Mora VDP 645 GB3

Zobraziť

  • Doprava zadarmo

Šírka: 58 cm, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Sklokeramika-Plyn, Materiál mriežok: Liatina, Elektrické zapaľovanie: Áno, Malý horák (počet): 1, Štandardný horák (počet): 2, Veľký horák (počet): 1 Viac info


Cena 152,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,04 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná plynová sklenená varná doska Mora VDP 645 GB3 v čiernej farbe. Varná doska je vybavená 4 plynovými horákmi s bezpečnostnými poistkami Stop Gas. Povrchové prevedenie je sklenené z tvrdeného skla. Elektrické napätie 230 V, pripojenie na plyn: G ½" . Šírka plynovej dosky Mora VDP 645 GB3 je 60 cm.

Poistka Stop Gas

Plynová varná doska Mora VDP 645 GB3 ponúka jednoduchú prípravu rôznych druhov jedál. Prispôsobené má štyri plynové horáky, ktoré sú vybavené poistkou Stop Gas. Táto poistka zabezpečuje automatické zastavenie plynu, ktorý sa privádza do horákov, v prípade náhodného vyhasnutia plameňa. Vďaka tomu budete mať zabezpečenú maximálnu bezpečnosť počas varenia ako aj náhodného zhasnutia plameňa horákov. Nemusíte sa tak obávať ani náhodného úniku plynu.

Jednoduché ovládanie

Ovládanie plynovej varnej dosky je veľmi jednoduché a pohodlné a realizuje sa prostredníctvom prispôsobených 4 otočných gombíkov s elektrickým zapaľovaním. Tie si môžete nastaviť jednoduchým otočením na intenzitu plameňa, akú práve vaše jedlo potrebuje. Ovládací panel s otočnými gombíkmi sa nachádza na prednej pravej strane.

Vlastnosti

Plynová varná doska je vybavená štyrmi horákmi (1 malý, 2 stredné a 1 veľký) s poistkou Stop Gas, ktoré sú kryté samostatnými mriežkami. Pri použití správneho riadu na varenie a najvhodnejšieho horáku, môžete dosiahnuť optimálne výsledky vášho varenia. Povrch varnej dosky je sklenený z tvrdeného skla.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 58 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Sklokeramika-Plyn
Materiál mriežok Liatina
Elektrické zapaľovanie Áno
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 2
Veľký horák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Mora VDP 645 GB3

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Miroslav

17. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Lahka montaz do linky
  • velky horak vpredu

splna co som ocakaval