Mora VTPS 777 BX


Vstavaná rúra, Energetická trieda A+, Kapacita: 77 l, Počet funkcií: 22, Vstavaný displej, Teleskopický výsuv: Viacúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 56,4 cm. Viac info


Cena 443,99 €

Zľava 2 % z predchádzajúcej ceny: 454,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 8,88 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 74,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná parná rúra Mora VTPS 777 BX v nerezovo čiernom prevedení v energetickej triede A+ s objemom 77 litrov a pyrolytickým čistením. Špeciálna povrchová úprava proti odtlačkom prstov. Dvierka so 4 sklami majú tlmené zatváranie a chladenie. Až 22 funkcí a 3 Extra programy pečenia v pare.

 

 

 

Extra priestor

Vstavaná rúra Mora VT 354 BXB má kapacitu až 77 litrov, vďaka čomu v nej môžete piecť aj extra veľké porcie jedla či používať plechy so šírkou až 46 cm. Vnútro rúry má smaltovaný povrch pre lepšiu tepelnú reflexiu a izoláciu. Cez sklenené dvierka môžete sledovať ako sa pripravuje váš pokrm. 

Ilustračný obrázok

Predohrev rúry

Už žiadne dlhé čakanie! Rúra s rýchlym predohrevom šetrí váš čas a rúru nahreje do 5 minút pri teplote 200 ˚C. Na správne nahriatie vás upozorní zvuková signalizácia a vy môžete začať piecť.

Ilustračný obrázok

Chlebík aj doma

Upečte si doma voňavý chlieb pomocou rúry od značky Mora. Stačí si predvoliť program Extra para a ten sa už o všetko postará. Chlieb bude po upečení krásne nadýchaný s chrumkavou kôrkou. Na prípravu pizze má špeciálny program Pizza s teplotou až 300 ˚C. Pizza bude upečená do niekoľkých minút s chutnou kôrkou ako z kamennej pece.

Ilustračný obrázok

Viacúrovňové pečenie

Pripravte nedeľný obed pre viac hostí v rúre Mora VT 354 BXB jednoducho a rýchlo. Jedlo môžete súčasne pripravovať až na 5 plechoch. Aj pri viacúrovňovom pečení bude jedlo rovnomerne prepečené.

Ilustračný obrázok

Zdravšie fritovanie

Už žiadne vyprážanie s množstvom oleja. Pripravte si jedlá zdravším spôsobom. Kuracie krídelká alebo hranolky s minimálnym použitím oleja. Ďalší skvelý program na pomalé pečenie je vhodný na prípravu mäsa, rýb aj pečiva. Mäso sa pečie pomaly a rovnomerne čím si zachová svoju šťavnatosť a jemnosť. 

Ilustračný obrázok

Program Eco Clean

Vstavaná rúra je vybavená hydrolytickým čistením EcoClean, ktorý využíva silu pary na odstránenie nečistôt. Čistenie prebieha jednoducho. Do nahriatej rúry vložíte plech s vodou a zapnete 30 minútový čistiaci program. Nečistoty následne utriete handrou.

Ilustračný obrázok

Gratinovanie

Rúra je vybavená funkciou automatického gratinovania, ktorú oceníte napríklad pri príprave pizze alebo pri príprave hydiny. Následne sa spustí veľké grilovacie teleso pri teplote 300 ˚C počas 10 minút. Funkciu je možné aktivovať najskôr po 10 minútach pečenia.

Ilustračný obrázok

Vlastné nastavenia

Prispôsobte si nastavenia rúry podľa seba. Nastavte si hlasitosť zvukových signálov, úroveň osvetlenia displeja alebo rýchly predohrev k vybraným jedlám. Adapatívna funkcia si pamätá aká bola dĺžka pečenia pri poslednom pečení. Po aktivácii nočného režimu rúra automaticky stĺmi displej počas noci.

Ilustračný obrázok

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 77 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3500 W
Typ čistenia Pyrolýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 22

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mora VTPS 777 BX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami