Mora IM 565

Zobraziť

  • Doprava zadarmo

Maximálna hlučnosť: 45 dB, Počet programov: 6, Počet súprav riadu: 9, Trieda energetickej účinnosti 2021: D, Elektronický informačný list


Cena 339,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná umývačka riadu Mora IM 565 so šírkou 45 cm a kapacitou umývačky pre 9 jedálenských súprav riadu. Vnútrorné vybavenie pozostáva z 2 úložných košov. Ovládanie umývačky je umiestnené navrchu a je tlačidlové. Na výber máte z 6 programov a 4 teplôt. Ponúka množstvo umývacích programov ako napr. Rýchly program, Auto program, Intenzívny program, Špeciálny program pre sklo či možnosť odloženého štartu alebo použitia umývacích tabliet 3 v 1. Umývačka je vybavená funkiou Total Aqua Stop proti pretečeniu a samočistiacim filtrom. Maximálna hlučnosť dosahuje 45 dB.

Mora VM 545 X

Vstavaná plne integrovaná umývačka riadu Mora IM 565 si šírkou 45 cm sa stane vaším každodenným pomocníkom vo vašej domácnosti. Na jeden umývací cyklus umyje až 9 obedových súprav riadu a spotrebuje len 9 l vody na jeden cyklus. S 2 úložnými košmi je vhodná do menších rodín alebo tam, kde nie je dostatok miesta pre umývačku. Poteší aj nízkou hlučnosťou, ktorá maximálne dosiahne 45 dB.

Auto program 

Umývačka riadu disponuje programom Auto, ktorý bude ideálny pre všetky vaše potreby. Už nepotrebujete žiaden špeciálny program pre sklo či na intenzívne umývanie, vďaka automatickému programu. Senzorová technológia nastaví program umývania tak, aby boli riady dokonalo čisté, pri optimalizovanej spotrebe vody a energie. 

Extra sušenie 

S funkciou Extra sušenie získate skvelé výsledky sušenia riadu. Po aktivácii funkcie sa teplota počas posledného oplachovania zvýši, a to zabezpečí aby sa všetky riady, vrátanie plastových, riadne vysušili.

Total AquaStop

Pre bezpečnosť je umývačka vybavená funkciou AquaStop. Umývačku môžete pokojne nechať v prevádzke cez noc alebo keď práve nie ste doma. V prípade úniku vody alebo zatopenia sa automaticky aktivuje funkcia AquaStop a odstaví prívod vody a zároveň čerpadlo odčerpá vodu z nádrže umývačky.

Odložený štart

Vo výbave umývačky riadu nechýba ani praktická funkcia Odložený štart, ktorá sa prispôsobí vám. Funkcia umožní naprogramovať zapnutie umývačky vopred a tak bude riad umývať vtedy, kedy to vám vyhovuje. 

Samočistiaci filter

Ďalšou výhodou je bezchybná prevádzka filtra. Oplachovací systém spolu s automatickou prevenciou upchatia filtra sa postarajú o to, aby filter pracoval bez porúch. 

Rozmaznávajte svoje poháre 

Ďalším praktickým programov vo výbave umývačky je program pre sklo. Tento špeciálne vyvinutý program využíva nižšiu teplotu umývania a tým sa šetrne postará o všetok sklenený riad, dokonca aj o krištáľové poháre. Výsledkom je krásne čistý a žiarivý riad. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 45 dB
Počet programov 6
Počet súprav riadu 9
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Mora IM 565

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

dorota

17. 6. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Cena / kvalita
  • Jednoduchosť ovladania
  • Adekvátna hlučnosť
  • Zatiaľ žiadne negatívum