Mora VDP 645 GX 1

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Plynová varná doska, Počet horákov: 4, Materiál mriežok: Liatina, Poistka horákov: Áno, Elektrické zapaľovanie: Áno, Výška: 5,5 cm, Šírka: 60 cm, Hĺbka: 51 cm. Viac info


Cena 218,99 €

Zľava 4 % z predchádzajúcej ceny: 226,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Plynová varná doska Mora VDP 645 GX 1 v prevedení čierneho skla s nerezovým rámom disponuje 4 plynovými horákmi s poistkami Stop Gas. Jeden z nich je špeciálny – a to trojitý horák (až 3300W). Doska sa ovláda pomocou otočných gombíkov na prednej časti dosky, v ktorých je zabudované elektrické zapaľovanie horákov. O stabilitu hrncov pri varení sa postará dvojdielna liatinová mriežka. Povrch dosky je z sklenený z tvrdeného skla, preto bude jej údržba veľmi jednoduchá.

Poistka Stop Gas

Plynová varná doska Mora VDP 645 GX 1 ponúka jednoduchú prípravu rôznych druhov jedál. Prispôsobené má štyri plynové horáky, ktoré sú vybavené poistkou Stop Gas. Táto poistka zabezpečuje automatické zastavenie plynu, ktorý sa privádza do horákov, v prípade náhodného vyhasnutia plameňa. Vďaka tomu budete mať zabezpečenú maximálnu bezpečnosť počas varenia ako aj náhodného zhasnutia plameňa horákov. Nemusíte sa tak obávať ani náhodného úniku plynu.

Povrchové prevedenie

Príjemný dizajn plynovej varnej dosky moderne doplní celý priestor vašej kuchyne a prinesie vám pohodlnú a jednoduchú prípravu vašich jedál. Varná doska má veľmi vkusnú povrchovú úpravu v elegantnom nerezovom prevedení, ktoré je kombinované s čiernou farbou a sklom. Jej povrch je vyrobený z tvrdeného skla. Rozmery plynovej varnej dosky sú 55 x 600 x 510 mm.

Jednoduché ovládanie

Ovládanie plynovej varnej dosky je veľmi jednoduché a pohodlné a realizuje sa prostredníctvom elektrického zapaľovania a prispôsobených otočných gombíkov. Tie si môžete nastaviť jednoduchým otočením na intenzitu plameňa, akú práve vaše jedlo potrebuje. Ovládací panel s otočnými gombíkmi sa nachádza na prednej pravej strane.

Horáky

Plynová varná doska Mora VDP 645 GX 1 je vybavená štyrmi horákmi, ktoré sú pokryté dvojdielnou varnou mriežkou, vyrobenou z liatiny. Jeden z plynových horákov je Extra trojitý horák, ktorý má výkon až 3300 W. Pri použití správneho riadu na varenie a najvhodnejšieho horáku, môžete dosiahnuť optimálne výsledky vášho varenia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Sklokeramika-Plyn
Materiál mriežok Liatina
Elektrické zapaľovanie Áno
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 2
Extra veľký wok horák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Mora VDP 645 GX 1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Erika

10. 6. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Lahke ovladanie