Mora VTS 785 DXB


Vstavaná rúra, Energetická trieda A+, Kapacita: 77 l, Počet funkcií: 22, Vstavaný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 56,4 cm. Viac info


Cena 327,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 6,56 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 54,67 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná elektrická rúra Mora VTS 785 DXB v čiernom prevedení v energetickej triede A+ s objemom 77 litrov má až 22 automatických programov na pečenie vrátane programu pre pizzu a parnú funkciu. Tiež má program na čistenie Eco Clean, tlmené zatváranie dvierok a dvojité vnútorné osvetlenie.

 

 

 

Extra priestor

Vstavaná rúra Mora VTS 785 DXB má kapacitu až 77 litrov, vďaka čomu v nej môžete piecť aj extra veľké porcie jedla či používať plechy so šírkou až 46 cm. Vnútro rúry má smaltovaný povrch pre lepšiu tepelnú reflexiu a izoláciu. Cez sklenené dvierka môžete sledovať ako sa pripravuje váš pokrm. 

Ilustračný obrázok

Predohrev rúry

Už žiadne dlhé čakanie! Rúra s rýchlym predohrevom šetrí váš čas a rúru nahreje do 5 minút pri teplote 200 ˚C. Na správne nahriatie vás upozorní zvuková signalizácia a vy môžete začať piecť.

Ilustračný obrázok

Chlebík aj doma

Upečte si doma voňavý chlieb pomocou rúry od značky Mora. Stačí si predvoliť program Extra para a ten sa už o všetko postará. Chlieb bude po upečení krásne nadýchaný s chrumkavou kôrkou. Na prípravu pizze má špeciálny program Pizza s teplotou až 300 ˚C. Pizza bude upečená do niekoľkých minút s chutnou kôrkou ako z kamennej pece.

Ilustračný obrázok

Rovnomerné pečenie

Vnútri prepečené, na povrchu chrumkavé. Presne také bude kuriatko upečené v tejto rúre vďaka pokročilej technológii rovnomerného pečenia. Chytro rozmiestnené vyhrievacie telesá sa postarajú o to, že horúci vzduch prúdi rovnomerne a dostane sa tam, kam má. Zaoblený vnútorný priestor rúry je inšpirovaný tradičným klenutým tvarom kamennej pece. 

Ilustračný obrázok

Dokonalý prehľad o pečení

Vstavaná elektrická rúra Mora VTS 785 DXB je vybavená sklenenými dvierkami a kvalitným vnútorným osvetlením. Vďaka tomu môžete nakuknúť dovnútra, kedykoľvek sa vám zapáči. Otvárať dvierka sa ale nevypláca, pretože tak unikne veľa tepla a nejaký čas trvá, kým sa rúra znova vyhreje na požadovanú teplotu.

Ilustračný obrázok

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 77 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3500 W
Typ čistenia EcoClean
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 22

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mora VTS 785 DXB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami