Misura MB4 masážna pištoľ béžovo-zlatá

Popis produktu

Masážna pištoľ Misura MB4 s funkciou powerbanky v béžovo-zlatej farbe vďaka vysokofrekvenčným vibráciám pomáha odstraňovať pocit únavy a bolesti svalov. Disponuje funkciou Smart Shutdown a má tichý chod.

Misura MB4 masážna pištoľ 

Cvičenie a športová aktivita nepochybne prispieva k našej fyzickej i psychickej pohode. Po fyzickom výkone by mala nasledovať aj relaxácia a dôkladné uvoľnenie namáhaných svalov. V dnešnej hektickej dobe na toto niekedy nezostáva čas a dôsledkom môže byť prílišná únava svalov, napätie a niekedy aj nepríjemné bolesti.

Konštrukcia a výbava

Masážne zariadenie MISURA MB4 využíva pulzujúce vibrácie prispievajúce k zvýšeniu celkovej výkonnosti tela. Ručný masážny prístroj je vyrobený z vysoko kvalitných komponentov poskytujúcich to správne množstvo vibrácií. Je vhodný pre všetky vekové skupiny. Je ideálnym riešením pre zlepšenie celkového výkonu tela, zrýchlené zotavenie, zvýšenie rozsahu pohybu, pohodlia a tým zlepšenie celkovej pohody. Uvoľní hlboké svaly pomocou silnej vysokofrekvenčnej vibračnej stimulácie, prenikne do fascie (mäkké tkanivo, blanité puzdro svalov), rýchlo rozkladá kyselinu mliečnu produkovanú po cvičení, uvoľní napäté a tuhé svalové tkanivo. Vďaka masáži uzlových bodov a svalov sa zabráni priľnutiu svalov, zmierni sa únava a bolesť a celkové svalové nepohodlie.

Dlhšia výdrž batérie. Funkcia powerbanky pre Váš mobilný telefón

Masážny prístroj MISURA MB4 je vybavený 2 000 mAh lítiovou batériou na uchovanie energie s výdržou až 4 hodiny. Plné nabitie batérie trvá cca 3 hodiny. Vďaka unikátnej konštrukčnej technológiu dosahuje prístroj vysokého výkonu pri minimálnej spotrebe energie. Masážny prístroj MISURA MB4 je možné nabíjať pomocou USB-C adaptéra alebo adaptéra DC 5V/1A (nie je súčasťou dodávky). Okrem toho možno naopak prístroj využiť ako powerbanku na nabíjanie mobilných telefónov (táto funkcia neplatí pre výrobky Apple).

Funkcia šikovného vypnutia Smart Shutdown

Doba používania masážneho prístroja sa líši podľa rôznych častí tela. Aby sa zabránilo príliš dlhej dobe masáže na jednej časti tela a tým prípadnému poškodeniu svalov a kostí, je masážny prístroj vybavený inteligentnou funkciou času Smart Shutdown. Automaticky sa zastaví po 10 minútach nepretržitého používania. Chránite tým svoje telo a predlžujete životnosť prístroja. Vhodné pre každého vďaka variabilnému nastaveniu.

Ľahký, kompaktný a ideálny na cesty

Masážny prístroj MISURA MB4 váži iba 0,5 kg, je veľmi skladný a pritom si stále zachováva svoju výkonnosť. Ľahko sa zmestí do akejkoľvek batožiny a môže tak byť Vaším partnerom na cestách. Vďaka tomu si vychutnáte zážitok z masáže kedykoľvek a kdekoľvek. 

 

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Misura MB4 masážna pištoľ béžovo-zlatá

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami