Mora VDIT 657 FF

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
379,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,58 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Indukčná varná doska Mora VDIT 657 FF čiernej farby má prednú hranu skosenú, ostatné sú zbrúsené. Ponúka 4 samostatné varné zóny rôzneho priemeru a výkonu s plynulou reguláciou teploty pomocou dotykového ovládania. Pomocou FlexiZone môžete spojiť dve ľavé varné zóny nad sebou a vytvoriť tak priestor pre viacero malých hrncov či jeden veľký hrniec alebo pekáč. Varné zóny sú vybavené funkciou SuperBoost. Každá z nich má tiež ukazovateľ zostatkového tepla. Indukčná varná doska Mora VDIT 657 FF má k dispozícii mnoho užitočných funkcií: SuperBoost, TimeService, PotDetect, KeepWarm, EasyMelt, Pause, Memory, TimeMinutes, Timer, a nechýba praktický detský zámok- KeyLock. Šírka 60 cm.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Mora VDIS 658 FF Mora VDIS 658 FF

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Indukčná varná doska Mora VDIS 658 FF čiernej farby má prednú hranu skosenú, ostatné sú zbrúsené. Ponúka 4 samostatné varné zóny rôzneho priemeru a výkonu s posuvným dotykovým ovládaním Slider. Pomocou FlexiZone môžete spojiť dve varné zóny nad sebou a vytvoriť tak priestor pre viacero malých hrncov či jeden veľký hrniec alebo pekáč. Varné zóny sú vybavené funkciou SuperBoost. Každá z nich má tiež ukazovateľ zostatkového tepla. Indukčná varná doska Mora VDIS 658 FF má k dispozícii mnoho užitočných funkcií: MoveZone, SmartCooking, SuperBoost, TimeService, PotDetect, KeepWarm, EasyMelt, Pause, Memory, TimeMinutes, Timer, a nechýba praktický detský zámok- KeyLock. Šírka 60 cm.

Základné parametre

 • Šírka: 59,5 cm
 • Typ varnej dosky: Indukčná
 • Počet horákov/varných zón: 4

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Mora VDIT 654 FF

Varná doska Mora VDIT 654 FF v čiernej farbe má 4 indukčné varné zóny. Ak chcete do kuchyne len to najlepšie, správne ste sa rozhodli pre túto varnú dosku. Varná doska disponuje dotykovým ovládaním a automatickým vypnutím varnej zóny po 1 min. Pomocou funkcie SuperBoost pohodlne a rýchlo zvýšite výkon čo určite využijete najmä pri varení vo väčších nádobách. Ušetríte čas a varenie bude navyše príjemnejšie. 

FlexiZone

Vďaka špeciálnej oktagónovej zóne FlexiZone môžete spojiť dve ľavé varné zóny nad sebou a vytvoriť tak priestor pre viacero malých hrncov či jeden veľký hrniec alebo pekáč. Po zapnutí varnej platne sa automaticky zaznamenáva poloha hrncov pre automatickú aktiváciu príslušnej varnej zóny – samostatnej alebo spojenej FlexiZone, pod ktorou sa hrniec nachádza. Aktivácia sa spustí do 10 sekúnd od zapnutia, prípadne môžete funkciu aktivovať manuálne. 

Bezpečnosť pre vás i deti

Detský bezpečnostný zámok ovládania sa postará o bezpečnosť vás aj detí pri príprave jedál. Zámok si jednnoducho navolíte na dotykovom ovládacom paneli. Po jeho zvolení sa automaticky aktivuje, pre deaktiváciu použite rovnaké tlačidlo.

Varné zóny

Rozličné pokrmy si budete môcť pripraviť na výkonných varných zónach, ktoré sa odlišujú v priemeroch aj výkonoch, no všetky dosahujú skvelý výsledok. Doska je vybavená 4 indukčnými varnými zónami s ukazovateľom zvyškového tepla, PotDetect,TimeService, KeepWarm, EasyMelt, Pause, Memory, KeyLock,TimeMinutes, Timer a funkciou SuperBoost pre rýchlejšie zvýšenie výkonu. 

 • 1x okta–zóna 210 x 190 mm 2,1/3 kW
 • 1x 210 mm, 2,3/3 kW
 • 1x 160 mm 1,4/1,85 kW
 • 1x FlexiZone (prepojenie varných zón nad sebou)

Užitočné funkcie varnej dosky

 • Varná platňa disponuje extra výkonom SuperBoost, ktorý zvyšuje intenzitu ohrievania, pre skrátenie času, potrebného na ohrev.
 • Vďaka detskej poistke - KeyLock teraz nechať deti v kuchyni bez dozoru nebolo nikdy bezpečnejšie, pretože táto funkcia im bráni varnú platňu zapnúť. 
 • KeepWarm tá udržuje pokrm v pri konštantnej teplote 70 °C, kým nenastane správny čas pre jeho servírovanie. Jedlo si zachováva pôvodnú chuť a teplotu až do podávania, bez toho aby sa pripálilo. 
 • Funkcia EasyMelt pomaly roztápa čokoládu alebo maslo pri stálej teplote 42 °C, čím vytvára dokonalé podmienky na roztápanie bez pripálenia.  Túto funkciu je možné použiť aj na pomalé rozmrazovanie. 
 • S funkciou Timer je možné nastaviť časovač varenia až na 99 minút a varná platňa sa po uplynutí času automaticky vypne. Doplnkom je tzv. kuchynská minútka TimeMinutes, ktorá je nezávislá od varných zóny, takže po uplynutí nastaveného času vás len upozorní špeciálny zvuk. 
 • Šikovnou funkciou je aj funkcia Pause, ktorá pri nečakanej situácii dočasne pozastaví varenie bez straty nastavení. 
 • Funkcia Memory sa vám zíde vtedy, keď nechtiac vypnete varnú platňu. Máte päť sekúnd na to, aby ste obnovili naposledy použité nastavenia varnej platne, čo sa vám zíde najmä vtedy, keď varíte viac ako len jedno jedlo s viacerými nastaveniami. 
 • TimeService uchováva záznam o tom, ako dlho už varíte, takže dĺžku varenia môžete skontrolovať priamo na varnej platni. 
 • PotDetect (rozpoznanie riadu – materiál, veľkosť)

 

Pripojené súbory

Návod v slovenčine VDIT 657 FFSK (stiahnuť) [*.PDF, 3.47 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,5 cm
Typ varnej dosky: Indukčná
Počet horákov/varných zón: 4
Napájanie: 400 V
iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno
Celkový príkon dosky: 7,36 kW

Ďalšie vlastnosti

Značka: Mora
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 59,5 cm
Výška: 5 cm
Hĺbka: 52,5 cm
Hmotnosť: 8,7 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: penové tesnenie

Funkcie

iDetská poistka: Áno
iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno

Varná doska

Typ varnej dosky: Indukčná

Varné zóny

Počet horákov/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájanie: 400 V
Celkový príkon dosky: 7,36 kW

Dizajn

Velká varná zóna (počet): 3
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámček: Nie

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 737377

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore