Mora OK 643 X

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Šírka: 59.8 cm, Maximálna hlučnosť: 67 dB, Maximálny výkon odsávania: 395 m3 Viac info


Cena 98,90 €

Zľava 3 % z predchádzajúcej ceny: 102,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový digestor Mora OK 643 X v nerezovom prevedení je zaradený do energetickej triedy D. Maximálny výkon odsávania dosahuje 395 m³/h. Digestor je vhodný pre montáž s odťahom do komína alebo s prevádzkou recirkulácie. Horný odťah má priemer 150 mm. Vybrať a nastaviť si môžete z 3 rýchlostí výkonu pomocou tlačidlového ovládania, ktoré je umiestnené vpredu. Maximálna hlučnosť dosahuje 68 dB. Pracovná plocha pod odsávačom je osvetlená LED osvetlením s výkonom 3 W. Komínový digestor Mora OK 643 X má k dispozícii 2 kovové filtre proti mastnotám a spätnú klapku. Šírka 60 cm.

 

 

Praktický pomocník

Výkon digestora Mora OK 643 X by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum. Moderný komínový odsávač pár patrí medzi mimoriadne výkonné a spoľahlivé modely. Skonštruovaný je veľmi efektne v nerezovom prevedení, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Mimo toho je tiež vybavený až 3 stupňami výkonu pomocou mechanického tlačidlového ovládania. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo.

Skvelý výkon

Komínový odsávač pár urobí z obyčajného digestora dizajnový prvok vo vašej kuchyni. Výkon odsávača je 395 m³/h., zaistí tak čistý vzduch behom pár chvíľ s prevádzkovou hlučnosťou 68 dB. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 55 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Priemer odťahu digestora je 150 mm.

Prevádzka s recirkuláciou

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete funkciu recirkulácie. V bežnom odsávači nájdete tukový filter, ktorý na seba viaže mastnoty. Po prvotnom zapojení je pre použitie digestora s režimom recirkulácie potrebné osadiť recirkulačnú sadu, ktorá obsahuje držiak uhlíkového filtra a uhlíkový filter (je potrebné ju zakúpiť zvlášť). Pri každej následnej výmene filtra je vhodné dokúpiť už len samostatný uhlíkový filter, ktorý pridáte za tukový filter. Uhlíkový filter pohlcuje nežiadúce pachy, ktoré vznikajú pri varení. Vzduch je potom prečistený od pachov a vracia sa späť do miestnosti. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplynvená početnosťou jeho používania. Potrebný je 1 ks.

Osvetlenie varnej plochy

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Elegentný komínový digestor má povrchové prevedenie z nerezu. Komínový digestor vás určite poteší veľmi silným a spoľahlivým osvetlením varnej plochy. Toto osvetlenie je zaistené prostredníctvom pásu LED umiestnených v spodnej časti odsávača. Digestor je vybavený spätnou klapkou a kovovými filtrami proti mastnotám a 1 motorom s hlučnosťou 68 dB. Prítomnosť spätnej klapky vo výstupnom hrdle digestora je užitočná pomôcka zabraňujúca prenikaniu prievanu do interiéru cez systém digestora.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 67 dB
Maximálny výkon odsávania 395 m3

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mora OK 643 X

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené