Mora VTS 545 BX


Vstavaná rúra, Energetická trieda A, Kapacita: 77 l, Počet funkcií: 12, Vstavaný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 56,4 cm. Viac info


Cena 318,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 6,38 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 53,17 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

90% Kvalita
Výborná

92.5% Hodnota za peniaze
Výborná

9 + nakupů

Zobraziť 9 recenzií

Popis produktu

Vstavaná rúra Mora VTS 545 BX v elegantnom prevedení nerezu, je zaradená do úspornej energetickej triedy A. Celkovým objemom rúry 77 l ponúka 12 rôznych programov s presnou reguláciou teploty v rozmedzí 50-300°C. Určite oceníte aj špeciálny program na čistenie rúry Eco Clean, program pizza, gril, auto program a 2 programy pečenia v pare. Ovládanie je umiestnené vpredu prostredníctvom 2 zasúvacích gombíkov a dotykového displej. Dvierka rúry Mora VTS 545 BX disponujú dvojitým sklom dvierok. Pre ľahkú manipuláciu s pokrmami určite oceníte praktický teleskopický výsuv (1úroveň).

 

 

 

Veľký objem

Vstavaná rúra Mora VTS 545 BX má kapacitu až 77 litrov, vďaka čomu v nej môžete piecť aj extra veľké porcie jedla. Vnútro rúry má smaltovaný povrch pre lepšiu tepelnú reflexiu a izoláciu. Dvierka rúry sú celosklenené, takže máte perfektný prehľad, čo sa v rúre deje, bez ohľadu, na ktorú úroveň ho vložíte. Rúru nemusíte ani otvárať v priebehu pečenia. 

Rovnomerné pečenie

Vnútri prepečené, na povrchu chrumkavé. Presne také bude kuriatko upečené v tejto rúre vďaka pokročilej technológii rovnomerného pečenia. Chytro rozmiestnené vyhrievacie telesá sa postarajú o to, že horúci vzduch prúdi rovnomerne a dostane sa tam, kam má. Zaoblený vnútorný priestor rúry je inšpirovaný tradičným klenutým tvarom kamennej pece. 

 

Ilustračný obrázok

Predohrev rúry

Už žiadne dlhé čakanie! Rúra s rýchlym predohrevom šetrí váš čas a rúru nahreje do 5 minút pri teplote 200 ˚C. Na správne nahriatie vás upozorní zvuková signalizácia a vy môžete začať piecť.

Chlebík aj doma

Upečte si doma voňavý chlieb pomocou rúry od značky Mora. Stačí si predvoliť program Extra para a ten sa už o všetko postará. Chlieb bude po upečení krásne nadýchaný s chrumkavou kôrkou. Na prípravu pizze má špeciálny program Pizza s teplotou až 300 ˚C. Pizza bude upečená do niekoľkých minút s chutnou kôrkou ako z kamennej pece.

Ilustračný obrázok

Viacúrovňové pečenie

Pripravte nedeľný obed pre viac hostí v rúre Mora VTS 543 BW jednoducho a rýchlo. Jedlo môžete súčasne pripravovať až na 5 plechoch. Aj pri viacúrovňovom pečení bude jedlo rovnomerne prepečené.

Ilustračný obrázok

Zdravšie fritovanie

Už žiadne vyprážanie s množstvom oleja. Pripravte si jedlá zdravším spôsobom. Kuracie krídelká alebo hranolky s minimálnym použitím oleja. Ďalší skvelý program na pomalé pečenie je vhodný na prípravu mäsa, rýb aj pečiva. Mäso sa pečie pomaly a rovnomerne čím si zachová svoju šťavnatosť a jemnosť. 

Ilustračný obrázok

Program pre mrazené a hotové jedlá

So špeciálnym programom pre hotové a mrazené jedlá ho ušetríte ešte viac, pretože si pripravíte chutný obed rýchlejšie, bez nutnosti predhrievania rúry. Výsledok však bude dokonalý, a tak si v kľude vychutnáte napríklad kuracie nugety, lasagne, hranolky alebo croissanty.

Program pomalé pečenie

Tento program je ideálny pre jemné, pomalé a rovnomerné pečenie, vďaka čomu sa šťavy uzavrú vo vnútri a jedlo zostane super jemné a šťavnaté. Vhodné na prípravu mäsa, rýb alebo pečiva na jednej úrovni.

Program Eco Clean

Vstavaná rúra je vybavená čistením EcoClean, ktorý využíva silu pary na odstránenie nečistôt. Čistenie prebieha jednoducho. Do nahriatej rúry vložíte plech s vodou a zapnete 30 minútový čistiaci program. Nečistoty následne utriete handrou.

Ilustračný obrázok

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 77 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3500 W
Typ čistenia EcoClean
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 12

Návody a manuály

Hodnotenie

4,8 / 5

9 recenzií Mora VTS 545 BX

90% Kvalita
Výborná

92.5% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Janka

17. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéDrahomír

9. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • funkcie, vzhľad
  • návod na použitie

osvedčená značka omnoho lepšia, ako tá, čo som mal doteraz. Mnoho funkcií, ktoré uľahčujú prácu, možností samostatnej práce, časovanie a pod. Len škoda, že obsluha je zobrazená iba obrázkami a niektoré muchy si človek musí vychytať sám.


Martina

7. 10. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaMilan

24. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


Moru sme mali doteraz, verím že budeme spokojný aj s týmto novým produktom. Zatiaľ sme nadmieru spokojný.