi vlastnosťami kamerám s nočným videním.

FullHD z oboch kamier

Spoľahnúť sa budete môcť na výslednú kvalitu videa za akýchkoľvek okolností. Obe kamery zaobstarávajú záznam v maximálnom rozlíšení FullHD 1920 x 1080 pixelov pri 30 snímkach za sekundu. Zábery budú ostré a plné detailov, takže budete schopní rozoznávať poznávacie značky ostatných účastníkov premávky a svoje zábery využívať aj ako dôkazný materiál. Obe kamery ponúknu 130° široký uhol záznamu. Záznamy sa budú ukladať na pamäťovú kartu microSD. Maximálna podporovaná kapacita je 128 GB. Pre duálny záznam je nevyhnutné využiť pamäťovú kartu s minimálnou kapacitou 16 GB.

GPS a diaľkové ovládanie

Mio MiVue M760D obsahuje tiež vlastný GPS modul. Vďaka tomu budete mať na zázname aktuálnu GPS polohu, aktuálnu rýchlosť a presný dátum i čas. Vďaka týmto údajom budú vaše záznamy ešte viac preukázateľnejšie. Tento systém kamier je navyše dodávaný s káblovým diaľkovým ovládaním, ktorý si možno pripevniť na riadidlá. Na ovládači sa nachádzajú dve tlačidlá, jedno pre aktiváciu systému a druhé tlačidlo je určené pre núdzové nahrávanie a pre uzamknutie tejto nahrávky proti prepísaniu.

Podpora WiFi pre bezdrôtovú zálohu záznamu

Ďalšou užitočnou funkciou je podpora WiFi pripojenia. Ku kamere sa tak môžete pripojiť bezdrôtovo so svojím smartfónom a nahrané záznamy si zálohovať priamo do telefónu bez toho, aby ste museli manipulovať s kamerou alebo vynímať pamäťovú kartu. K správnej funkcii zálohovania je potrebné mať nainštalovanú aplikáciu MiVue Pro, ktorá je dostupná zadarmo pre platformy Android a iOS. Priamo z aplikácie môžete záznamy aj zdieľať. Prostredníctvom aplikácie môžete získať aj OTA aktualizácie pre vaše kamery.

Vysoká odolnosť a prehľadná správa záznamov

Ku všetkým skvelým vlastnostiam tohto systému sa pridáva aj vysoká odolnosť, takže sa nebudete musieť obávať ani jazdy v daždi. Kamery sú odolné podľa certifikácie IP67. Výrobca vyvinul tiež MiVue Manager, ktorý je určený pre využitie v počítačoch s OS Windows alebo Mac. V tomto programe môžete vykonávať správu záznamov, zobraziť si svoju trasu v Google mapách alebo smer pohybu, ktorý zaznamená trojosí pohybový senzor. Svoje záznamy budete taky môcť vyhľadávať pomocou kalendára.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
GPS Áno
Dotyková obrazovka Nie
Zabudovaný mikrofón Áno
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Uhol záberu hl.kamery 130
Fotorežim Nie
Parkovací režim Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mio MiVue M760D

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené