Mora VDST 332 FF

  • Doprava zadarmo

Sklokeramická varná doska, Počet horákov/varných zón: 2, Poistka horákov: Nie, Elektrické zapaľovanie: Nie, Napájanie: 230 V", Celkový príkon dosky: 2,9 kW, Výška: 6,6 cm, Šírka: 30 cm, Hĺbka: 52 cm. Viac info


Cena 148,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 14,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Sklokeramická varná doska Mora VDST 332 FF v čiernej farbe so skosenou prednou hranou je vybavená dvoma varnými zónami Hi-Light. Zóny sú vybavené ukazovateľom zvyškového tepla, vďaka čomu je možné zistiť, ktorá varná zóna je horúca a predísť popáleniu. Dotykové ovládanie s plynulou reguláciou a zvukovým signálom je umiestnené v prednej časti. Funkcia Boil Control zabezpečuje automatické prispôsobenie výkonu po úvodnom nábehu ohrevu na najvyšší výkon, po ktorom varná doska zníži výkon na vopred stanovený výkon. Jednoduchá údržba sklokeramického povrchu. Disponuje funkciou Detský zámok, Stay Warm, Stop&Go, Timer. Rozmery (ŠxVxH): 300 x 66 x 520 mm. Hmotnosť 4,1 kg. Príkon: 2,9 kW.

Mora VDST 332 FF

Sklokeramická varná doska značky Mora je ideálna do menších kuchýň a priestorov, kde je potrebná menšia varná doska. Pochváliť sa môže jednoduchým dizajnom v čiernej farbe a dvoma varnými zónami so skosenou prednou hranou. Domino varné dosky ponúkaju pestrosť a variabilnosť. 

Varné zóny

Rozličné pokrmy si budete môcť pripraviť na výkonných varných zónach, ktoré sa odlišujú v priemeroch aj výkonoch, no obidve dosahujú skvelý výsledok. Varná doska je vybavená dvomi Hi-Light varnými zónami s ukazovateľom zvyškového tepla.

  • 1x duozóna 180/120 mm 1,7/0,7 kW

  • 1x 145 mm 1,2 kW

Bezpečnostný zámok

Sklokeramická varná doska disponuje detským zámkom. Uzamknuté dotykové ovládanie zabráni nežiaducej manipulácii s varnou doskou vašimi deťmi, takže ich ochráni pred možným úrazom.

BoilControl a Stay Warm

Funkcia BoilControl je známa aj ako automatika varenia. Na začiatku varenia sa varná zóna spustí automaticky na maximálny výkon, neskôr sa výkon jemne zníži až kým sa nezastaví na vami zvolenom výkone. Táto šikovná funkcia poskytuje rýchlejší ohrev, pri ustálení na nižšom stupni sa nemusíte obávať vykypenia alebo pripálenia jedla. Funkcia Stay Warm sa zase postará o to, aby si uvarené jedlo udržalo stálu teplotu okolo 70 °C.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 30 cm
Typ varnej dosky Sklokeramická
Počet horákov/varných zón 2
Typ horného povrchu Sklokeramické

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mora VDST 332 FF

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené