Mora OK 643 X

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
98,90 €

Pôvodná cena 119,00 €
Späť na NAY Extra kartu 1,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Komínový digestor Mora OK 643 X v nerezovom prevedení je zaradený do energetickej triedy D. Maximálny výkon odsávania dosahuje 395 m³/h. Digestor je vhodný pre montáž s odťahom do komína alebo s prevádzkou recirkulácie. Horný odťah má priemer 150 mm. Vybrať a nastaviť si môžete z 3 rýchlostí výkonu pomocou tlačidlového ovládania, ktoré je umiestnené vpredu. Maximálna hlučnosť dosahuje 68 dB. Pracovná plocha pod odsávačom je osvetlená LED osvetlením s výkonom 3 W. Komínový digestor Mora OK 643 X má k dispozícii 2 kovové filtre proti mastnotám a spätnú klapku. Šírka 60 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 17 %

Zvážte aj tento produkt

Elica TONDA IX/F/60 Elica TONDA IX/F/60

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Komínový digestor Elica TONDA IX/F/60 v nerezovej farbe má elegantný dizajn a ľahko zapadne do každej kuchyne. Jeho šírka je 60 cm a sací výkon dosahuje maximálne 350m³/hod. Tento digestor má dve svetlá, ktoré sú šetrné. Odsávač ponúka 3 rýchlosti nastavenia odsávnia, pričom hlučnosť pri najväčšej rýchlosti je iba 67 dB. Mastnotu zachytáva hliníkový tukový filter. Prevádzka digestora Elica TONDA IX/F/60 je možná s odťahom do koníma s priemerom odsávacej rúry 120 mm alebo s recirkuláciou s použitím vhodného uhlíkového filtra. Trieda energetickej účinnosti je E.

Základné parametre

  • Šírka: 59,8 cm
  • Maximálna hlučnosť: 67 dB
  • Maximálny výkon odsávania: 350 m3

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Praktický pomocník

Výkon digestora Mora OK 643 X by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum. Moderný komínový odsávač pár patrí medzi mimoriadne výkonné a spoľahlivé modely. Skonštruovaný je veľmi efektne v nerezovom prevedení, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Mimo toho je tiež vybavený až 3 stupňami výkonu pomocou mechanického tlačidlového ovládania. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo.

Skvelý výkon

Komínový odsávač pár urobí z obyčajného digestora dizajnový prvok vo vašej kuchyni. Výkon odsávača je 395 m³/h., zaistí tak čistý vzduch behom pár chvíľ s prevádzkovou hlučnosťou 68 dB. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 55 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Priemer odťahu digestora je 150 mm.

Prevádzka s recirkuláciou

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete funkciu recirkulácie. V bežnom odsávači nájdete tukový filter, ktorý na seba viaže mastnoty. Po prvotnom zapojení je pre použitie digestora s režimom recirkulácie potrebné osadiť recirkulačnú sadu, ktorá obsahuje držiak uhlíkového filtra a uhlíkový filter (je potrebné ju zakúpiť zvlášť). Pri každej následnej výmene filtra je vhodné dokúpiť už len samostatný uhlíkový filter, ktorý pridáte za tukový filter. Uhlíkový filter pohlcuje nežiadúce pachy, ktoré vznikajú pri varení. Vzduch je potom prečistený od pachov a vracia sa späť do miestnosti. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplynvená početnosťou jeho používania. Potrebný je 1 ks.

Osvetlenie varnej plochy

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Elegentný komínový digestor má povrchové prevedenie z nerezu. Komínový digestor vás určite poteší veľmi silným a spoľahlivým osvetlením varnej plochy. Toto osvetlenie je zaistené prostredníctvom pásu LED umiestnených v spodnej časti odsávača. Digestor je vybavený spätnou klapkou a kovovými filtrami proti mastnotám a 1 motorom s hlučnosťou 68 dB. Prítomnosť spätnej klapky vo výstupnom hrdle digestora je užitočná pomôcka zabraňujúca prenikaniu prievanu do interiéru cez systém digestora.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,8 cm
Maximálna hlučnosť: 67 dB
Maximálny výkon odsávania: 395 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Mora
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 395 m3
Počet rýchlostí: 3
Počet motorov: 1
Min.vzdial. od el.var.dosky: 55 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky: 65 cm
Výška komína (min.): 56 cm
Výška komína (max.): 86,1 cm
Vhodný uhl. filter: UF 273829
Potrebný počet uhl. filtrov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,8 cm
Výška: 53,7 cm
Hĺbka: 45 cm
Hmotnosť: 5,8 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 67 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Materiál

Materiál: Nerez

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: D
Celková spotreba: 57,1 kWh

Dizajn

Typ ovládania: mechanické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 2

Funkcie

Automatické spustenie: Nie

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 733420

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore