Mora VDP 645 GB9


Plynová varná doska, Počet horákov: 4, Materiál mriežok: Liatina, Poistka horákov, Elektrické zapaľovanie, Výška: 13 cm, Šírka: 60 cm, Hĺbka: 52 cm. Viac info


Cena 289,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Plynová varná doska Mora VDP 645 GB9 s čiernym tvrdeným sklom má 4 horáky vrátane trojitého WOK horáku s nadstavcom s poistkou Stop Gas a integrovaným zapaľovaním. Liatinová dvojdielna mriežka pre stabilitu hrncov.

Mora VDP 645 GB9

Plynová varná doska Mora VDP 645 GB9 v čiernom farebnom prevedení je zhotovená z tvrdeného skla, ktoré je odolné a ľahko sa čistí. Na nej sa nachádzajú robusté liatinové mriežky, ktoré su rozdelené na polovicu. Mriežky tiež zaistia bezpečný pohyb riadu po celej dĺžke dosky. 

Jednoduché ovládanie

Ovládanie plynovej varnej dosky je veľmi jednoduché a pohodlné a realizuje sa prostredníctvom prispôsobených 4 otočných gombíkov s elektrickým zapaľovaním. Tie si môžete nastaviť jednoduchým otočením na intenzitu plameňa, akú práve vaše jedlo potrebuje. Ovládací panel s otočnými gombíkmi sa nachádza na prednej strane.

Poistka Stop Gas

Plynová varná doska ponúka jednoduchú prípravu rôznych druhov jedál. Prispôsobené má 4 plynové horáky, ktoré sú vybavené poistkou Stop Gas. Táto poistka zabezpečuje automatické zastavenie plynu, ktorý sa privádza do horákov, v prípade náhodného vyhasnutia plameňa. Vďaka tomu budete mať zabezpečenú maximálnu bezpečnosť počas varenia ako aj náhodného zhasnutia plameňa horákov. Nemusíte sa tak obávať ani náhodného úniku plynu.

Extra trojitý horák WOK

Pripravte si vynikajúce pokrmy rýchlo a jednoducho na extra horáku s nadstavcom WOK. Plynová varná platna sa pýši trojitým horákom s výkonom až 3,3 kW. Tento horák uľahčí aj urýchli prípravu pokrmu, hrniec sa rýchlejšie zohreje a vy si tak pripravíte dokonalé jedná podľa vaších predstáv. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Sklenené
Materiál mriežok Liatina
Elektrické zapaľovanie Áno
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 2
Veľký horák (počet) 1
Extra veľký wok horák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Mora VDP 645 GB9

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Anna

14. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • tradičná a osvedčená značka Mora
  • doska má krásny sklenený povrch, vyzerá pekne
  • zatiaľ nič