Mora P 2252 AS


Plynový sporák, Energetická trieda A, Objem rúry: 70 l, 4 plynové horáky, strieborná farba, Výška: 85 cm, Šírka: 50 cm, Hĺbka: 54,9 cm. Viac info


Cena 276,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 5,54 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Plynový sporák Mora P 2252 AS v striebornej farbe disponuje 4 plynovými horákmi a rúrou. Horáky sú vybavené integrovaným zapaľovaním a poistkou STOP GAS. Rúra s objemom 70 l je tiež vybavená poistkou STOP GAS. Ovládať ju budete pomocou otočného voliča a telpotu si viete regulovať v rozmedzí od 150 do 300°C. Súčasťou je praktický úložný priestor, XXL plech a rošt. Všetky práce súvisiace s pripojením na prívod plynu musí vykonať kvalifikovaná osoba. Plynová hadica nie je súčasťou balenia.

 

 

 

Veľký objem

V rúre s objemom 70 litrov sa vždy nájde miesto na všetko, čo máte radi. Hravo pripravíte hostinu pre celú rodinu či už pečenú morku alebo 3 rôzne chody pečené naraz na niekoľkých plechoch. 

Dokonalý prehľad o pečení

Otvárať dvierka sa nevypláca, pretože tak unikne veľa tepla a nejaký čas trvá, kým sa rúra znova vyhreje na požadovanú teplotu. Preto sú rúry Mora vybavené sklenenými dvierkami s maxi priezorom a kvalitným vnútorným osvetlením. Takže môžete nazrieť dovnútra, kedykoľvek sa vám zapáči.

Hlboký pekáč veľkosti XXL

Hlboký pekáč vám umožní pripraviť jedlo, ktoré potrebuje hlbší priestor – perfektné pre lasagne, ryby, kačicu alebo až roast beef.

Chladné dvierka rúry

Dvierka sporáka s dvoma sklami a reflexnou vrstvou sú navrhnuté pre dokonalú izoláciu, takže teplo si tak cestu von nenájde. 

Priestor aj pre veľké hrnce

Zväčšená varná plocha a väčšie vzdialenosti medzi horákmi ponúkajú dostatok priestoru pre všetky veľkosti panvíc a hrncov. Tenký a plochý dizajn umožňuje bezproblémové, ľahké posúvanie aj extra veľkých hrncov.

Smaltovaná mriežka

Dvojdielna smaltovaná mriežka zaručuje maximálnu stabilitu riadu na mriežke a bezpečný posun vo všetkých smeroch. Silikónové stabilizačné gumičky zaisťujú komfort pri varení. Možnosť umývania aj v umývačke riadu. 

Čistenie Eco Clean

Stačí, keď do rozohriatej rúry vložíte hneď po príprave pokrmu plech s vodou a zapnete čistiaci program Eco Clean. Po 30 minútach sa nečistoty uvoľnia a akonáhle rúra vychladne, ľahko ich zotrite handričkou.

Všetky práce súvisiace s pripojením na prívod plynu musí vykonať kvalifikovaná osoba. Plynová hadica nie je súčasťou balenia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Gril Nie
Počet horákov/varných zón 4

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie Mora P 2252 AS

93.3% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Peter

8. 7. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Kvalitné horáky, nízka spotreba plynu, rýchlo uvarené,

Gabriela

4. 4. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Nemusím kupovať zápalky ????
  • °C musím hádať aký °C práve mam

Dodanie bolo rýchle takže čo viac k tomu dodať


Peter

21. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Dobrá