Mora VDSS 654 FF


Sklokeramická varná doska, Počet varných zón: 4, Detská poistka, Ukazovateľ zbytkového tepla, Celkový príkon dosky: 6,3 kW, čierna farba, Výška: 5 cm, Šírka: 60 cm, Hĺbka: 52 cm. Viac info


Cena 236,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 4,74 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Sklokeramická varná doska Mora VDSS 654 FF v čiernej farbe so skosenou prednou hranou má 4 Hi-Light varné zóny (2x duozóna). Tie sú vybavené ukazovateľom zvyškového tepla, vďaka čomu je možné zistiť, ktorá varná zóna je horúca a predísť popáleniu. Ovládate ju pomocou dotyku alebo SliderTouch. K dispozícii sú aj funkcia KeepWarm, Pause, Timer a detská poistka KeyLock. Povrch je ľahko čistieľný. Šírka 60 cm.

Mora VDSS 654 FF

Sklokeramická varná doska má šírku 60 cm a štyri varné Hi-light zóny a 2x duozónu. Rozličné pokrmy si budete môcť pripraviť na výkonných varných zónach, ktoré sa odlišujú v priemeroch aj výkonoch, no obidve dosahujú skvelý výsledok. Má aj funkciu Timer umožňujúcu nastaviť čas varenia na 99 minút, po uplynutí nastaveného času sa varná doska automaticky vypne. Na pripravené jedlo vás upozorní pípnutie. Na prerušenie varenia je tu funkcia Pause. Po opätovnom zapnutí bude varenie pokračovať s predošlými nastaveniami.

  • 1x duozóna 120/210 mm 0,8/2,2 kW

  • 2x 145 mm 1,2 kW

  • 1x duozóna 120/180 mm 0,7/1,7 kW

Vždy teplý obed

Varná doska je vybavená funkciou KeepWarm, ktorá dokáže udržať stabilnú teplotu varnej zóny na 70˚C. V prípade neskoršieho obedu alebo večere si tak jedlo udrží svoju teplotu aj chuť. Vy si tak môžete dopriať teplý obed bez nutnosti zohrievania.

Praktické a pohodlné ovládanie

Dotykové ovládanie varnej platne je veľmi jednoduché a intuitívne. Ovládací panel je umiestnený v prednej časti. Vďaka posuvnému tlačidlu SliderTouch regulujete výkon každej varnej zóny jemným pohybom prsta. Varná platňa sa veľmi ľahko čistí a udržiava.

Bezpečná prevádzka

Sklokeramická varná doska Mora VDST 651 FF disponuje ukazovateľom zostatkového tepla. Pomocou tejto funkcie zabránite popáleniu a zostatkové teplo môžete využiť na rozmrazovanie, pri príprave kvásku alebo na rozpustenie masla. 

Bezpečnostný zámok

Sklokeramická varná doska disponuje detským zámkom KeyLock. Uzamknuté dotykové ovládanie zabráni nežiaducej manipulácii s varnou doskou vašimi deťmi, takže ich ochráni pred možným úrazom.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Typ varnej dosky Sklokeramická
Počet horákov/varných zón 4
Počet ovlád./ukazovat.výkonu 4
Funkcia Boost Nie
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Malá varná zóna (počet) 2
Štandardná varná zóna 3
Velká varná zóna (počet) 2
Flexi zóna Ano
Celkový príkon dosky 6.3 kW
Napájanie 400 V

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mora VDSS 654 FF

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami