Mora VTS 785 BW


Vstavaná rúra, Energetická trieda A+, Kapacita: 77 l, Počet funkcií: 22, Vstavaný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 56,4 cm. Viac info


Cena 358,99 €

Zľava 5 % z predchádzajúcej ceny: 377,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 7,18 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 59,84 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,5 / 5

90% Kvalita
Výborná

95% Hodnota za peniaze
Výborná

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Vstavaná elektrická rúra Mora VTS 785 BW v prevedení biele sklo v energetickej triede A+ s objemom 77 litrov má až 22 automatických programov na pečenie vrátane programu pre pizzu a parnú funkciu. Tiež má program na čistenie Eco Clean, tlmené zatváranie dvierok a dvojité vnútorné osvetlenie.

 

 

 

Extra priestor

Vstavaná rúra Mora VTS 785 BW má kapacitu až 77 litrov, vďaka čomu v nej môžete piecť aj extra veľké porcie jedla či používať plechy so šírkou až 46 cm. Vnútro rúry má smaltovaný povrch pre lepšiu tepelnú reflexiu a izoláciu. Cez sklenené dvierka môžete sledovať ako sa pripravuje váš pokrm. 

Ilustračný obrázok

Predohrev rúry

Už žiadne dlhé čakanie! Rúra s rýchlym predohrevom šetrí váš čas a rúru nahreje do 5 minút pri teplote 200 ˚C. Na správne nahriatie vás upozorní zvuková signalizácia a vy môžete začať piecť.

Ilustračný obrázok

Chlebík aj doma

Upečte si doma voňavý chlieb pomocou rúry od značky Mora. Stačí si predvoliť program Extra para a ten sa už o všetko postará. Chlieb bude po upečení krásne nadýchaný s chrumkavou kôrkou. Na prípravu pizze má špeciálny program Pizza s teplotou až 300 ˚C. Pizza bude upečená do niekoľkých minút s chutnou kôrkou ako z kamennej pece.

Ilustračný obrázok

Zdravšie fritovanie

Už žiadne vyprážanie s množstvom oleja. Pripravte si jedlá zdravším spôsobom. Kuracie krídelká alebo hranolky s minimálnym použitím oleja. Ďalší skvelý program na pomalé pečenie je vhodný na prípravu mäsa, rýb aj pečiva. Mäso sa pečie pomaly a rovnomerne čím si zachová svoju šťavnatosť a jemnosť. 

Ilustračný obrázok

Program pomalé pečenie

Tento program je ideálny pre jemné, pomalé a rovnomerné pečenie, vďaka čomu sa šťavy uzavrú vo vnútri a jedlo zostane super jemné a šťavnaté. Vhodné na prípravu mäsa, rýb alebo pečiva na jednej úrovni.

Ilustračný obrázok

Program pre mrazené a hotové jedlá

So špeciálnym programom pre hotové a mrazené jedlá ho ušetríte ešte viac, pretože si pripravíte chutný obed rýchlejšie, bez nutnosti predhrievania rúry. Výsledok však bude dokonalý, a tak si v kľude vychutnáte napríklad kuracie nugety, lasagne, hranolky alebo croissanty.

Ilustračný obrázok

Gratinovanie

Rúra je vybavená funkciou automatického gratinovania, ktorú oceníte napríklad pri príprave pizze alebo pri príprave hydiny. Následne sa spustí veľké grilovacie teleso pri teplote 300 ˚C počas 10 minút. Funkciu je možné aktivovať najskôr po 10 minútach pečenia.

Ilustračný obrázok

Vlastné nastavenia

Prispôsobte si nastavenia rúry podľa seba. Nastavte si hlasitosť zvukových signálov, úroveň osvetlenia displeja alebo rýchly predohrev k vybraným jedlám. Adapatívna funkcia si pamätá aká bola dĺžka pečenia pri poslednom pečení. Po aktivácii nočného režimu rúra automaticky stĺmi displej počas noci.

Ilustračný obrázok

Tlmené zatváranie dvierok a CoolDoor

Dvierka rúry majú špeciálny mechanizmus s jemným doťahom pre pomalé a tiché zatváranie. Ďalšou výhodou tejto rúry je, že dvierka majú trojité sklo a dobrú izoláciu vďaka čomu nie sú veľmi horúce.

Ilustračný obrázok

Ako v reštaurácii

Chystáte slávnostný obed pre celú vašu rodinu? Pripravte sa na to ako profík v reštaurácii a využite funkciu na ohrievanie tanierov. Taniere sa nahrejú pri teplote od 30 do 80 °C. 

Ilustračný obrázok

Program Eco Clean

Vstavaná rúra je vybavená hydrolytickým čistením EcoClean, ktorý využíva silu pary na odstránenie nečistôt. Čistenie prebieha jednoducho. Do nahriatej rúry vložíte plech s vodou a zapnete 30 minútový čistiaci program. Nečistoty následne utriete handrou.

Ilustračný obrázok

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 77 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3500 W
Typ čistenia EcoClean
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 22

Návody a manuály

Hodnotenie

4,5 / 5

4 recenzie Mora VTS 785 BW

90% Kvalita
Výborná

95% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Gabriela

20. 10. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Nemám ešte vyskúšaný

Veronika

12. 10. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Spokojnosť


Peter

9. 5. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


Stará dobrá značka :)


Anna

8. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Rúra sa rýchlo zohreje, takže na nahratie netreba dlho čakať.
  • Za tie peniaze dizajn veľmi pekny

Nie je to nevýhoda, ale dosť ma potrápil návod na použitie. Mohol by byť trocha viac zrozumitelny<br />