Mora VDST 651 C

Zobraziť

  • Doprava zadarmo

Sklokeramická varná doska, Počet varných zón: 4, Funkcia Boost: Nie, Detská poistka: Áno, Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno, Celkový príkon dosky: 6 kW, čierna farba, Smart ovládanie mobilom: Nie, Výška: 5 cm, Šírka: 60 cm, Hĺbka: 52 cm. Viac info


Cena 157,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,16 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 15,80 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Sklokeramická varná doska Mora VDST 651 C v čiernej farbe so zbrúsenými hranami má 4 Hi-Light varné zóny. Možnosť zabudovať zarovno s pracovnou doskou. Varné zóny sú vybavené ukazovateľom zvyškového tepla, vďaka čomu je možné zistiť, ktorá varná zóna je horúca a predísť popáleniu. Ovládanie varnej dosky je dotykové, umiestnené vpredu. K dispozícii je funkcia KeepWarm, Pause, Timer a detská poistka KeyLock. Príkon: 6 kW. Povrch je ľahko čistieľný. Šírka 60 cm.

Varná doska aj do vašej kuchyne

Sklokeramická varná doska Mora VDST 651 C má šírku 60 cm a štyri varné Hi-light zóny, ktoré sa odlišujú v priemeroch aj výkonoch. Jej skosené hrany vám umožnia zabudovať ju do pracovnej dosky, s ktorou bude v jednej rovine. Má aj funkciu Timer umožňujúcu nastaviť čas varenia na 99 minút, po uplynutí nastaveného času sa varná doska automaticky vypne. Na pripravené jedlo vás upozorní pípnutie. Na prerušenie varenia je tu funkcia Pause. Po opätovnom zapnutí bude varenie pokračovať s predošlými nastaveniami.

  • 2x 180 mm 1,8 kW

  • 2x 145 mm 1,2 kW

Vždy teplý obed

Varná doska je vybavená funkciou KeepWarm, ktorá dokáže udržať stabilnú teplotu varnej zóny na 70˚C. V prípade neskoršieho obedu alebo večere si tak jedlo udrží svoju teplotu aj chuť. Vy si tak môžete dopriať teplý obed bez nutnosti zohrievania.

Praktické a pohodlné ovládanie

Dotykové ovládanie varnej platne je veľmi jednoduché a intuitívne. Ovládací panel je umiestnený v prednej časti. Vďaka jednotlivým senzorom jednoducho regulujete výkon každej varnej zóny jemným pohybom prsta. Varná platňa sa veľmi ľahko čistí a udržiava.

Bezpečná prevádzka

Sklokeramická varná doska Mora VDST 651 C disponuje ukazovateľom zostatkového tepla. Pomocou tejto funkcie zabránite popáleniu a zostatkové teplo môžete využiť na rozmrazovanie, pri príprave kvásku alebo na rozpustenie masla. 

Bezpečnostný zámok

Sklokeramická varná doska disponuje detským zámkom KeyLock. Uzamknuté dotykové ovládanie zabráni nežiaducej manipulácii s varnou doskou vašimi deťmi, takže ich ochráni pred možným úrazom.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Typ varnej dosky Sklokeramická
Počet horákov/varných zón 4
Počet ovlád./ukazovat.výkonu 4
Funkcia Boost Nie
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Malá varná zóna (počet) 2
Štandardná varná zóna 4
Velká varná zóna (počet) 2
Flexi zóna Ne
Celkový príkon dosky 6 kW
Napájanie 400 V

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Mora VDST 651 C

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Adrian

3. 6. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná