Nápojové automaty a ohrievače

Vyberte si zo širokej ponuky nápojových automatov a ohrievačov, ktoré sú ideálne nielen do kancelárií a školských jedální, ale využijete ich aj pri rôznych iných akciách s väčším počtom osôb. Zaváracie hrnce sa zas stanú tými najlepšími pomocníkmi na zaváranie ovocných kompótov a iných pokrmov.

Kategórie produktov

O kategórii

Praktickí pomocníci, s všestranným využitím

Nápojové automaty a ohrievače sú praktickí pomocníci, ktorí umožňujú nielen ohrievanie, ale rovnako aj udržia správnu teplotu nápoja. Nápojové automaty a ohrievače sú ideálne na miesta, kde sa stretáva väčší počet osôb, a tak ich účelne využijete nielen na rôzne akcie, ale svoje umiestnenie nájdu i v školských jedálňach či kanceláriách.

Zaváracie plnoautomaty sú zas ideálne pre všetkých milovníkov zavárania. Využijete ich nielen na zaváranie kompótov, ale môžete ich použiť aj na prípravu mäsa, paštét či húb, ale i napríklad na rozpúšťanie medu alebo prípravu rôznych teplých nápojov.

Vyberte si podľa svojich požiadaviek

Pri kúpe myslite aj na ďalšie možnosti. Vyberte si napríklad nápojové automaty s praktickým časovačom či automaty a ohrievače s vnútornou nerezovou vrstvou. Na výber máte aj smaltovanú alebo teflónovú vnútornú vrstvu podľa vašich potrieb a preferencií.

V kategórií nápojových automatov a ohrievačov tiež nájdete praktické súdky na vodu, bombičky CO2 pre pivné súdky, ale i stojany na súdky, ktoré naplneným súdkom zabezpečia maximálnu stabilitu.