Mora OV 686 GW

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
199,00 €

Pôvodná cena 229,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Komínový odsávač Mora OK 686 GW v elegantnom bielom prevedení zo skla a nerezu, sa stane ozdobou každej kuchyne. Vďaka 3 výkonným rýchlostiam odstráni nielen pachy ale aj mastnotu. Disponuje tukovými filtrami, ktoré sú vylepšené špeciálnou polyuretanovou penou, ktorá eliminuje až 98% všetkých tukových a iných nečistôt. S maximálnym výkonom 608 m³/h a hlučnosťou 63 dB sa stane vaším spoľahlivým pomocníkom v domácnosti. Vybavený je tiež LED osvetlením, ktoré pekne osvetlí varnú dosku. Kovové tukové filtre možno umývať v umývačke riadku. Digestor môžete navyše použiť aj na vnútornú cirkuláciu vzduchu, pri zakúpení uhlíkových filtrov (nie sú súčasťou balenia).

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 13 %

Zvážte aj tento produkt

Electrolux LFV316W Electrolux LFV316W

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Komínový digestor Electrolux LFV316W v bielom prevedení je zaradený do energetickej triedy C. Jeho prevádzka je možná s recirkuláciou alebo odťahom do komína. Maximálny výkon odsávania dosahuje 600 m³/hod. Ponúka 3 stupne výkonu, ktoré sa nastavujú pomocou mechanických gombíkov. Pracovnú plochu pod digestorom Electrolux LFV316W sprehľadní LEDSpot light osvetlenie. Vo výbave má 2 kazetové hliníkové filtre pre zachytávanie tuku. Maximálna hlučnosť dosahuje 61 dB. Šírka 60 cm.

Základné parametre

  • Šírka: 59,8 cm
  • Maximálna hlučnosť: 61 dB
  • Maximálny výkon odsávania: 600 m3

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Praktický pomocník

Komínový odsávač pár Mora OV 686 GW účinne eliminuje a odstraňuje výpary a zápachy tvorené pri príprave jedál. Jeho efektívna prevádzka spríjemní ovzdušie vo vašej kuchyni a vy sa budete môcť najesť v čistom a sviežom prostredí.  S maximálnym výkonom odsávača 608 m³/h zaistí čistý vzduch behom chvíle a poteší tiež tichou prevádzkou len 63 dB. Osvetlenie zebezpečí LED svetlo, vďaka ktorému budete mať dostatok svetla pri varení. Kvalitné svetlo osvetľuje varnú plochu perfektne a tak máte prehľad o tom, čo sa deje vo varných nádobách a máte možnosť pripravované jedlo skontrolovať. 

Štýlový dizajn a intuitívne ovládanie

Komínový digestor prichádza v štýlovom no zároveň elegantnom prevedení, ktoré skvelo zapadne do akéhokoľvek interiéru kuchyne. Vďaka šikmému tvaru a štrbinovému odsávaniu bez problémov odvádza výpary z kuchyne. Výhodou je tiež veľmi jednoduchá manipulácia s riadmi a praktické ovládanie. Intuitívne a jednoduché dotykové ovládanie prebieha prostredníctvom jemného dotyku. Vďaka nemu si zvolíte jednotlivé funkcie, po ktorých sa rozsvieti červené svetlo pre požadovaný symbol, a vy tak jasne vidíte, ktorá funckia je práve v prevádzke. Čelná plocha je celá hladká a bez tlačidiel, čo prinesie ľahkú údržbu. 

Štrbinové odsávanie

Digestor je vybavený štrbinovým odsávaním. Jedná sa o moderný spôsob odsávania - namiesto celej veľkej mriežky sú prítomné úzke škáry po okrajoch, vďaka čomu dochádza pri rovnakom výkone k lepšiemu satiu. Zároveň čistenie je kvôli menšej ploche odsávania jednoduchšie. Hlinníkový filter je umyvateľný a vhodný je tiež do umývačky.

Režimy odsávania 

Digestor je vybavený spätnou klapkou vo výstupnom hrdle digestora, ktorá zabraňuje prenikaniu prievanu do interiéru cez systém digestora. Odsávač je možne využiť klasicky s odvodom von, do komína alebo je možné ho tiež využiť s recirkuláciou. Tá sa používa vtedy, ak nie je umožnený odťah cez stenu alebo do komína. Pre túto prevádzku je nutný špeciálny uhlíkovy filter Gorenje UF 808996 uhlíkový filter (nie je súčasťou balenia), ktorý prefiltruje mastnotu, pary a nežiaduci pach a vyčistený vzduch vráti späť do miestnosti. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Maximálna hlučnosť: 63 dB
Maximálny výkon odsávania: 608 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Mora
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 608 m3
Počet rýchlostí: 3
Počet motorov: 1
Min.vzdial. od el.var.dosky: 55 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky: 65 cm
Výška komína (min.): 780 cm
Výška komína (max.): 1080 cm
Vhodný uhl. filter: 808996
Potrebný počet uhl. filtrov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 60 cm
Hĺbka: 34,1 cm
Hmotnosť: 14,8 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: spätna klapka

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 63 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Materiál

Materiál: Sklo

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: B
Celková spotreba: 59,2 kWh

Dizajn

Typ ovládania: elektronické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 1

Funkcie

Automatické spustenie: Nie

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 736210

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore