Mora IM 535

  • Doprava zadarmo

Maximálna hlučnosť: 47 dB, Počet programov: 6, Počet súprav riadu: 9, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 279,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná umývačka riadu Mora IM 535 so šírkou 45 cm a kapacitou umývačky pre 9 súprav riadu. Vnútrorné vybavenie pozostáva z 2 úložných košov. Ovládanie umývačky je umiestnené navrchu a je elektronické. Na výber máte z 6 programov a 4 teplôt. Ponúka množstvo umývacích programov ako napr. Rýchly program, Intenzívny program, Špeciálny program pre sklo Eco program či možnosť odloženého štartu alebo použitia umývacích tabliet 3 v 1. Umývačka je vybavená funkiou Total Aqua Stop proti pretečeniu a samočistiacim filtrom. Maximálna hlučnosť dosahuje 47 dB.

Mora IM 535 

Vstavaná umývačka riadu Mora IM 535 so šírkou 45 cm sa stane vaším každodenným pomocníkom vo vašej domácnosti. Na jeden umývací cyklus umyje až 9 obedových súprav riadu a spotrebuje len 9 l vody na jeden cyklus. S 2 úložnými košmi je vhodná do menších rodín alebo tam, kde nie je dostatok miesta pre umývačku. Poteší aj nízkou hlučnosťou, ktorá maximálne dosiahne 47 dB.

Total AquaStop

Pre bezpečnosť je umývačka vybavená funkciou AquaStop. Umývačku môžete pokojne nechať v prevádzke cez noc alebo keď práve nie ste doma. V prípade úniku vody alebo zatopenia sa automaticky aktivuje funkcia AquaStop a odstaví prívod vody a zároveň čerpadlo odčerpá vodu z nádrže umývačky.

Odložený štart

Vo výbave umývačky riadu nechýba ani praktická funkcia Odložený štart, ktorá sa prispôsobí vám. Funkcia umožní naprogramovať zapnutie umývačky vopred a tak bude riad umývať vtedy, kedy to vám vyhovuje. 

Samočistiaci filter

Ďalšou výhodou je bezchybná prevádzka filtra. Oplachovací systém spolu s automatickou prevenciou upchatia filtra sa postarajú o to, aby filter pracoval bez porúch.

Rozmaznávajte svoje poháre 

Ďalším praktickým programov vo výbave umývačky je program pre sklo. Tento špeciálne vyvinutý program využíva nižšiu teplotu umývania a tým sa šetrne postará o všetok sklenený riad, dokonca aj o krištáľové poháre. Výsledkom je krásne čistý a žiarivý riad. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 47 dB
Počet programov 6
Počet súprav riadu 9
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mora IM 535

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené