MyPhone Halo C Senior čierny

Cena:
29,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,60 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

MyPhone Halo C Senior je telefón určený pre starších ľudí vďaka tomu že má veľké, dobre viditeľné klávesy a veľký displej s dobre čitateľným obsahom. Telefón disponuje aj Braillovým písmom. Dokonca po stlačení príslušnej klávesy s číslom, je toto číslo aj zvukovo oznámené. Pre starších ľudí je veľmi vhodné aj SOS tlačidlo na zadnej strane. Po jeho stlačení sa telefón začne spájať s SOS kontaktmi a odošle na ne textovú správu. Nechýba ani LED svietidlo využiteľné v prípade kedy potrebujete osvetliť kľúčovú dierku alebo čokoľvek iné. K dispozícii je aj budík, FM rádio alebo kalkulačka. Batérie s kapacitou až 1900 mAh zaručuje až 10 hodín nepretržitého hovoru. Možnosť rozšírenia kapacity pomocou pamäťovej karty až na 32 GB. MyPhone Halo C je vybavený aj fotoaparátom, vďaka ktorému zachytíte najdôležitejšie okamihy.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Vhodný pre seniorov

Mobilný telefón MyPhone Halo C Senior je určený hlavne pre starších ľudí, ktorí majú problémy s ovládaním dnešných čoraz viac miniaturizovaných modelov. Vďaka svojim veľkým tlačidlám vo svojej prednej časti s ním nebudú mať problémy ani tí, ktorým sa už ťažšie ovládajú prsty. Telefón však dobre poslúži aj užívateľom, ktorí preferujú iba základné funkcie, to jest telefonovanie a písanie správ. Avšak tento telefón okrem svojich základných funkcií obsahuje aj viacero ďalších, ktoré ocení každý užívateľ. Telefón okrem všetkého obsahuje na tlačítkach aj Braillové písmo.

SOS tlačidlo

SOS tlačidlo, umiestnené na zdanej strane telefónu, je možné použiť v prípade núdze. Postará sa o svojich majiteľov v prípade, že bude potrebná zdravotná pomoc. Po jeho stlačení telefón totiž automaticky postupne zavolá a odošle správy na všetky uložené SOS čísla a bude vytáčať dovtedy, než sa hovor spojí.

LED svietidlo

Úžasnou a praktickou funkciou tohto mobilu je LED svietidlo, ktoré sa ovláda na boku telefónu samostatným tlačidlom a dá sa zapnúť, aj keď je telefón vypnutý. Najviac to pomôže vtedy, keď v tme odomykáte dvere, alebo hľadáte nejakú vec pri nedostatočnom osvetlení.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 2,2 "
i3G: Nie
iRozlíšenie displeja (px): 220x176
Typ telefónu: Klasický

Ďalšie vlastnosti

Značka: Myphone
Vodeodolný: Nie

Display/Grafika

iUhlopriečka: 2,2 "
iRozlíšenie displeja (px): 220x176

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 57,8 mm
Výška: 120 mm
Dĺžka: 14,2 mm
Hmotnosť: 126 g

Funkcie

iGPS: Nie

Obsah balenia

Obsah balenia: nabíjací stojan, konektor

Mobilné siete

i3G: Nie
iPodpora Dual SIM: Áno
iTyp SIM karty: mini sim, micro sim

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Áno
Kompat.pamäť.karty: micro SD

Batérie

Kapacita batérie: 1900 mAh

Fotoaparát

Rozlíšenie hl.fotoaparátu: 0,3 mpx

Rádio

FM rádio: Áno

Dizajn

Typ telefónu: Klasický
iTelefón pre starších: Áno

Ostatné

Kód produktu: TELEFON MYPHONE HALO C BLACK

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore