NanoCell TV

Hľadáte kvalitný 4K Ultra HD televízor? NanoCell Smart TV vám ponúkne ešte viac. Nanokryštálová technológia zobrazuje 64-krát viac farieb ako bežné televízory. Spolu so 4K Ultra HD rozlíšením tak zažijete jedinečnú farebnú rozmanitosť, nekonečný kontrast a dokonalý zážitok.

Filtrovať

V kategórii aktuálne zobrazujeme 39 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Ako funguje NanoCell technológia a aký je rozdiel medzi LED a NanoCell TV?

LED TV fungujú na princípe prepúšťania bieleho svetla cez farebné filtre pomocou LED diód. Filtre určujú, koľko farby a jasu prejde cez kryštály v TV.

Hoci LED televízory ponúkajú čistý a kvalitný obraz s dobrými farbami a rozlišením, značka LG chcela tento zážitok ešte viac zintenzívniť, a tak vymyslela NanoCell – špeciálnu vrstvu z nanomateriálu umiestnenú na farebných filtroch, ktorá je veľká iba 1 nanometer.

Tá sa zbavuje nežiadúcich svetelných frekvencií, vďaka čomu si užijete krajšie a pestrejšie farby, ktoré sa nerozpíjajú.

Obraz LG NanoCell Smart TV je tak ešte viac jemnejší a kvalitnejší ako obraz LED TV. Na podobnom princípe fungujú aj QLED TV, ktorých obrazovka sa skladá z množstva nanomateriálov, tzv. Quantum Dots (kvantové tečky).

Benefity NanoCell TV

Až 8K rozlíšenie. V našej ponuke nájdete okrem 4K rozlíšenia aj 8K NanoCell TV. Obraz v takejto kvalite, farebnosti a ostrosti premení vašu obývačku na miesto, odkiaľ bude veľmi ťažké odísť! Farby, ktoré vám vyrazia dych.

Užite si pohľad na ruže, ktoré sú naozaj červené, alebo na krásne azúrové more, ktoré vás znova duchom prenesie na vašu nedávnu dovolenku.

LG NanoCell TV vďaka svojej nanotechnológii čistí všetky farby a zábery prechádzajúce displejom a vaše oči si tak na nich doslova pochutnajú. Maximálny kontrast vďaka Nano Black.

NanoCell TV okrem nanomateriálov ponúka aj technológiu Full Array dimming – LED diódy nepodsvietia displej iba v rohoch, ale po celej ploche obrazovky. Prinesú tak jasné detaily a kontrast farieb v záberoch s hlboko čiernym pozadím.

Neskreslený obraz zo všetkých uhlov. Vychutnajte si obraz v plnej kvalite a farbách aj zo 60° uhla a už nikdy neriešte, kam a ako sa pred televízor posadíte. Ultratenké telo a pohlcujúci zážitok zo sledovania. Zbavte sa miesto zaberajúcich okrajov televízora, ktoré rušia pohľad na krásne zábery.

Stačí si kúpiť NanoCell TV s ultratenkým rámom, telom a špeciálnym držiakom na stenu, ktoré dokonalo splynú so stenou a interiérom. Vyberajte z ponuky väčších televízorov LG NanoCell 65“ alebo menších s uhlopriečkou od 43“ do 55“. Niektoré z modelov taktiež držíme skladom v e-shope.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore