Mora VDST 331 FF

  • Doprava zadarmo

Sklokeramická varná doska, Počet horákov/varných zón: 2, Poistka horákov: Nie, Elektrické zapaľovanie: Nie, Napájanie: 230 V", Celkový príkon dosky: 3,3 kW, Výška: 6,6 cm, Šírka: 30 cm, Hĺbka: 52 cm. Viac info


Cena 131,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,64 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 13,20 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Sklokeramická domino varná doska Mora VDST 331 FF v čiernej farbe so skosenou prednou hranou má 2 Hi-Light varné zóny. Tie sú vybavené ukazovateľom zvyškového tepla, vďaka čomu je možné zistiť, ktorá varná zóna je horúca a predísť popáleniu. Ovládanie varnej dosky je dotykové, umiestnené vpredu. K dispozícii sú aj funkcie KeepWarm, Pauza, časovač a detská poistka. Povrch je ľahko čistiteľný.

Domino varná doska

Sklokeramická domino varná doska Mora VDST 331 FF má šírku 30 cm a dve Hi-Light varné zóny. Ak chcete do kuchyne len to najlepšie, správne ste sa rozhodli pre túto varnú dosku. Varná doska disponuje dotykovým ovládaním a automatickým vypnutím varnej zóny po ododbratí nádoby z platne. Domino varné dosky ponúkaju pestrosť a variabilnosť. Má aj funkciu Timer umožňujúcu nastaviť čas varenia na 99 minút, po uplynutí nastaveného času sa varná doska automaticky vypne. Na pripravené jedlo vás upozorní pípnutie

Varné zóny

Rozličné pokrmy si budete môcť pripraviť na výkonných varných zónach, ktoré sa odlišujú v priemeroch aj výkonoch, no všetky dosahujú skvelý výsledok. Doska je vybavená dvomi varnými zónami s ukazovateľom zvyškového tepla.

  • 1x 120/180 mm 0,7/1,7 kW

  • 1x 145 mm 1,2 kW

Vždy teplý obed

Varná doska je vybavená funkciou KeepWarm, ktorá dokáže udržať stabilnú teplotu varnej zóny na 70˚C. V prípade neskoršieho obedu alebo večere si tak jedlo udrží svoju teplotu aj chuť. Vy si tak môžete dopriať teplý obed bez nutnosti zohrievania. S funkciou Pauza jednoducho prerušíte varenie. Akonáhle sa budete chcieť k vareniu vrátiť, stlačte znovu tlačidlo Pauza a všetky zóny sa vrátia na predchádzajúce nastavenie.

Praktické a pohodlné ovládanie

Dotykové ovládanie varnej platne je veľmi jednoduché a intuitívne. Ovládací panel je umiestnený v prednej časti. Vďaka jednotlivým senzorom jednoducho regulujete výkon každej varnej zóny jemným pohybom prsta. Varná platňa sa veľmi ľahko čistí a udržiava.

Bezpečnostný zámok

Sklokeramická varná doska disponuje detským zámkom Key Lock. Uzamknuté dotykové ovládanie zabráni nežiaducej manipulácii s varnou doskou vašimi deťmi, takže ich ochráni pred možným úrazom.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 30 cm
Typ varnej dosky Sklokeramická
Počet horákov/varných zón 2
Typ horného povrchu Sklokeramické

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mora VDST 331 FF

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené