Nákupné poukazy

V NAY môžete zaplatiť aj nákupnými poukazmi našich partnerov.

Nákupné poukazy

 

  • Edenred Benefits (platobná karta)
  • Doxx fpoho (platobná karta)
  • Edenred Darčeky
  • Doxx plus

Bližšie informácie

Nákupné poukazy si môžete uplatniť pri nákupe v predajniach NAY alebo ak uhrádzate objednávku priamo v predajni.

V predajniach môžete poukazmi zaplatiť časť alebo celý nákup, môžete ich kombinovať s inými poukazmi, platobnými kartami alebo hotovosťou. Poukazy nie je možné zamieňať za hotovosť a z poukazov sa nevydáva.

Platba online s Edenred Benefits

Stačí ak máte na Vašej platobnej karte aktivovanú peňaženku Benefity a disponibilné finančné prostriedky. Týmto spôsobom viete priamo uhradiť online objednávku ako by ste ju platili klasickou platobnou kartou.

Ak je celková hodnota Vašej objednávky vyššia ako disponibilná čiastka na karte Edenred, nebude možné objednávku uhradiť online platbou. V tom prípade odporúčame zvoliť objednávku s osobným odberom a platbou priamo v predajni, kde máte možnosť kombinovania platby.

Platba kartou Doxx fpoho

Stačí ak máte na Vašej platobnej karte aktivované eBenefitné poukážky a disponibilné finančné prostriedky. Platbu kartou fpoho je možné uplatniť iba priamo v predajniach, kde ňou zaplatíte ako bežnou platobnou kartou.

Ak je hodnota Vášho nákupu vyššia ako disponibilný zostatok na karte fpoho, rozdiel môžete doplatiť kombináciou iných poukazov, platobných kariet alebo v hotovosti.