Mora VDE 310 X


Liatinová varná doska, Počet horákov/varných zón: 2, Napájanie: 230 V", Celkový príkon dosky: 3 kW, Výška: 5,7 cm, Šírka: 29 cm, Hĺbka: 51 cm. Viac info


Cena 107,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 2,16 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elektrická varná doska Mora VDE 310 X v nerezovom prevedení ponúka 2 liatinové varné platne s rôznym priemerom a výkonom. Je vhodná do menších priestorov alebo pre domino systém. Ovládanie je umiestnené na prednej strane pomocou otočných gombíkov. Pre bezpečnosť pred popálením je domino varná doska vybavená ukazovateľom funkcie.

Ukazovatele funkcie platničiek

Vstavaná elektrická domino varná doska Mora VDE 310 X, ktorá pozostáva z dvoch platničiek, ovládaných otočnými gombíkmi, disponuje navyše aj ukazovateľmi funkcií platničiek. Vďaka týmto ukazovateľom, v podobe dvoch kontroliek, svietiacich načerveno, rýchlo a ľahko už z diaľky zbadáte, či je niektorá z platničiek zapnutá. Kontrolky majú svoje uplatnenie predovšetkým pri ochrane vašej bezpečnosti, pretože si okamžite všimnete, že platňa je zapnutá a nepopálite sa. V prípade, že sa na nej nenachádza nijaký hrniec ju dostatočne rýchlo vypnete a zabránite tým katastrofe vo vašej kuchyni.

Ovládanie gombíkmi

Jednoduché ovládanie jednotlivých platní domino liatinovej dosky je zabezpečené šikovnými otočnými gombíkmi. Na nastavenie potrebnej funkcie či výkonu nepotrebujete nijaký zložitý návod a zvládnete ho, aj keď nevynikáte svojimi schopnosťami vo varení. Okolo gombíkov máte čiernou farbou tiež naznačené jednotlivé stupne výkonu, z ktorých máte na výber, a tak poľahky nastavíte požadované množstvo energie potrebnej na uvarenie jedla.

Primeranosť pre chaty alebo malé rodiny

Elektrická domino varná doska je ako stvorená pre používanie na chate, vo víkendovom dome či pre menšie rodiny. Jednak nie je náročná na priestor, pretože vďaka svojim malým rozmerom je určená pre malé kuchyne a jednak na ňu naraz môžete umiestniť dve nádoby, čo pre malú rodinu alebo dovolenkový či víkendový pobyt na chate akurát postačuje.

Rôzne rozmery platničiek

Vstavaná liatinová domino doska disponuje dvoma platničkami, z ktorých každá má rozličné rozmery. Obe sú rýchlovarné, takže jedlo na nich bude pripravené pomerne skoro a efektívne. Prvá z platničiek má praktický priemer 145 mm a druhá 180 mm. Výborne sa teda hodia tak pod nádoby s menším, ako aj pod nádoby s väčším dnom.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 29 cm
Typ varnej dosky Liatinová
Počet horákov/varných zón 2
Typ horného povrchu Liatinová

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mora VDE 310 X

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami