Navitel E200 TMC


Uhlopriečka ("): 5 ", Bluetooth: Nie, Interná pamäť: Áno, Vodeodolný: Nie, TMC: Nie, TIR mod: Nie, Bezplatná aktualiz.máp: Áno, Smart notifikácia: Nie, Alarm rýchlosť./bezp.kamery: Áno, Asist. radenia do jazd.pruhov: Áno, MP3 prehrávač: Nie, Podpora pre Geocaching: Nie,


Cena 83,00 €

1,66 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Navigácia Navitel E200 TMC vám pomôže dostať sa do zvoleného cieľa. Na prehľadnom dotykovom 5" TFT displeji s rozlíšením 480 x 272 pixelov a praktickým podsvietením si prezriete navolené mapy 9 krajín, ktoré nájdete v pamäti. Možnosť inštalácie ďalších máp. Je vybavená procesorom MStar MSB2531A, 128 MB operačnou pamäťou RAM, 4 GB úložiskom a operačným systémom Windows CE 6.0. Na pripojenie externých zariadení využijete port Mini-USB, 3,5 mm jack. Samozrejmosťou sú funkcie ako body záujmu POI, databáza SPEEDCAM, asistent jazdných pruhov a časový výpočet trasy. Disponuje 950 mAh Li-pol batériou. Má aj TMC prijímač. Farba: šedá.

Prehľadný displej

Automobilová navigácia Navitel E200 si nájde svoje využitie aj vo vašom aute, či už jazdíte dlhšie alebo kratšie trasy. Viete si ju umiestniť na čelné sklo, vďaka dodávanému držiaku ju jednoducho upevníte. Po pripojení k držiaku sa navigácia sama spustí. Dotykový 5" TFT displej s jemným podsvietením zobrazí všetky dôležité údaje o trase, ktoré počas jazdy potrebujete vedieť.

Užitočné informácie

V menu navigácie nájdete databázu SPEEDCAM, ktorá vás upozorní na policajné radary. Oceníte aj 3D zobrazenie zložitých mimoúrovňových križovatiek, aby ste sa vedeli rýchlejšie zorientovať a správne odbočiť. Nechýbajú ani body záujmu POI obsahujúce informácie ohľadom čerpacích staníc, hotelov, reštaurácií či pamiatok aj asistent jazdných pruhov. Taktiež vám pri zvolení trasy ponúkne aj ďalšie alterntívy, z  ktorých si môžete vybrať. 

Predinštalované mapy 

Navigácia Navitel má vo svojej pamäti uložených mapy 9 krajín: Bielorusko, Bulharsko, Česká republika, Maďarsko, Moldavsko, Rumunsko, Poľsko, Slovensko a Ukrajina. Spoznávajte nové krajiny a dostaňte sa vždy do vami zvoleného cieľa.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 5 "
Bluetooth Nie
Interná pamäť Áno
Vodeodolný Nie
TMC Nie
TIR mod Nie
Bezplatná aktualiz.máp Áno
Smart notifikácia Nie
Alarm rýchlosť./bezp.kamery Áno
Asist. radenia do jazd.pruhov Áno
MP3 prehrávač Nie
Podpora pre Geocaching Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Navitel E200 TMC

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené