Mora VT 522 CX


Vstavaná rúra, Energetická trieda A, Kapacita: 77 l, Počet funkcií: 12, Teleskopický výsuv: Žiadny, Gril, Výška: 59,5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 56,4 cm. Viac info


Cena 212,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 4,26 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

90% Kvalita
Výborná

95% Hodnota za peniaze
Výborná

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Vstavaná rúra Mora VT 522 CX v elegantnom nerezovom prevedení je zaradená do úspornej energetickej triedy A. Celkovým objemom rúry 77 l ponúka 12 rôznych programov s presnou reguláciou teploty v rozmedzí 50-300°C. Určite oceníte aj špeciálny program na čistenie rúry Eco Clean, program pizza a gril. Ovládanie je umiestnené vpredu prostredníctvom 2 zatláčacych gombíkov. Dvierka rúry Mora VT 522 CX disponujú dvojitým sklom dvierok. Vedenie v rúre je prostredníctvom drôtených roštov.

 

 

Veľký objem

Vstavaná rúra Mora VTS 543 BW má kapacitu až 77 litrov, vďaka čomu v nej môžete piecť aj extra veľké porcie jedla. Vnútro rúry má smaltovaný povrch pre lepšiu tepelnú reflexiu a izoláciu. Dvierka rúry sú celosklenené, takže máte perfektný prehľad, čo sa v rúre deje, bez ohľadu, na ktorú úroveň ho vložíte. Rúru nemusíte ani otvárať v priebehu pečenia. 

Rovnomerné pečenie

Vnútri prepečené, na povrchu chrumkavé. Presne také bude kuriatko upečené v tejto rúre vďaka pokročilej technológii rovnomerného pečenia. Chytro rozmiestnené vyhrievacie telesá sa postarajú o to, že horúci vzduch prúdi rovnomerne a dostane sa tam, kam má. Zaoblený vnútorný priestor rúry je inšpirovaný tradičným klenutým tvarom kamennej pece. 

 

Ilustračný obrázok

Predohrev rúry

Už žiadne dlhé čakanie! Rúra s rýchlym predohrevom šetrí váš čas a rúru nahreje do 5 minút pri teplote 200 ˚C. Na správne nahriatie vás upozorní zvuková signalizácia a vy môžete začať piecť.

Ilustračný obrázok

Viacúrovňové pečenie

Pripravte nedeľný obed pre viac hostí v rúre Mora VTS 543 BW jednoducho a rýchlo. Jedlo môžete súčasne pripravovať až na 5 plechoch. Aj pri viacúrovňovom pečení bude jedlo rovnomerne prepečené.

Ilustračný obrázok

Program pre mrazené a hotové jedlá

So špeciálnym programom pre hotové a mrazené jedlá ho ušetríte ešte viac, pretože si pripravíte chutný obed rýchlejšie, bez nutnosti predhrievania rúry. Výsledok však bude dokonalý, a tak si v kľude vychutnáte napríklad kuracie nugety, lasagne, hranolky alebo croissanty.

Program pomalé pečenie

Tento program je ideálny pre jemné, pomalé a rovnomerné pečenie, vďaka čomu sa šťavy uzavrú vo vnútri a jedlo zostane super jemné a šťavnaté. Vhodné na prípravu mäsa, rýb alebo pečiva na jednej úrovni.

Program Eco Clean

Vstavaná rúra je vybavená čistením EcoClean, ktorý využíva silu pary na odstránenie nečistôt. Čistenie prebieha jednoducho. Do nahriatej rúry vložíte plech s vodou a zapnete 30 minútový čistiaci program. Nečistoty následne utriete handrou.

Ilustračný obrázok

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 77 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3500 W
Typ čistenia EcoClean
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 12

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

4 recenzie Mora VT 522 CX

90% Kvalita
Výborná

95% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Anton

3. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VýbornáRichard

18. 1. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaJakub

24. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VynikajúcaVera

19. 2. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Produkt splňa všetky očakávania.